reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześc Dziewczyny;)
Często tu do Was zaglądam choć zarejstrowałam się dopiero dzisiaj. Od tego miesiąca zaczynamy z partnerem starania o fasolke i mamy nadzieję że nam się uda. Nie nastawiam się że to będzie w pierwszych cyklach bo jak czytam to większośc ma problemy z zajściem i mnie pewnie też to nie ominie. Tym bardziej, że po tabletkach mam rozlegulowany cykl :-(. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że w 2010 będe mamusią :tak:. Pozdrawiam serdecznie.

Skoro twoje cykle są nieregularne, to nie czekaj i zaczynaj od razu mierzyć temperaturę - wtedy będziesz wiedział co i jak!:tak:
 
reklama
witam!

eijf trzymam kciuki za te papierki;) ny przed swietami jest podobno bardzo ladny.

iwcia, biedroneczka rozumiem zmeczenie ale fasolka sie sama nie zrobi;-)

temperatura spadla... to chyba koniec marzen:-:)-:)-( megadołek nadchodzi!
No trza działac samo sie nie zrobi:eek:
A ty mi tu sie kochana nie smutaj, bo jeszce @ nie ma wiec nie wiadomo, a jesli nawet przyjdzie to to napewno bedzie juz ostatni raz. Trza myslec poztywnie!!!!!!
 
A tak w ogóle witam się z rana!

U mnie dziś 13dc. czuję, że jajnik lewy coraz bardziej mnie boli - ciekawę jaką ma dziś wielkość, ale po przemyśleniu i dobrych radach nie będę jednak czekała na zielone światło od gin. i zaczynam dziś staranki.

Boję się, że jajeczko może pęknie zanim do niego trafie. Jutro mam znów monitorowanie - jeżeli mi powie, że jeszcze daleko to najwyżej czwartek sobie odpuszczę, ale dziś NIE!
 
ja to juz teraz mam tylko nadzieje ze kolejny cykl bedzie o 10 dni krotszy niz ten bo to czekanie mnie wykonczy psychicznie. ja nienawidze na cokolwiek czekac, jestem okropnie niecierpliwa.:zawstydzona/y:

Oj życzę ci krótszych, jeszcze niedawno miałam po 34 dni i myślałam, że jajo zniosę w tym oczekiwaniu!:-(

Przykro mi!
 
Dziewczyny głowy do góry,pogoda okropna pada śnieg :-(,ale ma to swoje dobre strony trzeba sie natralnie dogrzewać i fosolki robić:-p Proszę porzucić depresję i być dobrej myśli :-)
 
Cześć Dziewczynki...

witam z rana, choć humor mam średni, bo pogoda nie nastraja ani do pracy, ani do relaksu, ani do staranek....:wściekła/y:

U mnie dziś 13dc, niestety wczoraj to ja skapitulowałam... po prostu padłam ze zmęczenia...i ze staranek lipa... ale dzis zamierzam zregenerować akumulatory i dać czadu....:-) choć wydaje mi sie, ze owu była 11 dc... ale dzisiaj tak delikatnie pobolewa mnie jeszcze prawy jajnik, wiec nigdy nic nie wiadomo...

Brrr... wyjrzałam przez okno... TRAGEDIA!!!:cool:
 
reklama
Do góry