reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
eijf
czekam aż mi odpowiesz z tym testem i nic:-) to pytam jeszcze raz i wklejam link, taki miałaś?:-)
bobo-test strumieniowy - domowy test ciążowy
alez juz odpowiedzialam :)
tak niestety mialam strumieniowy ale to nie oznacza ze one wszystkie falszywe.poza tym jak wyjdzie gruba linia to chyba ok.u mnie blada(ale widoczna) byla.pamietam ze plytkowy bobo nie wyszedl kiedys.jak wyjdzie pozytywny to i tak bedziesz pewnie chciala jeszcze jeden zrobic dla potwierdzenia
 
dziękuję za odpowiedź :-) hehe
kurna a obleciałam chyba ze 3 apteki zanim ten znalazłam, niech to szlak :-) no nic tam i tak pewnie zrobię jeszcze ze dwa jeśli wyjdą 2 krechy :-D
 
martilla- ja tez mialam taki test. Niestety pokazal jedna kreske :-( Teraz czekam na @ i nie mam zadnych objawow, ani ciazowych ani @. No po za bolacymi cyckami ale to objaw i na to i na to. Po tym tescie pewna jestem, ze nic z tego nie wyszlo w tym cyklu mimo, ze test w 24dc robiony :eek:
 
martilla- ja tez mialam taki test. Niestety pokazal jedna kreske :-( Teraz czekam na @ i nie mam zadnych objawow, ani ciazowych ani @. No po za bolacymi cyckami ale to objaw i na to i na to. Po tym tescie pewna jestem, ze nic z tego nie wyszlo w tym cyklu mimo, ze test w 24dc robiony :eek:

no właśnie jak możesz być pewna? nie wiesz kiedy była dokładnie owu, może była później niż myślisz? nie załamuj się , poczekaj na termin @ , jak nie przyjdzie to powtórz test i życzę przemiłego zaskoczenia!:-)
 
No i nie wiem jak sie zarejestrować na ff wiec wpiszę wam tu moje temp. z tego miesiąca jeśli macie czas i ochotę to powiedzcie mi co o tym myślicie -proszę.

1dc.- krwawienie
2dc.-krwawienie
3 dc.-krwawienie
4dc.-krwawienie
5dc.-krwawienie 36,7
6 dc.-krwawienie 36,7
7 dc.- 36,6
8 dc.-36,6
9 dc.-36,7
10dc,-36,5
11dc.-36,6 współżycie
12dc.-36,5
13dc.-36,5
14dc.-36,4 współżycie
15dc.-36,7 współżycie
16dc.-36,8 współżycie
17dc.-36,9
18dc.-37
19dc.-37
20dc.-37,05
21dc.-37,1
22dc.-37,1
23dc.-37,3
24dc.-37,15

Najbardziej mnie interesuje wasze zdanie kiedy była owulacja
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)Ja z mężem staramy się o dzidziusia juz 5 miesiąc i nic :( Mamy już 5 letniego synka. Lekarz mówi, że wszystko jest ok i trzeba czekac.... Od 6 miesięcy biorę Folik, a mąż witaminy :) i je dużo jogurtów :)
Może się uda i w 2010 bedę mamą małej Tatianki :)
(Synek chce siostrzyczke), każe mi sypać cukier na parapet i mówi, że rano bocian przyniesie siostre :)
Pozdrawiam:-):-)
 
Czesc dziewczyny :)Ja z mężem staramy się o dzidziusia juz 5 miesiąc i nic :( Mamy już 5 letniego synka. Lekarz mówi, że wszystko jest ok i trzeba czekac.... Od 6 miesięcy biorę Folik, a mąż witaminy :) i je dużo jogurtów :)
Może się uda i w 2010 bedę mamą małej Tatianki :)
(Synek chce siostrzyczke), każe mi sypać cukier na parapet i mówi, że rano bocian przyniesie siostre :)
Pozdrawiam:-):-)

Życzę powodzenia.

Ja jestem mamą 3,5 letniej Julci i od 9 cykli walczymy o rodzeństwo, mam jest zupełnie obojętne czy to chłopiec czy dziewczynka, byle zdrowe.:tak::tak::tak:

Co prawda Julcia mówi,że woli siostrę, ale pokocha co los da.

Ja już od roku łykam feminatal a M od 2 miesięcy tableteczki.

Mam nadzieję, ze zarówno ty jak i ja i cała reszta dziewczyn niedługo ujrzymy te upragnione 2 kreseczki!
 
reklama
Do góry