reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

nie jeszcze buzki nie bylo:-(
o kurcze:baffled:
szkoda bo raz mialabys juz spokoj a dwa te testy to najtanszych nie naleza a jest ich tylko 5...

a ja zamiast sie szykowac to siedze w pizamie czytajac forum i szukajac fryzury na wesele ktore juz niedlugo.znalazalam nawet swoja kiecke na internecie:)Wprawdzie na zdjeciu ma inny kolor bo jakies oswietlenie inne mieli tam w sali.jak ktos ma mnie na nk to mialam tam podobna na jednym weselu z tym ze zielona:)
 
reklama
eijfmi ie ten wozek podoba:tak:ja mam Quinny Buzz ale przy 3 i tak inny kupie:-)
no wozek jest fajny.jak na razie moj nr 1 tylko nie wiem co moj na to bo on jest duuzo wyzszy.spodobalo mis ei wrzucanie zdjec.jak zapakuje moj kosz dla malucha ktory sie urodzi to tez wrzuce:) (te zdjecia sa chyba tylko widoczne dla zarejestrowanych nie?).moze kiecke wam pokazac?w sumie nie na temat ale co tam
 
o kurcze:baffled:
szkoda bo raz mialabys juz spokoj a dwa te testy to najtanszych nie naleza a jest ich tylko 5...

a ja zamiast sie szykowac to siedze w pizamie czytajac forum i szukajac fryzury na wesele ktore juz niedlugo.znalazalam nawet swoja kiecke na internecie:)Wprawdzie na zdjeciu ma inny kolor bo jakies oswietlenie inne mieli tam w sali.jak ktos ma mnie na nk to mialam tam podobna na jednym weselu z tym ze zielona:)

przeslij stronke z ta sukienka:tak:
ja sie cieszylam ze buzki jeszcze nie bylo bo dzis wieczorem minie 48 godz od przytulania,wiec dobrze by bylo gdyby wyszla dzis,ja mam 7 testow wopakowniu i zaplacilam 23f,ale 2 stracilam od razu bo nie umilam zrobic....:zawstydzona/y:
 
przeslij stronke z ta sukienka:tak:
ja sie cieszylam ze buzki jeszcze nie bylo bo dzis wieczorem minie 48 godz od przytulania,wiec dobrze by bylo gdyby wyszla dzis,ja mam 7 testow wopakowniu i zaplacilam 23f,ale 2 stracilam od razu bo nie umilam zrobic....:zawstydzona/y:
o jaka szkoda!no ale teraz juz chyba nabralas wprawy:)tylko niech buzia sie pojawia.ja kiedys pisalam ci ze jedna z dziewczyn splodzila syna przez owu a inna dziewcynke w sama owu?gdzies tu kiedys ktora pisala...wie jak widac ta metoda 100%nie jest niestety...ja to juz teraz mysle tylko zeby w ogole sie udalo,ale ciebie rozumiem bo masz juz 2 chlopaco.
zaraz wkleje zdjecie:)
 
haha, dobra jesteś Eijf że już wózek masz wybrany :-) bugaboo u mnie to chyba najpopularniejszy wózek na ulicy, on chyba NL produkcji jest? designersko to mi się najbardziej podoba stokke, ale dla mnie to i bugaboo i stokke to miejskie wózeczki a ja mieszkam nad morzem i potrzebuję wózka terenowego, na klify, góry i bezdroża, my baaardzo aktywni jesteśmy :-)
fajnie sobie o wózkach pogadać jak się nie może zajśc w ciążę :-)


W tym wozku tak jak pisze Emma kolka sa niestety za male i ciezko byloby nim chodzi nawet pewnie po parku ja mam do miasta Quinny zapp jest super leciutki i sklada sie go naprawde minimalistycznie;-) a jak dzidzius malutki to mozna w stelarz wczepic nosidelko:tak: a na tereny polecam Schwinn: Other Products
Emma wydaje mi sie ze jest idealny na klify mozna z nim biegac itp na tym linku jest kolekcja 2009 ale maja tez z poprzednich lat swietne wozki;-) z mega kolami 16 i 20 calowe idealne na piach z wbudowanym wejsciem do mp3 tak jak ktos lubi biegac z maluszkiem i sluchac muzyki:tak:
 
reklama
W tym wozku tak jak pisze Emma kolka sa niestety za male i ciezko byloby nim chodzi nawet pewnie po parku ja mam do miasta Quinny zapp jest super leciutki i sklada sie go naprawde minimalistycznie;-) a jak dzidzius malutki to mozna w stelarz wczepic nosidelko:tak: a na tereny polecam Schwinn: Other Products
Emma wydaje mi sie ze jest idealny na klify mozna z nim biegac itp na tym linku jest kolekcja 2009 ale maja tez z poprzednich lat swietne wozki;-) z mega kolami 16 i 20 calowe idealne na piach z wbudowanym wejsciem do mp3 tak jak ktos lubi biegac z maluszkiem i sluchac muzyki:tak:
tu chyba polowa ludnosci ma te wozki i w zyciu nie slyszalam o tym by ktos po parku chodzic nie mogl,malo tego,one sa specjalnie zaprojektowane a dlaczego,to wyjasnia film na ich stronie.co do rozkladania i skladania to tez zaprojektowany by w jak najprostyszy sposob to rozmontowywac itd.a co do wagi,to jeden z najlzejszych wozkow:)no ale ja tylko pokazuje co mam w planie kupic a kazdy przeciez musi decydowac tak by dopasowac go do swoich potrzeb.
 
Do góry