reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
a ja dopiero wychodze i oczywiscie mi sie nie chce szcegolnie ze tyle rzeczy mam nie zrobionych a jutro wyjezdzamy.nie powiem by szalenczo mi sie chcialo bo nie przepadam za weselami(szczegolnie jesienia i zima).jedyn atrakcja jest to ze sie czlowiek inaczej ubriera.No ale kto wie moze fajnie bedzie.ciekawa jestem kiecki mlodej(nie taka znowu mloda bo 36 lat ma ).ona zawsze miala taki specyficzny gust.w kazdym razie miejsce zapowiada sie obiecujaco.z tym ze ja i moj raczej za tancami nie przepadamy...

u mnie temperatura troche w dol ale nie temperatura mnie martwi bo jak sie oglada ff to wszystkiego tam jest a juz na pewno nie stale temperatury na wysokosci 37 stopni.Co mnie martwi to to ze nie czuje nic "dziwnego" czy innego:no:.Przeciez jak sie jest w ciazy to cos tam sie ma w stylu innego smaku,nabrzmialych piersi itd.przynajmniej z tego co wiem.

no nic,ja musze niestety uciekac.dzis jesli sie pojawie to pewnie pozno wieczorem bo ostatnie zakupy zrobic musze.jutro rano tez pewnie na chwile bo potem fryzjerka przyjdzie.
pa
 
skopiowalam jeszcze odpowiedz na wlasne pytanie sprzed kilku dni bo zastanawialm sie czemu moj sluz lekko sie ciagnie po owu.Moze komus przyda sie odpowiedz (z ff) jesli spotkacie sie z tym samym.

Some cervical fluid after ovulation is possible because the corpus luteum, though its main function is to produce progesterone, produces estrogen in small amounts. This may cause you to see some fertile-looking cervical fluid, even after ovulation.
If your temperatures and other signs show clearly that you have already ovulated, then you can be confident that you are no longer fertile. It is also not uncommon to confuse semen and eggwhite or watery cervical fluid. Some women also notice some fertile-looking cervical fluid just before menstruation.
However, if your chart does not show clearly that you have already ovulated (with a clear and sustained thermal shift) do not stop having intercourse. Keep on considering the possibility that you are still fertile as long as you see fertile cervical fluid to make sure you don't miss a chance to conceive.
 
Dzień dobry :-) eijf, my jesteśmy obie 8 DPO i ja też miewam taki rozciągliwy śluz, więc się nie przejmuj :-)
ha, podobnie jak Ty, nie czuję NIC dziwnego... Oczywiście sobie początek ciąży wyobrażam jako bolące piersi, kłujący brzuch i takie tam bajery... heh, a może u nas pierwsze tygodnie jednak będą bezobjawowe?? :-D
 
Objawy:
- *14 dc _ 36.8
*15 dc _ 36.9
*16 dc _ 36.9
*17 dc _ 37.2
*18 dc _ 37.3
- wydzielina wodnista z bardzo delikatnym przekrwieniem
- pobolewanie głównie z prawej strony podbrzusza
- cycochy wielkie i tkliwe
- cykl ostatnio zwykle 24 dniowy a średnia normalna temp to max 36.9 (przed owu ok 36.4):confused:
 
Dziweczyny... ja już wariuję !!! po moim poronieniu w lipcu dostalismy zielone swiatło i w ostatnim cyklu probwlaismy...
ja wszystko odczytuję jakbym byla w ciąży!!! to chyba juz paranoja...

moje objawy:
--mam okropną ZGAGĘ od 22 d.c., a nigdy jej nie miałam!! okropne uczucie
-od 22 d.c. miałam też dziwne ukłucia w macicy
-od 23 d.c. zaczely mi rosnąć piersi jak na okres w sumie
-25 d.c. pojawila mi sie na szyji i klatce piersiowej jakas dziwna kaszkowata wysypka, jaką mam tylko kiedy przesadzę ze słońcem, a ja slonca od kilu miesiecy nie uświadczyłam:)
-27 d.c dostałam uczulenie na srebrny łąńcuszek na szyji, a nigdy nie uczulało mnie srebro... di tej pory mam wysypke w tym miejscu:(
-mam taki aptetyt, ze konia z kopytami zjadam, a potem mi dziwnie jakos, ale nie wymiotuję ( przed okresem tez tak czasem mam)
-od 18 d.c. temp wzrosła do 36,8 mierzona w ustach, a 37,0 mierzona w pochwie
(wczesniej srednio 36,5 w ustach miałam)
-od 28 d.c., czyli od 3 dni mam brunatne plamienia (zwykla mój cykl trwa 31 dni i plamienia sie czasem pojawiaja 2-3 dni przed okresem, tylko bardziej krwiste, a nie takie brunatne)
-dzis jest 30 d.c. i temp spadła mi do 36,6 w ustach i 36,8 w pochwie :(((

zrobiłam juz 3 testy ciążowe... 28 dc, 29 dc i dziś , czyli 30 dc i jedna kreska!!

ciągle mam nadzieję, ze okres nie przyjdzie ani dzis, ani jutro, ani juz przez nastepne 9 miesiecy!!!
ale znając zycie nie bedzie tak łatwo:((

dziewczyny poradźcie...
czy wam tez jest z tym tak ciężko???
tez wszytsko interpretujecie jakby juz była ciąża???

dzis jestem strasznie przybita.... i jeszcze ten deszcz... :((((
 
reklama
Do góry