reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Aguś ale możesz mieć dobrą owu ale po niej słabe ciałko żółte i stąd krótką lutealną. gin na usg tego nie sprawdzi, to trzeba by parę razy progesteron 7dpo oznaczyć. generalnie niestety lutealna skraca się z wiekiem, ja to już widzę po sobie :(
Na Usg po owulacji widac czy wytworzyło sie cialko zołte, wiec warto monitorowac cykl przed i po peknieciu pecherzyka
 
właśnie też szukałam i nie mogłam znależć
kurcze po południu miałaam 56 ptk, teraz 61, od czego to zależy??
 
Witam :-)

Agapas serdeczne gratulacje !!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:

Krewetka trzymam kciuki za badania, oby wszystko bylo wporzadku

Kiciaq witam po urlopiku, i jak wypoczynek?

Marzi ja tez prosze o dodanie do listy staraczek oraz listy testujacych na 17 wrezsnia :-)

A ja mam dzis jakis zky, smutny dzien. Mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej i pogodniej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkie Staraczki ;-)
 
ja sie nie znam na tych punktach ff ale masz bardzo ładny wykresik :tak::-) dzisiaj ładnie temka podskoczyła mam nadzieje ze juz tak zostanie przez kilka miesięcy:tak:
trzymam kciuki:-)
chyba jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć, tylko te punkty mnie zastanawiają bo w zeszłym cyklu nie zwróciłam na to uwagi
 
reklama
Lovely nie ufaj specjalnie kalendarzykowi, o tym że jest ostatni dzień płodny to wiadomo zwykle dopiero po fakcie, nie w trakcie.
wiem o tym, staram się nie nakręcać, ale lekka nadzieja w sercu jest, że może się uda wpasować w "te dni":rolleyes2:
zwłaszcza że jeszcze tylko dziś będę się widziała ze swoim facetem, następny raz może w weekend, a może nawet w przyszłym tygodniu i to już na pewną będą dni niepłodne:-(


W ogóle to proszę o dopisanie mnie do listy staraczek :tak:
A testować się będę 28.09 czyli mniej więcej 5dni po dacie spodziewanej @:happy:
 
Do góry