reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
czesc dziwczyny ja tylko na chwile, nawet za bardzo nie moge poczytac co u Was :-( dowiedzialam sie wczoraj, ze moje problemy z netem spowodowane sa, jakimis pracami na tej wierzy z ktorej lapie sygnal, dlatego lapie mi sie tylko ten najslabszy i przez to internet tak zle chodzi ( a ja nie mam nerwow czekac 5 minut az mi sie jedna stronka otworzy ):no: facet powiedzial, ze w przyszla srode powinni skonczyc i znow powinnam lapac ten najlepszy sygnal, no ale do poniedzialku raczej nie bede do Was zgladac bo tak jak mowilam nie mam narwow do takiej predkosci ( mam wogole nadzieje, ze mi sie zladuje i odpowiedz sie wklei )

A co do mnie to spisuje ten cykl na straty :-( przytulanko bylo tylko w srode (13dc) B niestety byl tak zajety w tym tygodniu, ze nie dalo rady inaczej, chcialam go jeszcze wczoraj pomeczyc, ale nie bylo szans, wkurzylam sie na niego tylko, wrocil pozno i juz nawet nie chcialam patrzec na niego :no: niby wedlug suwaczka owu mam dzisiaj, ale wydaje mi sie, ze byla wczoraj, wiec teoretycznie niby jakas tam szansa jest, ale watpie czy cos bedzie z tego jednego razu, dzis wieczorem w koncu powinien miec czas wiec jeszcze go zmolestuje, ale wydaje mi sie, ze to juz po fakcie, brzuch juz mnie zaczal bolec tak jak zawsze po owulce do @ :crazy:
Wiem, ze moze przesadzam troche, bo szansa jakas na pewno jest, ale ja wole sie nastawic tak, a ewentualnie sie zaskoczyc, ale jest mi przykro mimo wszystko. ze akurat jak mialam dni plodne to taki musial byc zajety:-(

No nic dziewczyny ja postaram sie zajrzec do Was jeszcze, ale o czytatniu to raczej nie ma mowy no chyba, ze ostatnia strone tylko :-p
A testowala ktoras?
 
kociaq spróbuj jeszcze dzis . Bo np. tabletki wczesnoporonne bierze sie w ciagu 3 dób po stosunku ,więc teoretycznie po owulce też mozesz zaskoczyć, bo około 3 dób trwa wędrówka tego jajeczka
 
dziewczynki dzis mam 15 dzien cyklu,staram sie na dziewczynke,przytulano bylo 13 dnia cyklu rano,wczoraj test owulacyjny ujemny a dzis dodatni,tzn ze owulka bedzie za 24-48 godz ,myslicie ze jest szansa na dziewuszke?a orientuje sie ktoras ile zyja meskie plemniki?bo kiedys znalazlam taka stroke i nie moge jej odnalezc:wściekła/y::no:
 
dziewczynki dzis mam 15 dzien cyklu,staram sie na dziewczynke,przytulano bylo 13 dnia cyklu rano,wczoraj test owulacyjny ujemny a dzis dodatni,tzn ze owulka bedzie za 24-48 godz ,myslicie ze jest szansa na dziewuszke?a orientuje sie ktoras ile zyja meskie plemniki?bo kiedys znalazlam taka stroke i nie moge jej odnalezc:wściekła/y::no:

Co do testów to testy owulacyjne powinno robic sie juz od 9dc, zawsze mniej więcej o tej samej godzinie (miedzy 10-21).
I pamietac nalezy zeby na godzinę przed testem ograniczyc picie oraz pobierac mocz "ze srodka" czyli nie z pierwszego strumienia. Robisz testy tak długo aż test wyjdzie pozytwny (Test jest pozytywny gdy pojawiają się dwie wyraźne kreseczki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywnośc barwy kreseczki T jest taka sama lub silniejsza niż natężenie barwy kreseczki C ) i to oznacza ze w ciagu 24-36 godzin nastąpi owulacja. Na chłopca współżyjesz w czasie owulacji bądź tuż po niej, czyli teoretycznie biorąc około 30 godzin później a na dziewczynke do pozytywnego testu owu;-)

A plemniki w wysoce płodnym sluzie szyjkowym, w jajowodzie - potrafią przeżyć do 7 dni.
 
Ostatnia edycja:
Pati mam nadzieję że z chłopca też się ucieszysz, bo te wszystkie metody pewności nie dają. zresztą np przy inseminacji plemniki podawane są dokładnie w dzień owu (zwykle z postem wcześniej) i rodzą się po połowie dziewczynki i chłopcy, więc gwarancji niestety nie ma.

a u mnie po skoku, wyraźnie druga faza ale tempki kiepściutkie, ech....
 
reklama
Pati mam nadzieję że z chłopca też się ucieszysz, bo te wszystkie metody pewności nie dają. zresztą np przy inseminacji plemniki podawane są dokładnie w dzień owu (zwykle z postem wcześniej) i rodzą się po połowie dziewczynki i chłopcy, więc gwarancji niestety nie ma.

a u mnie po skoku, wyraźnie druga faza ale tempki kiepściutkie, ech....

Tak pewnosci te metody nie daja:sorry2: ale jezeli jest cos co chociaz troche moze sprzyjac to czemu tego nie robic;-)

My tez chcielibysmy bardzo wstrzelic sie w dziewczynke z powodow zdrowotnych:sorry2: ale jezeli bedzie chlopczyk to bede cieszyla sie tak samo jak z dziewczynki jedynie bede sie wtedy bardziej bala:sorry2:
 
Do góry