reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

helo! u mnie w porządku...spadłam dzisiaj ze schodów więc mam wielkiego siniaka...na pośladku :-D:-D a jutro wyjazd integracyjny,więc tylko dzis popiszę,a od jutra do pon będę milczeć :-D:-Da poza tym...ehhh..nie bede się nakręcać....

JUSTA- bardzo mi przykro z powodu tego co się stało!!Ale głowa do góry,następnym razem musi się udać i wszystko będzie dobrze!!!:tak:

No tak szczęściara, co by nie myśleć wypuszcza sie na balety!:-D:-D:-D
 
reklama
Nie ma co zazdroszczę, takiego odpoczynku od obowiązków, rodzinki i wszystkich problemów - czasem tez jest fajnie poczuć sie jak nastolatka!!!;-)


wiesz co...fajnie to by było gdybym pojechała gdzieś z moim ł nad morze i tam odpoczęła......a tak....z firmy....chyba nie bardzo mam na to ochotę....ale co tam...
 
heh juz jetem. udalo sie i nie zlamalam sie. stalam jak w transie przed apteka kilka minut az w koncu moje dziecie sie upomnialo ze ma juz dosc i poszlam sobie z tamtad:-)
jagodka udanej zabawy;-)
 
heh juz jetem. udalo sie i nie zlamalam sie. stalam jak w transie przed apteka kilka minut az w koncu moje dziecie sie upomnialo ze ma juz dosc i poszlam sobie z tamtad:-)
jagodka udanej zabawy;-)


hehehe...twarda jesteś...gratuluje!!!aż się nie chce wierzyć ile nas to kosztuje!!!ta cierpliwość?!!!

Dziękuję,oby było fajnie i warto było tam jechać....
 
reklama
Do góry