reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no są takie co się nie starały....u mnie w liceum była laska która urodziła 2 jedno dziecko w 2 klasie, drugie przed matura
 
TESTUJĄCE:

zielona.wampirzyca - 25 września

Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
scorpioniczkaa - 30 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
agast22
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama
chup
 
ha, jestem na liście :) ale fajnie...
mam nadzieję, że lista zielonych będzie się powolutku (albo i szybko!) zmieniała w listę czerwonych :D
 
no są takie co się nie starały....u mnie w liceum była laska która urodziła 2 jedno dziecko w 2 klasie, drugie przed matura

Sama piszesz jedna taka dziewczyna;-) o tych co wpadly sie slyszy bo o nich sie mowi:sorry: a o reszcie dziewczyn ktore sie staraja i staraja nie, czemu bo w wiekszosci nic nie mowia:sorry:.

Zmierzam do tego ze i na nas przyjdzie kolej;-) widocznie fasolek jest mniej niz chetnych i tak sobie musimy poczekac:-D

Marzi a mnie nie ma znowu na testujacych:(
 
no są takie co się nie starały....u mnie w liceum była laska która urodziła 2 jedno dziecko w 2 klasie, drugie przed matura


Ja tam nie zazdrosze tym ktore powpadaly majac nascie lat, chodzac jeszcze do szkoly itp. mlodosc ma jednak swoje prawa, jak sie czlowiek za mlodu nie wyszaleje to pozniej moze mu palma dopeiro zaczac odbijac, dziecko to jest dar od Boga, ale nie oszukujmy sie w takich przypadkach jest czesto ciezarem i gdyby nie pomoc zazwyczaj rodzicow to nie wiem jakby te malolaty sobie dawaly rade, a tez nie zazdrosze wcale dziewczynom czy kobietom ktore np majac juz niby odpowiedni wiek na dziecko wpadly z nieodpowiednim facetem i zamiast cieszyc sie ciaza przezywaja ja podlamane i zamartwiaja sie, zazdrosze jedynie tym, ktore planujac i chcac dziecko raz dwa i zachodza, no ale kazdy ma jakis tam plan i widocznie jeden musi sie dluzej starac, innemu ciach ciach i wychodzi. W kazdym badz razie na kazda z nas przyjdzie odpowiedni czas:tak:
 
widzę Noukie, że mamy prawie rówieśników... coś pewnie koło tygodnia różnicy między naszymi szkrabami :)
I dobrze mówisz... na nas też przyjdzie kolej!
 
reklama
Sama piszesz jedna taka dziewczyna;-) o tych co wpadly sie slyszy bo o nich sie mowi:sorry: a o reszcie dziewczyn ktore sie staraja i staraja nie, czemu bo w wiekszosci nic nie mowia:sorry:.

Zmierzam do tego ze i na nas przyjdzie kolej;-) widocznie fasolek jest mniej niz chetnych i tak sobie musimy poczekac:-D

Marzi a mnie nie ma znowu na testujacych:(

kurde no.... a kiedy testujesz Kochana...:wściekła/y:
 
Do góry