reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A ja zadziwiajaco dobrze sie czuje/ Moja @ trwała tylko 3 dni, w dodatku brzuch mnie nie bolal, nawet fajnie, w weekend zaczniemy snow staranka, ale w sumie bez presji, bo moze nawet lepiej jak bym np zaciazyla w grudniua nie juz teraz, ale co ma byc to bedzie
 
reklama
marzi-możesz mnie wypisać z listy

czesc wam moje kochane nie pisalam nic bo w piatek przyszla @ wyłam cały piątek
do
poduszki jak małe dziecko ja już nie mam siły narazie chyba dam se spokój ale tak się ino powie a za miesiąc zaś przyjdzie @ i będzie to samo
dla nowej fasolinki szczere gratulacje i żebyś przeszła całą ciąże zdrowo i ślicznej zdrowej dzidzi.
I dla tych które będą testować życzę dwóch kresek oby wam się udało.
 
mi @ zaczeła się w sobotę a już dziś widzę teraz powoli sie konczy wiec jutro juz bedzie git :happy:
Teraz jeszcze jeden cykl przedstarankowy i działamy od października:tak:
Bardzo bym chciała dzidzie na lipiec lub sierpień 2010. Daj Boże...
Trzymam mocno kciuki za wszystkie starające się!

Nie wątpcie
Prędzej czy później musi sie udać ;-)
 
Hej,

Chyba z tydzien temu cos napisalam i jakos dopiero dzis tu z powrotem trafilam. Mala mi sie rozchorowala i do tego remont i inne sprawy... No ale troche staranek bylo...:)

A dziewczyny, powiedzcie mi - jestescie pewnie bardziej na biezaco z testami ciazowymi niz ja. Co prawda moja mala ma prawie trzy lata, wiec niby wszystko powinnam pamietac... Ale pare dni temu widzialam w aptece tescik, na ktorym bylo napisane, ze wykrywa ciaze juz w drugim - trzecim dniu od zaplodnienia... Jest to mozliwe? Czy raczej oznacza - dziewczyno - szukaj innego, bo ten moze klamac?????

Pozdrowionka
 
Hej,

Chyba z tydzien temu cos napisalam i jakos dopiero dzis tu z powrotem trafilam. Mala mi sie rozchorowala i do tego remont i inne sprawy... No ale troche staranek bylo...:)

A dziewczyny, powiedzcie mi - jestescie pewnie bardziej na biezaco z testami ciazowymi niz ja. Co prawda moja mala ma prawie trzy lata, wiec niby wszystko powinnam pamietac... Ale pare dni temu widzialam w aptece tescik, na ktorym bylo napisane, ze wykrywa ciaze juz w drugim - trzecim dniu od zaplodnienia... Jest to mozliwe? Czy raczej oznacza - dziewczyno - szukaj innego, bo ten moze klamac?????

Pozdrowionka
To niemożliwe, bo beta-hcg wykrywa sie we krwi i moczu dopiero po zagniezdzeniu, ktore ma miejsce miedzy 5-8 dniem od zaplodnienia
 
Od tego obrzarstwa ostatniego znow tyje, chyba pora zaczac zdrowa diete bo normalnie za duzo slodyczy wcinam
ja też musze mniej jeść obowiązkowo! ostatnio jem za dużo cos :zawstydzona/y:
a przed ewentualną ciążą wypada zadbać o siebie to fakt.

smiling
ja też uważam że to za szybko, niemożliwe aby test wykrył tak wczesną ciążę. Musi dojść do zagnieżdżenia najpierw :tak:
 
smiling-zgadzam sie z dziewczynami.Moze chodzi o 2-3 dni od zagniezdzenia?wtedy to mozliwe

krewetka-przykro mi z powodu badan.toxo to chyba powazne!Powodzenia

mmm-ja tez mialam sporo punktow w ktoryms tam cyklu.to wlasciwie o niczym nie mowi i nie za bardzo bym na to zwracala uwage.Ktoras z dziewczyn wspominala ze im wiecej wypelniasz tym wiecej punktow.

