reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
mmm...słuchaj sytuacja wygląda w tej chwili na beznadziejną..ty tak to widzisz...co ja bym tobie poradziła...po pierwsze musisz się uśmiechnąć i zluzować. Potem może faktycznie poszukaj lekarza innego niż miałaś do tej pory!Może warto w twojej sytuacji pójść również do lekarza który leczy niepłodność i się go poradzić w s prawie tego jedengo jajnika...ja bym najpierw wykorzystała wszystkie możliwości a potem się zamartwiała.

Podam ci przykład: moja koleżanka poroniła 3 razy,zrobiła wszystkie mozliwe badania,zjechała całą polskę.ja o niektórych badań wogóle nie słyszałam!!!!!ale pomimo to nie mogła utrzymać ciąży...i nikt nie wiedział dlaczego...myślała nawet o matce zastępczej i o adopcji.........w końcu po chyba 5 latach zaszła w ciążę,farmakologicznie ją utyrzymała i teraz cieszy się piękną dziewczynką!

Moim zdaniem musisz wyczerpać wszystkie mozliwości a potem się załamuj,co...?
Proszę uśmiechnij się...przestań o tym mysleć i nakręcać się....i nie oglądaj się dookoła siebie.....bo to pogarsza sprawę!
wiem że pogarsza i zmniiejsza nasze saanse, ale po prostu nie potrafię sie tak wyluzowac
 
kochane, tak wpadam raz, raz znikam...:-D ale mam dzisiaj trochę roboty ;-)
uaktualniona lista:

TESTUJĄCE:

zielona.wampirzyca - 25 września
Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
scorpioniczkaa - 30 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
agast22
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama

a ja?? wpiszcie mnie proszę na listę, co?? W końcu tydzień w jedną, czy w drugą róznicy nie robi ;-)

mmm nie łam się...
Marzi... 5 cykli, to jeszcze nie tak długo - głowa do góry!!... "relax, have fun"
 
ze mnie po prostu taka wieczna pesymistka

mmm....ja też jestem pesymistką i spotkała mnie w życiu tragedia,teraz staram się żyć dniem teraźniejszym dniem,cieszyć się z tego co mam wokoło siebie,rodzice mąż...praca...biorę to co mam i staram się tym cieszyć.

Teraz kiedy masz spadek formy najważniejsze jest zrozumieć,że kiedyś przyjdzie lepszy dzień...nie wspominając o tym,że zostaniesz mamą,a wtedy bedziesz to wszystko wspominała z uśmiechem. Teraz się smucisz,proszę głowa do góry
 
mmm....ja też jestem pesymistką i spotkała mnie w życiu tragedia,teraz staram się żyć dniem teraźniejszym dniem,cieszyć się z tego co mam wokoło siebie,rodzice mąż...praca...biorę to co mam i staram się tym cieszyć.

Teraz kiedy masz spadek formy najważniejsze jest zrozumieć,że kiedyś przyjdzie lepszy dzień...nie wspominając o tym,że zostaniesz mamą,a wtedy bedziesz to wszystko wspominała z uśmiechem. Teraz się smucisz,proszę głowa do góry
pewnie masz rację, dzięki za wsparcie, dobrze, ze na tym forum można się tak wygadać
 
reklama
ze mnie po prostu taka wieczna pesymistka

Mnie sie wydaje ze ten pesymizm sobie pojdzie jak wkoncu na tescie pojawia sie dwie kreseczki:tak: Mmm nie ma sie co zamartwiac dziewczyny dobrze radza i na Ciebie i kazda z nas predzej czy pozniej przyjdzie kolej:-)

A do tych co pchaja wozki myslicie ze one sie nie starlay nie wyczekiwaly???? Poprostu odczekaly juz swoje:)
 
Do góry