reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eij nie przejmuj się na nas też przyjdzie czas. (poprostu ktoś tam na górze uważa że jeszcze nie teraz ).:confused:
jagodka podziwiam cie za optymizm ja jestem straszna pesymistką i pownie po pierwszym tescie z 1 bym wręcz wyła:wściekła/y::wściekła/y::angry: .(tak zreszta robie).Trzyma za ciebie kciukasy .Tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
 
reklama
hej laski!
wpadłam na chwilę, niedawno wróciłam z egzaminu, napisałam tyle ile mogłam, mam nadzieję ,że wystarczy, teraz czeka mnie nauka do obrony... o rety jak ja nie lubię się uczyc!:-)

FF wyznaczył mi owu , ale jest przerywana linia, moze mi ktoś powiedzieć co to znaczy?

jagodka
który to dc u Ciebie? trzymam kciuki!!!!
przerywana linia jest wtedy gdy ff nie jest pewny czy w tym dniu byla owu.wyznaczyl najbardziej prawdopodobny a to dlatego ze po tej owu mialas jeszcze sl;uz plodny,a przynajmniej tak zaznaczylas.
 
hej laski!
wpadłam na chwilę, niedawno wróciłam z egzaminu, napisałam tyle ile mogłam, mam nadzieję ,że wystarczy, teraz czeka mnie nauka do obrony... o rety jak ja nie lubię się uczyc!

FF wyznaczył mi owu , ale jest przerywana linia, moze mi ktoś powiedzieć co to znaczy

jagodka
który to dc u Ciebie? trzymam kciuki!!!!
dołączam się
trzymam kciuki za pozytywna ocene egzaminu
 
przerywana linia jest wtedy gdy ff nie jest pewny czy w tym dniu byla owu.wyznaczyl najbardziej prawdopodobny a to dlatego ze po tej owu mialas jeszcze sl;uz plodny,a przynajmniej tak zaznaczylas.

no zaznaczyłam , bo ciągle mam takie uczucie ,że mi mokro.. ale zaznaczałam tak samo w zeszłym cyklu, a wtedy nie było przerywanej, no nic tam w każdym razie dziękuję za wyjaśnienie:-)

aguś
nie dziękuję żeby nie zapeszyc;-)
 
spotkałam się wczoraj z koleżanką w ciąży, miała termin dokładnie na wczoraj, śliczny brzuszek, rozmarzyłam się.

zaraz jedziemy na grillowany obiad na plaży, u nas wciąż lato.

Martilla widzę że znowu masz trudny interpretacyjnie cykl.
 
spotkałam się wczoraj z koleżanką w ciąży, miała termin dokładnie na wczoraj, śliczny brzuszek, rozmarzyłam się.

zaraz jedziemy na grillowany obiad na plaży, u nas wciąż lato.

Martilla widzę że znowu masz trudny interpretacyjnie cykl.
ja tez mam jakis chory tym razem...poza tym zauwazylam ze temperatura w ustach i w pochwie przewaznie rozni sie o kilka kresek.czasem nawet 5...no i czemu wierzyc?moze nastepnym razem nie powinnam w ustach mierzyc?
 
Eijf ale tempka w ustach i pochwie zawsze się różni, to normalne. dlatego trzeba być konsekwentną w mierzeniu. w ustach dużo trudniej mierzyć, bo tam są miejsca naturalnie cieplejsze, do tego jeśli w nocy śpisz z uchylonymi ustami to tempka sztucznie spada, słowem oddolne mierzenie lepsze :-)
 
to w takim razie w nastepnym cyklu sprobuje mierzyc "tam" i zobaczymy jak wykres bedzie sie rysowal.Tak poza tym to czuje ze zbliza mi sie @ nie tylko przez to jak czuje sie fizycznie ale tez psychicznie.zawsze na kilka dni przed jestem rozdrazniona,tak jak teraz wlasnie.Poza tym w takich dniach "nie wygladam" i czuje sie strasznie nieatrakcyjna.
Caly dzienschodzi mi na porzadkach i konca nie widac.A dodam ze nie robie tego sama.Niekonczaca sie historia.
 
reklama
Do góry