reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Eijf widzę że tempka spadła, buuu, przykro mi. ale może przywieziesz ciążę z NY, będziesz miała pamiątkę z wycieczki :-)

Jagódka przed 6dc nie ma sensu mierzyć tempki, zaczyna się zwykle po @. a może sobie zrobisz też albo zamiast monitoring? on Ci w sumie więcej powie i zobaczysz jakie masz edno.
no...kurcze juz z poprzednich wakacji mialam przywiezc.oby choc wakacje wlasnie sie udaly!tyle zalatwiania ale sie uparlam.to nie na moje zdrowie takie czekanie bo wszystko chcialabym zalatwic i wiedziec juz teraz ale obiecalam sobie ze musi sie udac i kto wie,moze tam male bobo zmajstrujemy.niech sie tylko umowie na te wizyte!

a co do @ to dziwnie sie czeka.z jednej strony spadek temperatury wiec mam czas sie oswoic z mysla a zdrugiej nadal jest niemile widziana...
 
reklama
Glowa do gory a dupa ruszy - jak to mi powtarza moja babcia-goralka! ;-)
dobre dobre, Twoja babcia to mądra kobieta:tak:
o rany ale jesteście szalone, co z tego ze po wstaniu wypływa, co ma zostać to zostanie, gdyby wstawanie po seksie wystarczyło do nie zajscia w ciaze to by bylo metodą antykoncepcji :-)
heheh to juz by nas było o połowe mnie na swiecie
Agniesiar jk Twoje samopoczucie? mam nadzieje ze za ostro Ci nie napisałam poprzednio,mialam tylko dobre chęci
 
a ja mam już beżowy śluz, sprawdziłam że to 8dpo, więc jak co miesiąc i w zegarku, no naturalnie to ja na pewno nie zajdę w ciążę, chyba że cudem.
 
a ja mam już beżowy śluz, sprawdziłam że to 8dpo, więc jak co miesiąc i w zegarku, no naturalnie to ja na pewno nie zajdę w ciążę, chyba że cudem.
a to zle taki sluz?

i tak zle i tak nie dobrze.u mnie tez jak w zegarku i nie pomaga mi to w zajsciu a kolezanka ma cykle jak z kosmosu i strasznie ubolewa....to juz wole te swoje zegarkowe.
pytalam cie kiedys ile sie o pierwsze staralas?
 
Witam serdecynie,
Moje staranka trwają już 15 mies. monitoring cyklu wykazal prawidłową owulację. Mam takie pytanka:

1. lekarz kazał zapisać mi się na badanie drożności jajowodów HCG do Szpitala. Czy takie badania są płatne czy nie? czy to badanie jest bardzo bolesne?

2. przed tym badaniem kazal się zaszczepić przeciw żóltaczce - powiedzial że to z 2 mies. potrwa i trzeba powstrzymac sie od staranek w tym czasie. Tymczasrem przeczytałam w necie, że " Aby uzyskać pełną ochronę przed WZW typu A oraz WZW typu B zgodnie ze schematem podstawowym, podaje się trzy dawki szczepionki skojarzonej - druga przypada po miesiącu od pierwszego wkłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki." Czy to oznacza, że na az 6 mies mam zarzucic staranka??

proszę o informację od osób które już to przezyły.
__________________
 
Witam serdecynie,
Moje staranka trwają już 15 mies. monitoring cyklu wykazal prawidłową owulację. Mam takie pytanka:

1. lekarz kazał zapisać mi się na badanie drożności jajowodów HCG do Szpitala. Czy takie badania są płatne czy nie? czy to badanie jest bardzo bolesne?

2. przed tym badaniem kazal się zaszczepić przeciw żóltaczce - powiedzial że to z 2 mies. potrwa i trzeba powstrzymac sie od staranek w tym czasie. Tymczasrem przeczytałam w necie, że " Aby uzyskać pełną ochronę przed WZW typu A oraz WZW typu B zgodnie ze schematem podstawowym, podaje się trzy dawki szczepionki skojarzonej - druga przypada po miesiącu od pierwszego wkłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki." Czy to oznacza, że na az 6 mies mam zarzucic staranka??

proszę o informację od osób które już to przezyły.
__________________
jesli uzbroisz sie w cierpliwosc to na pewno ktos ci tu pomoze bo dziewczyny przez rozne rzeczy przechodza.Pozdrawiam
 
eijf widze ze dzialania "wizowe" w toku. mam nadzieje ze ci sie uda, przyda ci sie na pewno taka odskocznia. kazdej z nas by sie przydala hehe.
a co do latania w ciazy to ja tylko dlatego urodzilam w Polsce ze mi lekarz zabronil leciec. pamietam ze cos o lozysku mowil ze mialam nisko polozone ale jak to sie ma do latania to nie wiem. w karzdym razie nie polecialam
ide spac. dobrej nocy zycze!!
jak na razie to w ciazy nie jestem i mysle ze to u kazdego inaczej wyglada.Tutaj najczesciej kobiety lataja.No ale najpierw ta wize zalatwic musze...Mam nadzieje ze sie uda.mam taka ogromna nadzieje!Chcialabym moc juz rezerwowac wycieczke niestety najpierw sprawy papierkowe musze zalatwic i w ogole u szefowej tak bym mogla w ostatnim niemal momencie podac dni wakacyjne.ja to sie zawsze stresuje jak nie moge wszystkiego dopiac na ostatni guzik!
kurcze jeszcze przed swietami moglabym N.Y.zobaczyc!
 
Eijf u mnie beżowy śluz to wstęp do plamień które zaczynają się następnego dnia. i od dłuższego czasu pojawia się 8-9 dpo i wtedy od razu wiem że się nie udało. o synka starałam się 3 cykle, ale nieregularne cykle i w sumie trwały 6 miesięcy.
 
reklama
Nadziejka jeśli Ci chodzi o HSG to mozna załatwić na NFZ za darmo, ale z tego co wiem w większości szpitali są ogromne kolejki. może u Ciebie nie będzie. jeśli chodzi o skalę bólu to już kwestia indywidualna, jedne dziewczyny uważają że znośny inne że najgorszy w życiu, nie przewidzisz.
 
Do góry