reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć kobiety ja tylko na chwilkęzrobiłam dzisiaj test po raz pierwszy i jedna krechaaaaaaaaaaa :((((((((((((((((((((( to mój 32dc wedłu @ a 24 dc według tebletek :(((((((((((( jutro spróbuje z bardziej czułym....zobaczymy co bedzie.....trzymajcie kciuki
 
reklama
Cześć kobiety ja tylko na chwilkęzrobiłam dzisiaj test po raz pierwszy i jedna krechaaaaaaaaaaa :((((((((((((((((((((( to mój 32dc wedłu @ a 24 dc według tebletek :(((((((((((( jutro spróbuje z bardziej czułym....zobaczymy co bedzie.....trzymajcie kciuki
ja trzymam mocno!!!:tak:;-) oby były II krechy
powodzenia
 
Cześć kobiety ja tylko na chwilkęzrobiłam dzisiaj test po raz pierwszy i jedna krechaaaaaaaaaaa :((((((((((((((((((((( to mój 32dc wedłu @ a 24 dc według tebletek :(((((((((((( jutro spróbuje z bardziej czułym....zobaczymy co bedzie.....trzymajcie kciuki


Dzieki ze sie odezwalas Jagodko:tak: myslalysmy o Tobie no i trzymamy kciuki za dwie krechy:tak:
 
niewiele z nas ma tyle czasu na forum ile by sie chcialo.ja niby mam weekend ale zaraz lece sie szykowac bo znow gdzies jade.
przykro mi z powodu plamienia.juz zmeczona jestem tym ze tak nam sie nie udaje!do cholery dlugo sie juz naczekalysmy.Ja w tym mc naprawde zaskoczona bylabym gdyby cos z tego wyszlo....
No wozek jest fajny ale do zakupu jeszcze daleko.bede sie rozgladala co tez maja w sklepach:)Jak na razie to prowadze obserwacje na ulicy.ten jest fajny tylko martwi mnie ze troche niski(choc jak stal kolo quinny to tamten niewiele wyzszy.quinny mnie sie podoba ale jako spacerowka.buda nie bardzo.,czy goindola.nie wiem jak to sie mowi).przypadkiem tamten sfotografowalam bo robilam zakupy dla dziecka ktore sie niedlugo urodzi w rodzinie.musze to jeszcze zapakowac i mam nadzieje ze wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)
Dzieki za wsparcie , dalej sie czuje jak na @ tylko plamienie jest takie ledwo co po 2 kropelki z rana i wieczorem. Zobaczymy na dniach co bedzie. A moze wlasnie sie uda Wam skoro juz inne podejscie, tego zycze z calego serca aby byla mila niespodzianka!!!
Co do wozka ja zakochalam sie w Roan Marita :-D, Jak juz przyjdzie do kupna wozka napewno wybierzesz najodpowiedniejszy ;-).

na zywo ma nieco inny kolor.bardziej intensywny i chabrowy.aha i ma szal jeszcze na plecy
Przepiekna jest :tak: milo ze sie podzielilas zdjeciem :-)
a nie wiecie jak jagodka miała dzis testowac
ja juz jestem po porannym płaczu bo pomimo monitorowania i tych innych rzeczy o czasie dziś rano tzn 9 dpo jest 1 kreska czyli znów d....:zawstydzona/y:
Szkoda ale jest jeszcze szansa, tak jak dziewczyny juz napisaly troszke za wczesnie wiec przy nastepnym zycze 2 kreseczek ;-)

czesc dziwczyny ja tylko na chwile, nawet za bardzo nie moge poczytac co u Was :-( dowiedzialam sie wczoraj, ze moje problemy z netem spowodowane sa, jakimis pracami na tej wierzy z ktorej lapie sygnal, dlatego lapie mi sie tylko ten najslabszy i przez to internet tak zle chodzi ( a ja nie mam nerwow czekac 5 minut az mi sie jedna stronka otworzy ):no: facet powiedzial, ze w przyszla srode powinni skonczyc i znow powinnam lapac ten najlepszy sygnal, no ale do poniedzialku raczej nie bede do Was zgladac bo tak jak mowilam nie mam narwow do takiej predkosci ( mam wogole nadzieje, ze mi sie zladuje i odpowiedz sie wklei )

A co do mnie to spisuje ten cykl na straty :-( przytulanko bylo tylko w srode (13dc) B niestety byl tak zajety w tym tygodniu, ze nie dalo rady inaczej, chcialam go jeszcze wczoraj pomeczyc, ale nie bylo szans, wkurzylam sie na niego tylko, wrocil pozno i juz nawet nie chcialam patrzec na niego :no: niby wedlug suwaczka owu mam dzisiaj, ale wydaje mi sie, ze byla wczoraj, wiec teoretycznie niby jakas tam szansa jest, ale watpie czy cos bedzie z tego jednego razu, dzis wieczorem w koncu powinien miec czas wiec jeszcze go zmolestuje, ale wydaje mi sie, ze to juz po fakcie, brzuch juz mnie zaczal bolec tak jak zawsze po owulce do @ :crazy:
Wiem, ze moze przesadzam troche, bo szansa jakas na pewno jest, ale ja wole sie nastawic tak, a ewentualnie sie zaskoczyc, ale jest mi przykro mimo wszystko. ze akurat jak mialam dni plodne to taki musial byc zajety:-(

