reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczyny a co to za dyskusja wogole???? :eek:
ja za bardzo nie jestem w temacie.... że niby robale ma urojoną ciążę tak? czy kto!:eek:
martilla hmmm w sumie mi też coś nie pasowało ale milczałam.... :sorry:


tak czytam czytam i...... nie wiem o co kaman :no::confused2:
 
reklama
Dziewczyny a co to za dyskusja wogole???? :eek:
ja za bardzo nie jestem w temacie.... że niby robale ma urojoną ciążę tak? czy kto!:eek:
martilla hmmm w sumie mi też coś nie pasowało ale milczałam.... :sorry:


tak czytam czytam i...... nie wiem o co kaman :no::confused2:
ah to taka wymiana zdan miedzy mna a robale na jej watku...jestem osoba ktora potrafi pomoc,dodac otuchy ale tez mowie co mysle i wlasnie to zrobilam.Po prostu nie zgadzalo mi sie to co dziewczyna wypisuje,nie podobalo ze nie reaguje na pytania dotyczace ciazy albo odbiera to jako atak.wiem ze wiekszosc dziewczyn myslala podobnie ale nic na ten temat nie pisala.No a ja to zrobilam ale juz sie w to staram nie bawic.powiedzialam co myslalam i tyle.po prostu wiele rzeczy mi sie nie zgadzalo.to tyle.szczegolnie kiedy twierdzila ze wynik bety 1 to wynik pozytywny i od tego zaczela historie swojej ciazy a kiedy kilka dziewczyn probowalo tlumaczyc ze to wynik negatywny kazala sie chyba nie wtracac czy cos...co do ciazy to moze i jakos na dniach zaszla ale nie wierze ze nosi w sobie kilkunastotygodniowy plod.zreszta ona sama nie wiedziala iludniowy:raz czytalam ze moze 6,moze 11 a moze w ogole bo 14 wrzesnia jak nie przyjdzie @ to sie o tym przekonamy...
 
Ostatnia edycja:
ah to taka wymiana zdan miedzy mna a robale na jej watku...jestem osoba ktora potrafi pomoc,dodac otuchy ale tez mowie co mysle i wlasnie to zrobilam.Po prostu nie zgadzalo mi sie to co dziewczyna wypisuje,nie podobalo ze nie reaguje na pytania dotyczace ciazy albo odbiera to jako atak.wiem ze wiekszosc dziewczyn myslala podobnie ale nic na ten temat nie pisala.No a ja to zrobilam ale juz sie w to staram nie bawic.powiedzialam co myslalam i tyle.po prostu wiele rzeczy mi sie nie zgadzalo.to tyle.szczegolnie kiedy twierdzila ze wynik bety 1 to wynik pozytywny i od tego zaczela historie swojej ciazy a kiedy kilka dziewczyn probowalo tlumaczyc ze to wynik negatywny kazala sie chyba nie wtracac czy cos...co do ciazy to moze i jakos na dniach zaszla ale nie wierze ze nosi w sobie kilkunastotygodniowy plod.zreszta ona sama nie wiedziala iludniowy:raz czytalam ze moze 6,moze 11 a moze w ogole bo 14 wrzesnia jak nie przyjdzie @ to sie o tym przekonamy...
:eek: o dzizas......
:-D....... sory
Rozumiem i cóż.... hmmm różni ludzie są
od początku profil robale tak samo jeszcze innej osoby... mi podpadał, dziwne osoby,dziwne historie.. ale patrzyłam na to z przymrużeniem oka bo nie mam za bardzo czasu na rozgryzywanie ;-)
 
:eek: o dzizas......
:-D....... sory
Rozumiem i cóż.... hmmm różni ludzie są
od początku profil robale tak samo jeszcze innej osoby... mi podpadał, dziwne osoby,dziwne historie.. ale patrzyłam na to z przymrużeniem oka bo nie mam za bardzo czasu na rozgryzywanie ;-)
swieta racja.zreszta to otwarte forum i trzeba sie liczyc z reakcjami.przewaznie sa one pozytywne ale ja bardziej cenie te szczere.Kiedy ktos mnie w czyms poprawial nie odbieralam tego jako atak a jedynie szkolilam sie na tematy o ktorych tu piszemy.Pamietam ze na poczatku pare rzeczy moze pomieszalam czy mialam inna opinie na dany temat i tak mnie emilchen np poprawiala.i chwala jej za to.
 
Dziewczyny a co to za dyskusja wogole???? :eek:
ja za bardzo nie jestem w temacie.... że niby robale ma urojoną ciążę tak? czy kto!:eek:
martilla hmmm w sumie mi też coś nie pasowało ale milczałam.... :sorry:


tak czytam czytam i...... nie wiem o co kaman :no::confused2:

Kinga no widzę ,że Eijf już Ci wyjaśniła co i jak więc chyba nic nie muszę dodawać;-)
 
Nie będę się udzielała, inf dla Ciebie jesteś ostatnią osobą której pokazałabym zdjęcie. Od tej pory powiem tak: szczam na to co piszesz o mnie i do mnie, nie wiem czy klarownym moczem ale na pewno ciepłym i z pianką. To tyle co miałam do powiedzenia,
:szok::szok::szok: o ludzie nie wierzę w to co czytam...to jest poniżej wszelkiej krytyki :szok:
u mnie tsh starsznie skacze poronilam przez niedoczynnosc tarczycy :-(
wynik mialam 5.25 pozniej po branu hormonow spadlo mi do 3.59 a 2 miesiace temu poniezj 1 czyli idealnie zebys sie starac o dzidziolka robie kilka dni temu badnaia bo w czwartek mam wizyte y endo a tu masakra bo tsh 4.98 normalnie zalamka jakas :-( lecze sie prawie rok i lipa :zawstydzona/y:
zobaczymy co powie mi endo w czwartek jak nic konkretnego to musze szukac nowego endo buuu
Alicjo strasznie mi przykro :-( ale zobaczysz, jeszcze będziezs tuliła swoje zdrowe dzieciątko :tak:
swieta racja.zreszta to otwarte forum i trzeba sie liczyc z reakcjami.przewaznie sa one pozytywne ale ja bardziej cenie te szczere.Kiedy ktos mnie w czyms poprawial nie odbieralam tego jako atak a jedynie szkolilam sie na tematy o ktorych tu piszemy.Pamietam ze na poczatku pare rzeczy moze pomieszalam czy mialam inna opinie na dany temat i tak mnie emilchen np poprawiala.i chwala jej za to.
hihi tak zgadza się, ja też byłam poprawiana, bo nikt z nas nie ma monopolu na prawdę :tak: i bardzo cenię sobie takie osoby jak Ty eijf - nie bojące się krytyki i jednocześnie też jej nie unikające, kiedy to konieczne ;-)
 
Witam wpadam jeszce na chwile przed snem
Czekaja mnie kolejne badanka, dzis bylam na USG nerek, nic pocieszajacego, prawa nerka jeszcze w miare ale w lewej dość spore torbiele, ehhh:-:)-:)-(
 
hihi tak zgadza się, ja też byłam poprawiana, bo nikt z nas nie ma monopolu na prawdę :tak: i bardzo cenię sobie takie osoby jak Ty eijf - nie bojące się krytyki i jednocześnie też jej nie unikające, kiedy to konieczne ;-)

Popełnić błąd to jeszcze nie tragedia. Tragedią jest upieranie się przy tym błędzie.:tak:

biedroneczko tulę mocno... :* 3maj sie rybka
 
reklama
Do góry