reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
agapas-rob test.to nie majatek

marzi-nie nie wstrzymujemy sie tylko do godziny 0 ale czestotliwosc sie zwieksza...choc w tym cyklu chyba szalec nie bede bo i tak nic mi to nie dalo.co do wozka to tej wzorzastej mody tu nie widzialam jeszcze ale i tak chyba postawie na klasyke bo moda zbyt szybko sie zmienia.
 
Witam...

Dziewczyny, a Wy na prawdę wstrzymujecie przytulańska zanim przyjdzie godzina zero... :szok:? Ja to obawiam sie, ze jakbym tak najpierw niedopuściała, a potem na cąłego... to mój B mógłby się poczuc ostro wykorzystany...:baffled: nie to żeby Mu to przeszkadzało, ale może jakiś taki niesmak...:cool2:



Ja tam nic specjalnie nie wstrzymuję, bo nigdy nie wiem kiedy mam dni płodne (mam długie i nieregularne cykle). Lecimy z przytulankami kiedy mamy ochotę, ale tak tydzień po @ to prawie codziennie... Na szczęście mój mąż jest zachwycony i nie ma jeszcze dosyć.Chyba tak samo pragnie dziecka jak ja bo z reguły sam pilnuje żebyśmy mieli ochotę na te wieczorne przytulanki nasze ... :-):-):-).
 
agus-super ze monitoring.ah jak ja chcialabym byc w pl zeby tez tak miec.teraz to chyba owu nie przegapisz!a co ci nagadal?
 
marilla co do tych humorów i ogólnie wyładowywaniu na mężu polecam książke "Mężczyźni sa z marsa kobiety z wenus" ja dzieki tej ksiazce duzo zrozumiałam nie tylko postępowanie facetów ale także swoje, myślałam że jakas inna jestem, że gadam w kóLko to samo jak sie zdenerwuje, że raz mam dobry humor a nagle łapie doła i wszystko mnie wkurza... jest tam tez wiele innych rzeczy naprawde super, teraz mój mąZ czyta tę ksiązke i juz powoli wie co mówić a czego nie jesli ja wyładowuje swoje frustracje,
już sie nie moge doczekac kiedy skonczy te ksiazke hehe

dziewczyny wiem ze juz wczesniej pisałyscie o wiesiołku ale ja wtedy jeszcze nie brałam i nie pamiętam za bardzo... na moim opakowaniu pisze 3 razy po 2 tabletki, to nie zadużo jest?? bo to az 6 tabletek dziennie, wy tez tak duzo bierzecie??
hej, pomyślę nad tą książką ;-)
a co do wiesiołka to ja też tak brałam 3 razy po 2 więc skoro tak jest napisane na opakowaniu to tak bierz.

Ja juz pewnie jutro (dzisiaj ??) nie bede miala za bardzo czasu zajrzec tu do Was takze trzymajcie sie kochaniutkie :))
Trzymam kciuki za testujace w przyszlym tygodniu :tak:
Ja wracam w przyszla sobote rano takze odezwe sie jak juz sie wyspie:tak:

Do napisania :-D
Kochana miłego wypoczynku!:-)

u mnie tempka dalej niska... w nocy mnie zebrało na amory więc obudziłam męża:-D wiem wiem świnia jestem heh ale nie protestował ;-) poza tym czuję się normalnie ... więc myślę ,że @ przyjdzie.

aguś
właśnie co Ci nagadał gin? pisz nam tu szybko :-)

cześć eijf :-) widzę ,że od rana na forum:-D wstyd się przyznać , ale ja jakieś 40 min temu wstałam.. hhehe
 
Ostatnia edycja:
:cool2:Marzi55 nie czekamy tylko do owu tylko co 2 dzień a poprawiamy bo od ostatnich staranek to już dużo czasu upłynęło, a w środę idę do gina tak więc sama rozumiesz;-)

No to bardzo bardzo bardzo rozsądnie..:baffled:No i jak tak sobie to analizuję to teraz zaczęłam sie obawiać, ze te nasze 3 podejścia no i może jeszcze będzie czwarte to jak w banku nic nie zmienią... cholera:-D trzeba było sie przytulac na całego:confused:
 
agus-super ze monitoring.ah jak ja chcialabym byc w pl zeby tez tak miec.teraz to chyba owu nie przegapisz!a co ci nagadal?
prolaktyna za duza reszta badań ok. dał mi bromergon 1 wieczorem ale ja powiedziałam ze musi spaśc szybciej no to zmienił na 1/2 rano i 1 wieczorem(mówił że spadnie prolaktyna szybciutko_) ale ja miałam w dzieci,ństwie operowany wyrostek i ginek powiedział że nie wykluczone że jeden tylko jajnik działa bo drugi może byc uszkodzony. jak nie bedzie dominujacego pecherzyka to da jeszcze inne lekarstwa i w nastepnym cyklu tez monitoring. pod warunkiem że drożne jajniki :szok:
 
reklama
hej, pomyślę nad tą książką ;-)
a co do wiesiołka to ja też tak brałam 3 razy po 2 więc skoro tak jest napisane na opakowaniu to tak bierz.


Kochana miłego wypoczynku!:-)

u mnie tempka dalej niska... w nocy mnie zebrało na amory więc obudziłam męża:-D wiem wiem świnia jestem heh ale nie protestował ;-) poza tym czuję się normalnie ... więc myślę ,że @ przyjdzie.

aguś
właśnie co Ci nagadał gin? pisz nam tu szybko :-)

cześć eijf :-) widzę ,że od rana na forum:-D wstyd się przyznać , ale ja jakieś 40 min temu wstałam.. hhehe

Martilla... ja jak bym obudziła tak w nocy mojego... to by chyba zwariował... Matko, ratuj, pali się, okradają nas... Masz ochotę na seks??? Niemożliwe:confused::happy2:;-)
 
Do góry