No nic dziewczyny ja postaram sie zajrzec do Was jeszcze, ale o czytatniu to raczej nie ma mowy no chyba, ze ostatnia strone tylko :-p
A testowala ktoras?
Spokojnie Kiciaq a moze sie uda przy tym jednym przytulanku i jeszcze macie szanse, oj neistety czasem tak bywa ze jak by sie chcialo to cos wyskoczy i nie dokonca jest mozliwe, ale ja tez sie oburzalam jak moj byl przepracowany :-p a byly dni plodne, no coz tak juz chyba z natury nam wynika ;-). Powodzenia zycze i trzymam kciuki :tak:
Cześć kobiety ja tylko na chwilkęzrobiłam dzisiaj test po raz pierwszy i jedna krechaaaaaaaaaaa :((((((((((((((((((((( to mój 32dc wedłu @ a 24 dc według tebletek :(((((((((((( jutro spróbuje z bardziej czułym....zobaczymy co bedzie.....trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki za 2 kreseczki!!


Ciekaw co u Mmm


Ja zmykam bo czas sie wziasc dalej za remont. Zycze milego dnia :-)
 
emma-wracajac jeszcze do wozka:) jak dla mnie jest ok bo my razcej mieszczuchy jestesmy a juz na pewno nie tluczemy sie po gorach(choc bardzo lubie) i piachach czyli o to martwic sie nie musze.a jak sie raz zdarzy to mysle ze nie bedzie problemu.zreszta do wyboru wozka jeszcze daleko.oj daaaleko.

Ja przewaznie o tej porze juz szalalam z testami a teraz nawet o tym nie mysle.to o czyms swiadczy...niestety.W ogole nie czuje by sie udalo,cykl jakis zrabany,temperatury beznadziejne o wiele za niskie (ale czegos nie rozumiem.zauwazylam ze w tym cyklu po jednej stronie ust inaczej,po drugiej inaczej i w pochwie inaczej:confused:.Np po jednej 36,6 po drugiej conajmniej kreska lub dwie wiecej i na dole czasem o kilka kresek...czesniej tak nie mialam.No ale nawet bez termometru czuje ze nie jest wysoka.Tylko od 10 do wieczora np).
Tymczasem masowo rodza sie dzieci(kolezanka znow jakas wczoraj urodzila i to jak twierdzi przy tabletkach anty w co akurat jej nie wierze ale to inna historia).masowo slysze ze znajomi zachodza w ciaze...I ja sie pytam :dlaczego nie ja!

Tak w ogole bylam wczoraj u znajomej ktora poronila w prawie 6 mc.Nie widzialam jej od 5 mc bo nie przychodzi do pracy i jak na razie nie ma takiego zamiaru.a probowac wlasnie probuja.

ja dzis postaram sie robic niewiele.zajme sie troche domem i zapakuje ten prezent dla dziecka ktore znow za chwile sie urodzi...
 
ja dzis postaram sie robic niewiele.zajme sie troche domem i zapakuje ten prezent dla dziecka ktore znow za chwile sie urodzi...

Wstawisz fotke kosza??? Chetnie bym podkradla Twoj pomysl prezentowy jezeli mozna oczywiscie:sorry2: moja przyjaciolka w przyszlym miesiacu rodzi i juz sobie zastrzegla ze pamperrekening nie wchodzi w rachube:sorry2:, chcialam zrobic portret dzidziusia ale to jeszcze za wczesnie bo nie bede miala tak szybko dobrego zdjecia dostanie ten portret pozniej, no ale jak sie urodzi tez chcialam cos zaniesc:tak:
 
Hej!!! To znowu ja,na chwilkę wpadłam....niestety nadal jedna krecha,a @ brak...........boli mnie podbrzusze ale jakoś tak dziwnie.....i do tego mam mdłości wieczorami....czekam dalej. zarówno test o czułości 25 jak i test 10 niestety pokazał jedną krechę :(((( ale poczekam jeszcze......
 
Wstawisz fotke kosza??? Chetnie bym podkradla Twoj pomysl prezentowy jezeli mozna oczywiscie:sorry2: moja przyjaciolka w przyszlym miesiacu rodzi i juz sobie zastrzegla ze pamperrekening nie wchodzi w rachube:sorry2:, chcialam zrobic portret dzidziusia ale to jeszcze za wczesnie bo nie bede miala tak szybko dobrego zdjecia dostanie ten portret pozniej, no ale jak sie urodzi tez chcialam cos zaniesc:tak:
No moge wstawic ale to nie bedzie nic nadzwyczajnego.ona poprosila o ksiazeczki i ewentualnie zabawki wiec kupilam.szkoda ze tu taka tajemnice z imienia robia bo esprit ma na ich stronie fajne koszulki,szlafroczki ktore mozna drukowac z wlasnym imieniem ,obrazkiem.
 
reklama
hej laski!
wpadłam na chwilę, niedawno wróciłam z egzaminu, napisałam tyle ile mogłam, mam nadzieję ,że wystarczy, teraz czeka mnie nauka do obrony... o rety jak ja nie lubię się uczyc!:-)

FF wyznaczył mi owu , ale jest przerywana linia, moze mi ktoś powiedzieć co to znaczy?

jagodka
który to dc u Ciebie? trzymam kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry