reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

właśnie dzisiaj skończył mi sie okres
Pani dr kazała mi mierzyc temperature i patrzec na śluz
tylko z mierzeniem tempki rano jest u mnie problem
mam termometr na szafce nocnej a jeszcze nie udało mi sie zmierzyc tempki rano fakt ze przed okresem 10 dni dopiero mierzylam
 
reklama
wiem czytalam.nl chyba na 6 miejscu.Ja nie przeliczam na zlotowki.raczej jak w pl jestem to na e bo nie mieszkam tam juz ladnych pare lat ale mimo ze zarobki sa inne to ceny zwalaja z nog nawet holendrow.pamietam jak mielismy kilkutygodniowego kotka ktory byl chory a tylko zeby dowiedziec sie co mu jest i czy uda sie go zoperowac zaplacilismy w sumie 700 e!Jak mojego kota ugryzla pszczola to za zastrzyk zaplacilam o ile pamietam 80 e.No koszmar i dlatego nasze koty sa ubezpieczone.
moj tymczasem wrocil z sukienka.moze moglam ja sobie sama jednak wyprasowac a plaszcz tez tak sobie wyczyszczony...ze tez go musialam wysmarowac

wow no to nieźle. jednak macie tam gorzej, strasznie drogo u was:szok:
 
ja biore poniedzialek i czwartek dawke 50 a inne dni 75
ja mam strasznei skoki tsh w sierpniu mialam ponizej 1 a we wresniu 4.98
no a po miesiacu powoli spada i jest 4
ja na razie w ogole nie wiem co to ze mna robi.nie wiedzialam ze tak mozna lykac tzn rozne dawki w rozne dni.ja w pl mialam 1,5 a potem 2,5.ciekawa jestem jak teraz.niby te hormony wszystkie w normie mialam ale anty tpo za wysokie.nie zeby te tabletki je zbijaly ale podobno w jakis sposob neutralizuja te przeciwciala przez co jest mniej poronien.nie wiem nie znam sie na tym.
 
Agniesiar co napisał gin, szukałam ale nie mogłam znaleźć.

Tośka jeszcze nie miałaś skoku, ff się często myli, to dość prosty algorytm i wywala się na wszystkich trudniejszych wykresach. chociaż Twój jest akurat czytelny.
 
przy tsh=2,5 to spokojnie mozna się starac, przy 4 to chyba bym nie ryzykowala, ale rozumiem ze prowadzi to lekarz, wiec chyba trzeba mu zaufac.
 
reklama
przy tsh=2,5 to spokojnie mozna się starac, przy 4 to chyba bym nie ryzykowala, ale rozumiem ze prowadzi to lekarz, wiec chyba trzeba mu zaufac.
jak to teraz wyglada to sie okaze.
a mnie do cholery strasznie boli jedna piers.od czasu do czasu mam z nia problemy.mam tam przy sutku maly guzek(niegrozny niby bo badalam go dwoma mammografiami i usg przez 2 lekarzy).podobno to ma cos wspolnego z kanalami mlecznymi(czy jak to sie nazywa) i potrafi bolec jak cholera.choc juz miesiacami nie bolalo.ostatnio chyba w ubieglym roku.przeryczalam wtedy kilka dni i nagle znow zaczal mnie bolec.auuu
 
Do góry