emma-ja juz przestaje sie ludzic,staram sie nic nie liczyc,wykres rzeczywiscie dziwny i tez daje sobie z nim spokoj.nie mam ochoty po raz kolejny opisywac tej samej historii.mam wrazenie ze nie uda mi sie dopoki te przeciwciala nie zostana wyregulowane...No a czy zostana?Mam kolejna wizyte w nastepny czwartek wiec wypytam.Mam nadzieje ze moj tym razem pojdzie ze mna to moze tez mu cos do glowy madrego wpadnie.
Co do Robale to jak widzisz ona nie reaguje na pytania dotyczace swojej ciazy.Kiedys napisalam jej co na ten temat(tej ciazy wlasnie) mysle bo jak dla mnie to historia jak z kosmosu.Moge wkleic co napisalam na jej watku gdyby kogos interesowalo.Moze ostro to zabrzmialo ale to forum na ktorym mozna jak na razie wyrazac swoja opinie.Dziewczyna gubi sie moim zdaniem w tym co pisze i mam nadzieje ze zobacze to jej zdjecie juz chyba kilkumiesiecznego dziecka...
 
Eijf i tak dobrze, że Cię lekarze regularnie przyjmują, u mnie nawet tego nie można oczekiwać :-(

a co to jest 'wątek Robale'? jakiś osobny wątek tu bm?
 
reklama
Eijf i tak dobrze, że Cię lekarze regularnie przyjmują, u mnie nawet tego nie można oczekiwać :-(

a co to jest 'wątek Robale'? jakiś osobny wątek tu bm?
W sumie nie jest tak zle z tymi wizytami choc dla mnie 2 tyg miedzy jedna wizyta a druga to duzo czasu...Poza tym strasznie chcialabym by ktos podjal jakies dzialanie!Ciekawa jestem jakie wyniki wyszly mi tutaj w nl?Na pewno zapytam ja o te poronienia.
co do robale to chyba sie wkorzyla przez te pytania o jej ciaze a mnie sie to calkiem normalne wydaje bo w koncu piszemy na forum o ciazy...zalozyla osobny watek w ktorym glownym tematem o ile pamietam bylo to co gotuje sie danego dnia w garku.Ma do tego prawo,ale mimo wszystko ciesze sie ze nie musze tu wertowac 20 stron w poszukiwaniu innych informacji.Poza tym nie bylysmy jedyne bo widzialam ze na innych watkach dziewczyny reagowaly tak samo.Dlugo sie powstrzymywalam ale w koncu nie wytrzymalam i wyrazilam jej swoja opinie na co ona odpisala,potem ja,potem ona...i w koncu zakonczylysmy dyskusje:)Powiedzialam co chcialam i nic mi juz na zoladku nie lezy.a powiedzialam cytuje:(ten watek mial w tytule cos w stylu "o pierdolach...")

