reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Martilla no to żeby lutealna miała 12 dni to spodziewana @ musiałaby być w poniedziałek. ten dzień w którym dostaje się @ nie wlicza się do lutealnej.
 
Noukie wrzuć wykres to coś będzie można powiedzieć.

Martill nie możesz mieć terminu @ ani na dziś ani na jutro, przy ładnej owu (a wszystko wskazuje że taką miałaś) nie będziesz mieć lutealnej 10 czy 11 dni, tak 12 dni to minimum.

Ewcia ale do po co Ci te wyraźne skoki??? to nie ma żadnego znaczenia, ważne żeby dało się oddzielić tempki niższe od wyższych, to w jakim tempie tempka rośnie jest cechą osobniczą i nie ma absolutnie żadnego wpływu na płodność. zresztą przeważającej większości kobiet tempki powoli rosną, taki duży skok jak u Eijf zdarza się dość rzadko. co do testów- pewnie owulujesz przy niższym piku LH niż zakłada test, to dość częste. możesz spróbować kupić testy owu o większej czułości albo kierować się śluzem i tempką tylko.
tylko co mi z ztych skokow przyszlo:-(
 
Eijf chciałam powiedziec że nie ma żadnego znaczenia czy skok jest gwałtowny czy powolny, ważne jest ile cała lutealna wynosi i ile wynosi progesteron 7dpo.
 
reklama
Eijf chciałam powiedziec że nie ma żadnego znaczenia czy skok jest gwałtowny czy powolny, ważne jest ile cała lutealna wynosi i ile wynosi progesteron 7dpo.
moja lutealna nie jest najlepsza bo zazwyczaj 12 dni a co do progesteronu to nie wiem.robialam raz jakos 11 dpo.miescilam sie w normach
 
Do góry