reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzieki dziewczyny.w tamtym roku mialam z tego samego sklepu bardzo podobna z tym ze zielona w chyba 3 odcieniach i gora byla troche inna(te co na nk mnie maja moga zobaczyc w weselu kolezanki) ale rzeczywiscie udala mi sie i dlatego w tym roku tez tam pojechalam.Najbardziej podoba mi sie ze jest taka zwiewna i naprawde ladnie wyglada jak sie chodzi bo faluje na wszystkie strony.
a co do wlosow i oczu to brazowe.wlosy z odcieniem mokki czy cos takiego.
matko ja mialam sie szykowac do wyjscia!
 
reklama
tu chyba polowa ludnosci ma te wozki i w zyciu nie slyszalam o tym by ktos po parku chodzic nie mogl,malo tego,one sa specjalnie zaprojektowane a dlaczego,to wyjasnia film na ich stronie.co do rozkladania i skladania to tez zaprojektowany by w jak najprostyszy sposob to rozmontowywac itd.a co do wagi,to jeden z najlzejszych wozkow:)no ale ja tylko pokazuje co mam w planie kupic a kazdy przeciez musi decydowac tak by dopasowac go do swoich potrzeb.

Ja tylko taka techniczna strone pokazalam to prawda u nas ma tez duzo osob te wozki i napisalam jak to wyglada po plaskim w parku jest super ale troche piachu i konar drzewa i mi sie wydaje ze bylby problem.

Eijf ile wozkow tylko opini a kazda kobieta i tak wybierze co jej sie podoba:tak: a nie innej to normalne;-), my jestesmy rodzina bardzo aktywna spedzajaca mase czasu na spacerach po roznych wertepach biegajaca itp i pisze z takiego punktu widzenia;-)
 
Ja tylko taka techniczna strone pokazalam to prawda u nas ma tez duzo osob te wozki i napisalam jak to wyglada po plaskim w parku jest super ale troche piachu i konar drzewa i mi sie wydaje ze bylby problem.

Eijf ile wozkow tylko opini a kazda kobieta i tak wybierze co jej sie podoba:tak: a nie innej to normalne;-), my jestesmy rodzina bardzo aktywna spedzajaca mase czasu na spacerach po roznych wertepach biegajaca itp i pisze z takiego punktu widzenia;-)
no pewnie,jak na razie to patrze tylko od strony wizualnej:)na proby bedzie czas jak w koncu uda sie zajsc w ciaze choc doswiadczenie pewne mam bo dawno temu przez lata bylam opekinka mnostwa dzieci w nl i be
 
no pewnie,jak na razie to patrze tylko od strony wizualnej:)na proby bedzie czas jak w koncu uda sie zajsc w ciaze choc doswiadczenie pewne mam bo dawno temu przez lata bylam opekinka mnostwa dzieci w nl i be

No wlasnie;-) ja juz nawet z quinny zapp mam problem przez te malutkie koleczka w centrach handlowych jest super ale isc na poczte i troche nierownosci i juz mam problem:baffled:

A co sukienek to mi sie nawet nic teraz nie szykuje zeby kupic sobie sukienke:sorry2: dobra zmykam sie przebrac bo w pizamie jeszcze:zawstydzona/y:
 
eijf sukienka bardzo ładna :tak: lubię takie zwiewne, dziewczęce :tak:
katia zobaczymy, co mój lekarz powie, jak pójdę we wtorek. Dzisiaj jak mąż mnie masował to wyczuł taki mały guzek na szyi, nie ma takiego po prawej stronie, może to żyla przeskoczyła albo moze to nerwy? ehh wczoraj mocno bolało, tabletka nic nie pomogła... jeśli dostanę skierowanie na rtg to będę musiała poczekać do ok. 22 września... na @
 
Noukie widzę że też jesteście aktywni :-) dzięki za linka ale u nas takich wózków nie ma, a importem nie będę się bawić. ale idea ogólnie jest dobra, tu są podobne wózki baby jogger i właśnie ponoć w terenie się sprawdzają.
Eijf bugaboo poleca ciągnięcie wózka właśnie dlatego że te małe kółeczka nie dają rady w terenie, ale jak idziesz na 4h wędrówke (my tak chodzimy) to nie dasz rady ciągnąć wózka, chcesz czegoś co można normalnie pchać cały czas. bugaboo jest b.ładne ale widać, że delikatnej konstrukcji, no że do miasta po prostu. ale jeśli prowadzicie miejski styl życia to na pewno będzie idealny. ja kiedyś miałam inglesinę magnum na pompowanych kołach, nie był to za ładny wózek ale nawet przez półmetrowe zaspy śniegu szedł jak przez masło. tylko że składał się kiepsko, trzeba było zdejmować gondolę, za dużo roboty z nim było. teraz moje 'terenowe' koleżanki polecają trzykołowe wózki na trudne warunki.
 
a nie wiecie jak jagodka miała dzis testowac
ja juz jestem po porannym płaczu bo pomimo monitorowania i tych innych rzeczy o czasie dziś rano tzn 9 dpo jest 1 kreska czyli znów d....:zawstydzona/y:
 
reklama
Noukie widzę że też jesteście aktywni :-) .

My tak ciagle;-)ciagle nas gdzies niesie;-) a na wakacjach ktorych sie byczy na sloncu bylam 10 lat temu:sorry2: teraz tylko miejsca gdzie sie lazi jezdzi rowerem plywa kajakiem wspina no i wszystko to z maluszkiem i psiakami:tak:

Ach marza mi sie te Twoje klify:sorry2:

a nie wiecie jak jagodka miała dzis testowac
ja juz jestem po porannym płaczu bo pomimo monitorowania i tych innych rzeczy o czasie dziś rano tzn 9 dpo jest 1 kreska czyli znów d....:zawstydzona/y:

Agus poczekaj jeszcze 9 dpo to za wczesnie na tesciora:sorry2:

No wlasnie jak tam Mmm jak tam Jagodka?????:confused: Dziewczyny gdzie jestescie:dry:
 
Do góry