reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzieki dziewczyny, od razu mi milej bo mi sie glupio zrobilo ...
co do staran, jestem w pierwszym cyklu, starania o trzecie dziecko
cykle nieregularne, nic w zasadzie nie robilam jeszcze, testy owulacyjne jedynie, ale byly negatywne dokad je mialam
ostatnie kilka dni bolalo mnie podbrzusze, mysle ze owulacja bo nie ma @
ale w ogole nie wiem na czym stoje, bo jestem dopiero po pierwszej @ po poprzedniej ciazy (mlodsze ma 7 m-cy) takze zupelnie nie wiem jakie cykle teraz bede miala
 
reklama
chyba juz kiedys pisalam o tym.w kazdym razie zarowno pierwsze jak i drugie ok byly.pamietam ze w pl moje tsh wynosilo 1,5 a w nl 2,5.teraz biore te tabletki wiec pojecia nie mam jak to wyglada ale sie okaze w pazdzierniku.za jakies chyba 2 tyg mam isc na badanie.
zaraz moge sprawdzic reszte.

Ja od 10 lat mam problemy z hormonami cuda mi sie ziały, ale trafiłam, do genialnego endokrynologa - polecam - Pani Dr. Bauknecht, która czyni cuda i mi to pięknie uregulowała.

Np. testosteron miałam podniesiony 10krotnie w stosunku do normy męskiej!!!!!!!!!:szok::szok::szok:

A teraz jest ok. - oczywiście nie zapeszając!
 
tak sobie prasuje(z przerwami ...) i mysle ze wlasciwie nasza rocznica jest dzis w nocy bo wlasnie w ostatni dzien wrzesnia a byl to juz 1.10 bo w nocy zdecydowalismy sie z moim sprobowac byc razem.osiem lat temu!Niby nie jestem zbyt sentymentalna ale milo powspominac.wtedy kompletnie nie wiedzielismy co przyniesie los i jak przez wszystko przebrniemy.Obydwoje mlodzi,ja prawie wyjezdzalam z jego kraju...No ale ciesze sie ze zaczelismy to co zaczelismy przypieczetowujac to pocalunkiem przy ktorym zaczelam sie smiac bo on taki wysoki ze musialam stac na palcach (i nadal musze):-D
ale romantycznie:-)
no to sobie porozmawialam ...
widze, ze wasz detektywistyczny zmysl (no kiepski niestety ... ) wam podpowiada ze tez jestem skonspirowana ... :wściekła/y:
no trudno, przeciez nie wyjde z siebie i wam nie udowodnie ze tak nie jest :no:

nie bede wam juz przeszkadzac w waszym temacie, tylko jakbyscie byly tak mile i calego forum chociaz moja osoba nie straszyly ;-)

powodzenia w staraniach i zycze zeby juz zadne niemile ataki was nie spotkaly ;-)
moze rzeczywiscie za bardzo podejrzliwe sie zrobiłysmy...w koncu tu każdy jest tym kim chce...
Testowałam 12dpo i wyszedł negatyw, więc czekam dalej, boję się, ze te dobre temperaturki to może być wynik przeziębienia, które mnie troszkę męczyło:-(

Ale już jest w miarę dobrze i jak coś to będe testować w sobotę lub niedzielę!

Chba, że wytrzymam do 18dpo. - wtedy to już prawie pewniak!
wszystkim co mierza zycze takiego wykresu,idz na bete a nie trzymasz nas w niepewnosci:tak:
 
Ostatnia edycja:
Nie wrzuciłam śluzu, bo przepisywałam dziś na szybciutko z wykresu który robiłam w programie karta.

Wstyd się przyznać, ale nie mogłam sobie poradzić z zalogowaniem się na FF dopiero nouki przeprowadziła mnie przez to jak dziecko- za rączkę!
 
polaneczka-nie beirz sobie do serca jak ktos pominie twoj post.tylko pisz dalej a na pewno cie zauwazymy.
rzeczywiscie ciezko cokolwiek powiedziec.nie zycze by starania trwaly dlugo ale warto sie obserwowac.moze bedziesz robic testy owu jesli cos nie wyjdzie?mierzyc temperature.pomaga zrozumiec troche swoj cykl

agniesiar-fajnie tylko ja nie mieszkam w pl a tutaj strasznie ciezko o lekarza,wizyty.
 
polaneczka-nie beirz sobie do serca jak ktos pominie twoj post.tylko pisz dalej a na pewno cie zauwazymy.
rzeczywiscie ciezko cokolwiek powiedziec.nie zycze by starania trwaly dlugo ale warto sie obserwowac.moze bedziesz robic testy owu jesli cos nie wyjdzie?mierzyc temperature.pomaga zrozumiec troche swoj cykl.
obiecuje ze sie nie bede obrazac :-)
zobacze co z tego cyklu wyniknie, ile bedzie trwal itd, a moze jakims szczesciem by sie od razu dwie kreski udaly ... bo o moje dwie panienki nie musialam sie praktycznie starac
 
polaneczka-nie beirz sobie do serca jak ktos pominie twoj post.tylko pisz dalej a na pewno cie zauwazymy.
rzeczywiscie ciezko cokolwiek powiedziec.nie zycze by starania trwaly dlugo ale warto sie obserwowac.moze bedziesz robic testy owu jesli cos nie wyjdzie?mierzyc temperature.pomaga zrozumiec troche swoj cykl

agniesiar-fajnie tylko ja nie mieszkam w pl a tutaj strasznie ciezko o lekarza,wizyty.

Wiem, że tu nie mieszkasz, na tyle się zorientowałam, ale jeśli coś ci wyjdzie nie tak to moze warto wziąć urlop i tu przyjechać na kilka dni, jak coś będę mogła pomóc w rejestracji itd.

Bo co jak co, ale w starankach i ciąży hormony to podstawa:tak:
 
reklama
Wiem, że tu nie mieszkasz, na tyle się zorientowałam, ale jeśli coś ci wyjdzie nie tak to moze warto wziąć urlop i tu przyjechać na kilka dni, jak coś będę mogła pomóc w rejestracji itd.

Bo co jak co, ale w starankach i ciąży hormony to podstawa:tak:
rozumiem.zreszta planowalam ze jesli nie bedzie wychodzilo to znow zjade do polski(troche mi szkoda ze w kolko odkladam "prawdziwe" wakacje bo stale jezdze do kraju i wlocze sie po lekarzach).szkoda bo tu ubezpieczona jestem a tam kase wydaje...No ale ci lekarze w nl.No nic,zobaczymy jak wyjda badania po tabletkach.mama nadzieje ze wizyty nie beda potrzebne.ja ogolnie wyniki dobre mialam poza anty tpo
 
Do góry