"Zajrzalam z ciekawosci na ten watek o pierdolach i powiem ci szczerze ze rzeczywiscie pierdoly piszesz!Wlosy mi staja deba i szczeka opada,sorry ale juz dluzej nie moge.Pewnie nie bedzie ci sie moja reakcja podobala ale zdecydowalas sie pisac na publicznym forum wiec musisz sie liczyc z tym ze ktos bedzie to komentowal i pozwol ze to zrobie!
Od samego poczatku twoja historia jest jak z kosmosu.Pisze tu mnostwo dziewczyn ale w zyciu nie czytalam takich rzeczy!Sama nie wiesz w pewnym momencie co mowisz,nie masz pojecia czy jestes w ciazy czy nie (przesledzilam twoje posty na roznych watkach i na niektorych piszesz ze powtorzysz test 14 wrzesnia chyba i wtedy bedziesz wiedziala na pewno).To sie wszystko kupy nie klei.Pozwol ze sprobuje to ogarnac:piszesz ze w czerwcu (11) wyszla ci pozytywna beta.Od kiedy 1 uznaje sie za pozytywna bete?!Oswiec mnie prosze bo ja myslalam ze to jest normalny wynik dziewczyny nie bedacej w ciazy,ale jesli jest inaczej to ja pewnie tez w niej jestem bo taki mialam wynik a w laboratorium uslyszalam "niestety".Zreszta na papierku podane sa normy jak chcesz to ci podam.Zreszta pisala ci o tym juz Emma ale na takie rzeczy nie reagujesz.Byc moze nadal jestem w ciazy skoro takie cuda sie zdarzaja bo dalej piszesz ze pod koniec lipca (27) bylas u ginekologa ktory nic nie widzial.Owszem,mozna nie widziec ale na samym poczatku!Skoro robilas pozytywna bete w czerwcu to musialbyc to conajmniej 3-4 tyg ciaza.liczac od poczatku cyklu do zagniezdzenia.Ty oznajmilas gdzies ze bete w ogole robilas w 10dc to w ogole niesamowite ze w 10 dc ktos ciaze moze wykryc.Nawet owulacji moja droga jeszcze wtedy nie ma.No ale dobra,uznam to za pomylke i zalozmy ze byl to 10dpo.Powtorze 1 to nie pozytywny wynik.nastepnie lekarz po kolejnych kilku tygodniach nic nie widzi.Juz w 6 tyg ciazy nawet jesli nie widac zarodka to widac pecherzyk i cialko zolte a zaraz potem biajce serce.Od bety minely kolejne tygodnie wiec na pewno by cos zauwazyl.malo tego,piszesz ze dostalas @ po ktorej test wyszedl negatywny a jedynie "bolace podbrzusze wskazywalo slabo rozwijajaca sie ciaze".Od kiedy jest to objaw ciazy???Niesamowite rzeczy tu wypisujesz.np."przytulalismy sie z mysla o blizniakach"(powiedz jak sie to robi?) lub o twojej tempreaturze ktore przed cyklem wynosila 34...
Dobra,idziemy dalej.Zrobilas gdzies tam test o ktorym piszesz ze "wyszla druga kreseczka a raczej rysa rozowa w dodatku po skosie".I na tym jedynie stwierdzasz swoja ciaze a jej dlugosci nie jestes w stanie podac.Mowisz ze to moze byc 6 albo 11 tydzien.Do tego brzuch rosnie ci szalony a ja znow pytam od kiedy brzuch tak rosnie w poczatkach ciazy.Ja mam tu pod nosem conajmniej 5 kolezanek ktore sa w 3 mc i gdybym nie wiedziala to w zyciu bym nie powiedziala.
Kobieto zdecyduj sie bo sama sie gubisz w tym co piszesz.Wspomnialas kiedys ze poronilas i przykro ze to stwierdze (choc wiem ze nie jesem jedyna ktora tak mysli bo widzialam reakcje dziewczyn na innym forum),ale skoro naprawde jestes w ciazy (moze w ktoryms tam momencie zaszlas ale sama tego do 14 wrzesnia jak mowisz nie jestes w stanie na 100 % powiedziec)to wydajesz mi sie jedna z najbardziej nieodpowiedzialnych matek!Jak mozna czekac do listopada by zobaczyc czy z dzieckiem wszystko jest ok??Raz piszesz ze to moze byc 11 tydzien wiec jesli teoretycznie prawda to oznacza to ze swoje dziecko zobaczysz po raz pierwszy w 5 mc???To jest dla mnie niezrozumiale i pewnie dla tych innych dziewczyn co chuchaja na siebie jeszcze zanim zagniezdzi sie u nich wymarzony zarodek.Ty piszesz ze bardzo chcialabys zostac w nl ale czy ty zdajesz sobie sprawde z tego ze czasem trzeba isc do lekarza?Ze czasem dzieje sie cos zlego czego nawet nie jestes w stanie wytlumaczyc lekarzowi?Gdybym byla toba to pierwsze co zrobilabym w obcym kraju,szczegolnie gdy planowalabym zamieszkanie w nim, to nauczyla sie porozumiewac z ludzmi.Tymczasem pierwsze o czym ty pomyslalas to co ci sie tu nalezy i skad mozna dostac kase czym mnie tez ruszylas bo pracuje akurat w tym kraju i place podatki na takich jak ty.
Mimo ze wyglada na to ze chcialam cie obrazic,to nie jest to jednak moj cel a jedynie prosba bys sie opamietala,podszkolila moze (tu jest wiele dziewczyn ktore moga cie czegos nauczyc) jesli chodzi o cykle,rozwoj ciazy itd.i przestala wypisywac glupstwa w ktorych sama jak zauwazylam sie gubisz.
Musialam to z siebie wyrzucic!!Mimo wszystko powodzenia w staraniach,ciazy.niech ci bog blizniaki da tylko prosze cie...!! "
 
Ostatnia edycja:
Do góry