reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Postarajcie sie może uda sie codziennie, bo wiesz wszystko zleży od żywotności jego chłopaków, ja trzymam kciuki co by sie udało jak najczęściej!!!!:-D

No,no dzis na pewno go przycisne po pracy i jutro to juz luzik bo ma wolne, a w zeszlym cyklu niestety ja mialam plodne to on najbardziej zapracowany byl :no: no a pozniej to juz i tak po sprawie bo bedzie po plodnych.
 
reklama
:laugh2:
Cze dziewczeta!
W tym miesiacu chce po raz pierwszy zrobic sobie testy owulacyjne. I mam takie pytanie - druga kreseczka na tescie pokazuje sie na 24 h przed owulacja. A pozniej tzn po owulacji znika? Czy bedzie widoczna do konca cyklu tak jak to jest z podwyzszona temp.?


Druga kreseczka powinna byc tak samo ciemna lub ciemniejsza niz testowa - znaczy to test pozytywny i pojawia sie na okolo 24-36 godzin przed owulacja, pozniej test nie wyjdzie juz pozytywny, testy owulacyjne wykrywaja hormon LH ktorego szczyt wystepuje na okolo 24 godziny przed owulacja, aczkolwiek pozytywny test owulacyjny nie gwarantuje, ze owulacja sie odbyla na 100%
 
Witam ponownie Kochane...
i jednoczesnie żegnam się, bo właśnie kończę pracę i jade do domku... nareszcie!!!

Życze Wam Kochane miłego weekendziku, owocnych staranek i tym co testuja grubych 2 kreseczek!!!

Do usłyszonka w poniedziałek!!!:tak::-D
 
ja też od wczoraj biorę, urosła mi 8 razy, i jeszcze mam brać primolut nor bo progesteron w fazie lutealnej mam za niski. a tobie dużo prolaktyna wzrosła??
 
reklama
ja też od wczoraj biorę, urosła mi 8 razy, i jeszcze mam brać primolut nor bo progesteron w fazie lutealnej mam za niski. a tobie dużo prolaktyna wzrosła??

Ojjj mi o zawrotne 12 razy, nieźle co :-D:-D jak szaleć to szaleć:-D:-D Ja resztę wyników np. testosteron, tarczyca mam w normie o tyle dobrego no ale znów dostałam metformax na tą moją nieszczęsną insulinę. Na całe szczęście na 3 miesiące mam spokój z endokrynologiem. Nadal nie jestem pewna czy mam to PCO czy nie. Po przyjeździe od babci pójdę jeszcze na konsultację z ginekolożką i zobaczymy co te moje jajniki wyprawiają. Oczywiście wolałabym nie mieć tego cholernego PCO wystarczy mi to co mam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry