reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja tez im nie zazdroszcze wpadki tylko tego, ze bez problemu im się udało, to trochę niesprawiedliwe, że takim dzieciakom bez problemy się udaje, a my sie staramy, bierzemy witaminy, mierzymy tempki, jesteśmy dojrzałe aby zostać matkami i w pełni świadome co znaczy macierzyństwo a nam się nie udaje
 
TESTUJĄCE:

zielona.wampirzyca - 25 września
Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
scorpioniczkaa - 30 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Noukie- 5 pażdziernika
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
agast22
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama
chup

:-D:szok::happy:
 
ja tez im nie zazdroszcze wpadki tylko tego, ze bez problemu im się udało, to trochę niesprawiedliwe, że takim dzieciakom bez problemy się udaje, a my sie staramy, bierzemy witaminy, mierzymy tempki, jesteśmy dojrzałe aby zostać matkami i w pełni świadome co znaczy macierzyństwo a nam się nie udaje

mmm, ja też żałuję... jesteśmy małżenśtwem 2 lata i kilka miesięcy, ale ze soba już 10!!!!:-D i teraz żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na dzidzię wcześniej... może podeszłabym do tego spokojniej, bez takich schiz...:confused2:
 
mmm, ja też żałuję... jesteśmy małżenśtwem 2 lata i kilka miesięcy, ale ze soba już 10!!!!:-D i teraz żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na dzidzię wcześniej... może podeszłabym do tego spokojniej, bez takich schiz...:confused2:
ja wcześniej po prostu nie byłam gotowa na dziecko, teraz jestem i się nam nie udaje
 
reklama
ja wcześniej po prostu nie byłam gotowa na dziecko, teraz jestem i się nam nie udaje

no ja niby też nie byłam gotowa, ale moze trzeba było po prostu po ślubie od razu odstawić antykoncepcję i podejść do tego na luzaku... jak będzie to bedzie, jak nie to najwyżej później...czas przyniesie...

A tak teraz sie niepotrzebnie grzeję, bo co jeśli okaże sie, ze przez najbliższy rok sie nie uda... albo i dłuzej... ???:wściekła/y:

Dzieki dzieki dzieki:-)

a proszu bardzo!!!:-D
a wiesz co Noukie, tak sie zastanawiam czy nie przesunąć tego testowania na anstępny dzień... tak abym jednak np. odczuła, ze @ nie przyszła albo przyszła NIEEEE!!!!
 
Do góry