reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
katia_793

no od razu piekniejsza ta lista...:-p
dopisuje się do staraczek... niestety znów.... :(:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Ja tam mimo wszystko 3mam kciuki!!!

Może choć ty zobaczysz te II kreseczki w październiku!!!

Ja to może i mam szansę ale dopiero na listopad - ale tak czy inaczej wierzę, choć coraz trudniej!!!!


g132.gif


i tego tobie rowniez zycze
 
30 dc spadła mi temp, dzis czyli 31 dc tez mialam niższą ...
pojechalam dzis zrobic sobie betę i progesteron ze wzgledu na te 4 dni plamienia na brązowo...

NIESTETY... wlasnie przyszla @ !!!!
ale ten swiat jest okutnie niesprawiedliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
życ mi sie odechciewa....
dobrze, ze jesteście WY.... człowiek wie przynajmniej, że nie jest z tem problemem sam i ktos go rozumie....
:((
:zawstydzona/y:

Trzymaj się - bo musisz.

Wiem na prawdę co czujesz, my od ponad 3 lat nie stosujemy zabezpieczeń, od 10 cykli walczymy na maxa i ciągle nic tylko I kreska.

Ale musisz wierzyć, że ten cykl który się zaczął będzie tym ostatnim i musisz troszkę wyluzować (wiem że to łatwo powiedzieć gorzej zrobić)!

Niestety musimy walczyć do upadłego

W końcu każda z nas zobaczy te II upragnione kreski:tak::tak::tak:
 
Ja to dzis B przycisne chocby nie wiem co, w zeszlym miesiacu moj cykl wygladal praktycznie identycznie @ przylazla w piatek po prawie dwoch tygodniach przytulanie bylo w srode, pozniej mialo byc w piatek, ale nie bylo bo B mial pracy po uszy wiec dopiero w sobote sie ponownie udalo, no i nic z tego nie bylo, takze mysle, ze przegapilismy piatkowa owu. Tym razem jest identycznie @ przyszla w piatek- cykl mialam dokladnie 28 dni (marze zeby miec taki ksiazkowy co miesiac ;-)) przytulanie w srode no i dzis juz nie odpuszcze :wściekła/y: kurka wodna, moze nie bedzie powtorki z rozrywki, bo brzusio dalej tak owulacyjnie pobolewa wiec mam nadzieje, ze zdarzymy, niestety musze czekac az wroci z pracy :wściekła/y:
 
Jeszcze tylko tydzień, może troszkę dłużej i wszystko będzie jasne!!!

Trzymam kciuki!!

A jak sie czujesz?:eek:

teraz jest oki nic juz mnie nie boli choc jak plynelam busem to mi sie troche mdlo zrobilo ale ja nigdy wody nie lubialam.

30 dc spadła mi temp, dzis czyli 31 dc tez mialam niższą ...
pojechalam dzis zrobic sobie betę i progesteron ze wzgledu na te 4 dni plamienia na brązowo...

NIESTETY... wlasnie przyszla @ !!!!
ale ten swiat jest okutnie niesprawiedliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
życ mi sie odechciewa....
dobrze, ze jesteście WY.... człowiek wie przynajmniej, że nie jest z tem problemem sam i ktos go rozumie....
:((
:zawstydzona/y:

oczywisce, od tego tu jestesmy zeby sie nawzajem wspierac podtrzymywac na duchu gdy nam ciezko i cieszyc gdy komus sie uda. przykro mi ze sie nie udalo ale nie poddawaj sie. trzymam kciuki za kolejny cykl
 
Ja to dzis B przycisne chocby nie wiem co, w zeszlym miesiacu moj cykl wygladal praktycznie identycznie @ przylazla w piatek po prawie dwoch tygodniach przytulanie bylo w srode, pozniej mialo byc w piatek, ale nie bylo bo B mial pracy po uszy wiec dopiero w sobote sie ponownie udalo, no i nic z tego nie bylo, takze mysle, ze przegapilismy piatkowa owu. Tym razem jest identycznie @ przyszla w piatek- cykl mialam dokladnie 28 dni (marze zeby miec taki ksiazkowy co miesiac ;-)) przytulanie w srode no i dzis juz nie odpuszcze :wściekła/y: kurka wodna, moze nie bedzie powtorki z rozrywki, bo brzusio dalej tak owulacyjnie pobolewa wiec mam nadzieje, ze zdarzymy, niestety musze czekac az wroci z pracy :wściekła/y:

Postarajcie sie może uda sie codziennie, bo wiesz wszystko zleży od żywotności jego chłopaków, ja trzymam kciuki co by sie udało jak najczęściej!!!!:-D
 
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
katia_793
Anulin
 
reklama
Cze dziewczeta!
W tym miesiacu chce po raz pierwszy zrobic sobie testy owulacyjne. I mam takie pytanie - druga kreseczka na tescie pokazuje sie na 24 h przed owulacja. A pozniej tzn po owulacji znika? Czy bedzie widoczna do konca cyklu tak jak to jest z podwyzszona temp.?
 
Do góry