reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

WITAJCIE KOBIETKI!:-Ddawno nie pisalam bo ie czuje sie najlepiej,strasznie wymiotuje,mam zawroty glowy takie ze nie moge wstac z lozka,czuje sie fatalnie.
Ochota na sledzie przeszla teraz wlasciwie jem wszystko:zawstydzona/y:
Strasznie bola piersi i mam twardy brzuch:tak:zaczyna sie zaokrklagla,mowia ze im wiecej ciaz tym szybsze objawy i to prawda!boli mnie ciecie po poprzednich 2 cesarkach:-(ale wszystko znoise,nawet te okropne,ogromne wypryski,dzis wyszly mi 3 na brwi az mnie boli jak oko otwieram:-(
MILEGO DNIA moje kochane laseczki,EIJF a Tobie milej zabawyi wyszalej sie a co tam!
 
reklama
Ja tam namawiać nie bedę, ja mam tak samo, co zrobię test to zaraz dostaję @, więc zrób wtedy gdy serduszko tak Ci podpowie.

Życzę z całego serca II kreseczek i wspaniałej fasolki!!!:tak::tak::tak:

jutro robie test ......... i strasznie sie boje

juz jeden robilam 2 dni po terminie popoludiu i I krecha wyszla :(
 
smo nie ma co sie bać. co ma być to będzie :) nieuniknione. Jak by nie wyszło bedzie dobrze zobaczysz. Jak sie nie uda to trzeba próbować dalej. 3mam kciuki!!!:tak:;-)
 
czesc dziewczyny :)

Pati no to nie ciekawie sie miewasz, ale to chyba ten poczatek najgorszy, a pozniej juz powinno sobie leciec i ani sie obejrzysz, a bedziesz tylic kolejne malenstwo :tak: a tymczasem odpoczywaj sobie jak najwiecej, chociaz nie wiem czy za bardzo mozesz przy dwojce maluchow, no w kazdym badz razie ile sie da ;-)
Eijf, ale Ci dobrze tez bym potanczyla na jakims weselichu, zazdorszecze, a tu ani widu, ani slychu nikt ze znajomych cos sie zenic nie chce, czekam na kuzynke kolejna bo niby juz slub planuja, ale tak jakos im sie to w czasie rozciaga:eek:

U mnie dzis chyba owu powinna byc, nie wiem sama, wczoraj jajniki okropnie mnie bolaly, ledwie sie ruszac moglam, a tak chyba mnie boli jakos na dzien przed owu, dzis jeszcze tez jajnik pobolewa.
Wczoraj niestety przytulanek nie bylo, ale nic straconego dzis nadrobimy, stwierdzilam, ze juz nie bede tak na sile jesli B przychodzi pozno i zmeczony z pracy, mam nadzieje, ze jesli dzis beda przytulanka to nie bedzie jeszcze za pozno, no i w sumie teoretycznie te plemniczki ze srody tez powinny dzialac, no ale to tylko teoretycznie:eek:
 
czesc dziewczyny :)

Pati no to nie ciekawie sie miewasz, ale to chyba ten poczatek najgorszy, a pozniej juz powinno sobie leciec i ani sie obejrzysz, a bedziesz tylic kolejne malenstwo :tak: a tymczasem odpoczywaj sobie jak najwiecej, chociaz nie wiem czy za bardzo mozesz przy dwojce maluchow, no w kazdym badz razie ile sie da ;-)
Eijf, ale Ci dobrze tez bym potanczyla na jakims weselichu, zazdorszecze, a tu ani widu, ani slychu nikt ze znajomych cos sie zenic nie chce, czekam na kuzynke kolejna bo niby juz slub planuja, ale tak jakos im sie to w czasie rozciaga:eek:

U mnie dzis chyba owu powinna byc, nie wiem sama, wczoraj jajniki okropnie mnie bolaly, ledwie sie ruszac moglam, a tak chyba mnie boli jakos na dzien przed owu, dzis jeszcze tez jajnik pobolewa.
Wczoraj niestety przytulanek nie bylo, ale nic straconego dzis nadrobimy, stwierdzilam, ze juz nie bede tak na sile jesli B przychodzi pozno i zmeczony z pracy, mam nadzieje, ze jesli dzis beda przytulanka to nie bedzie jeszcze za pozno, no i w sumie teoretycznie te plemniczki ze srody tez powinny dzialac, no ale to tylko teoretycznie:eek:

Życzę owocnych staranek - no i samych przyjemności z przytulanek:-D
 
Ja tez czekam na testy kupilam 10 owu i 10 ciazowych i bede sie testowac i testowac:rofl2::-D:-D
wow to pozytywnego testowania zycze:) ja kupilam w aptece ciazowy test, byl tylko jednej firmy "do wyboru" i jakis taki dziwny, nie podaje czułości-od ilu jednostek bhcg wykrywa:cool2: i sie zastanawiam zwazywszy na to co mialam miesiac temu czy by sie 1-2 dni z tym testowaniem nie wstrzymac....bo ten test za dobry sie nie wydaje....a samopoczucie u mnie takie sobie, łatwo sie mecze, brzuch tkliwy jakis, poszlam na zakupy i juz mam wszystkiego dosc, a czeka mnie ejszcze podłoga do umycia-ale chyba nie dam rady, poloze sie.
WITAJCIE KOBIETKI!:-Ddawno nie pisalam bo ie czuje sie najlepiej,strasznie wymiotuje,mam zawroty glowy takie ze nie moge wstac z lozka,czuje sie fatalnie.
Ochota na sledzie przeszla teraz wlasciwie jem wszystko:zawstydzona/y:
Strasznie bola piersi i mam twardy brzuch:tak:zaczyna sie zaokrklagla,mowia ze im wiecej ciaz tym szybsze objawy i to prawda!boli mnie ciecie po poprzednich 2 cesarkach:-(ale wszystko znoise,nawet te okropne,ogromne wypryski,dzis wyszly mi 3 na brwi az mnie boli jak oko otwieram:-(
MILEGO DNIA moje kochane laseczki,EIJF a Tobie milej zabawyi wyszalej sie a co tam!
Oj Boziu kochana ale Cie wzieło:) chciałas to masz:) pociesz sie ze tu cała lista pan co Ci zazdroszcza:) ja tez po cezarce jestem i nie spodziewa, sie ze blizna tak szbko bedzie bolec- a co dopiero potem???pozdrawiam,odpoczywaj i informuj nas na bierzaco-na kiedy termin masz-juz wiadomo?
 
rudka - i co kupiłaś ten test?

A tak na marginesie to masz rację z ta zazdrością, zazdroszczę pati wszystkiego tych pryszczy, wymiotów, zawrotów głowy itp. Zniosę to z wysoko uniesioną głową tylko niech .............sie przytrafi!!!
 
reklama
Do góry