reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf
powiem Ci ,że staram się jak mogę żeby jeszcze się poprzytulać, ale mam takie humory że sama się sobie dziwię :-( no jakby mi się tak facet zachowywał jak ja to bym go chyba pognała! a tempkę będę mierzyć, przynajmniej dzięki temu wiem co i jak. jeśli chodzi o testy bobo to miałam raz w życiu taki i chyba trafił mi się jeden z lepszych , bo żadna druga krecha się nie pokazała, ale już tyle dziewczyn na nie narzekało,że faktycznie wyszła jakaś wadliwa seria.
odnośnie ciuszków to wychodzę z takiego samego założenia-nie przyda się dla mnie to komuś oddam, kto wie może Tobie ;-)

spodobało mi się to wstawianie zdjęć heh więc pokażę wam jak wyglądała moja "bestia" jak miała 2 miesiace:-)


Oj piesio kochany :)) slicznosci slodziutkie :))
 
reklama
Ja juz pewnie jutro (dzisiaj ??) nie bede miala za bardzo czasu zajrzec tu do Was takze trzymajcie sie kochaniutkie :))
Trzymam kciuki za testujace w przyszlym tygodniu :tak:
Ja wracam w przyszla sobote rano takze odezwe sie jak juz sie wyspie:tak:

Do napisania :-D
 
baw sie dobrze kiciaq!Tak to jest to co lwy lubia najbardziej.tez czekam z utesknieniem na kolejny wyjazd,kolejne wakacje.

hope- ile masz lat jesli moge spytac?

u mnie zadnych nowosci.temperatura sie waha.skacze z gory na dol,z gory na dol.coraz bardziej zakrecone mam te cykle i troche mnie juz mecza.same starania mnie mecza bo wiem ze za chwile zaczna sie dni plodne a wtedy znow taki zryw choc czlowiek tak naprawde nie chce,a podswiadomie mysli ze powinien.ah...gdzie ta spontanicznosc ktora jeszcze niedawno byla?
mam nadzieje ze nie zapomne kupic dzis testy owulacyjne i poza tym licze na mily wieczor.
 
Ostatnia edycja:
a co tu tak pusto?zadna juz nie testuje?ktora to jeszcze nie zna rezulattu z tego cyklu bo ja juz calkiem zamieszana.dzis amm wolne z tym ze mnostwo do zrobienia wiec bede zagladala od czasu do czasu.Na dworze szaro i coraz trudniej jest mi wstac...gardlo znow mnie piecze.
 
Dzień doberek Kochane...

wczoraj byłam zabiegana, ale dzisiaj od ran już czytam Wasze posty:-D
śmiać mi się chcę , bo mysłałam, ze to tylko ja jestem taka szalona w kwestii tych ubranek... kiedyś wylicytowałam na allegro zestaw chyba z 30 ubranek dla Chłopca... były takie piękne... do tego 2 pary bucików... no i leżą i czekają...:szok:
Zobaczymy kiedy sie przydadzą...

W kwestii wiadomej, dzisiaj 15 dc, nadal pobolewa mnie raz jeden, raz drugi jajnik, śluzu troche mniej... co do staranek to były chyba ze 3 podejścia... więc nic innego mi nie pozostaje niż czekać te dwa tygodnie na rezultaty...:wściekła/y:
 
marzii-zycze powodzenia.nie musisz w sumie czekac dwoch tygodni.Bardzo czesto test wychodzi w 10 dpo.Pamietam ze w pierwszym cyklu kiedy jeszcze mniej wiedzialam i strasznie ciekawa bylam,robilam juz po kilku dniach co oczywiscie najmniejszego sensu nie mialo bo jesli dojdzie do zaplodnienia w czasie owulacji to zarodek musi sobie jescze powedrowac i najpoierw sie zagniezdzic co trwa ok 7-10 dni.Dopiero wtedy hormon hcg wzrasta.powodzenia i cierpliwosci w czekaniu.
p.s.co do ubranek to chyba sie wstrzymam az do czasu jak mi test wyjdzie:)no moze jeszcze tylko taka koszulke polo na chlopaka kupie a potem spokoj.jak sie dowiem to chyba pierwsze co polece po adidasy;)bede miala rzeczy i dla chlopaka i dla dziewczyny to najwyzej pooddaje tym co tu zaciaza ha ha.ah,bylabym zapomniala,a noz spelni sie przepowiednia syna pati co to mi pare wywrozyl i to obu plci.ale bym sie smiala;-)
 
marzii-zycze powodzenia.nie musisz w sumie czekac dwoch tygodni.Bardzo czesto test wychodzi w 10 dpo.Pamietam ze w pierwszym cyklu kiedy jeszcze mniej wiedzialam i strasznie ciekawa bylam,robilam juz po kilku dniach co oczywiscie najmniejszego sensu nie mialo bo jesli dojdzie do zaplodnienia w czasie owulacji to zarodek musi sobie jescze powedrowac i najpoierw sie zagniezdzic co trwa ok 7-10 dni.Dopiero wtedy hormon hcg wzrasta.powodzenia i cierpliwosci w czekaniu.
p.s.co do ubranek to chyba sie wstrzymam az do czasu jak mi test wyjdzie:)no moze jeszcze tylko taka koszulke polo na chlopaka kupie a potem spokoj.jak sie dowiem to chyba pierwsze co polece po adidasy;)bede miala rzeczy i dla chlopaka i dla dziewczyny to najwyzej pooddaje tym co tu zaciaza ha ha.ah,bylabym zapomniala,a noz spelni sie przepowiednia syna pati co to mi pare wywrozyl i to obu plci.ale bym sie smiala;-)

eijf... dobre jesteśmy z tymi ubrankami... mój B to mówi, żebym przypadkiem tym nie zapeszyła... a jak bym mogła to i wózek bym już kupiła:-)

Właśnie nie wiem czy czekać z tym testowaniem czy nie... dobrze, ze nie mam testu w domu, bo pewnie dziś bym go zrobiła...:tak: ale glupol jestem, wiem przecież, ze tak szybko to nie wychodzi... ciekawa jestem tylko czy rzeczywiście tych zmian nie da sie nie zauważyć...
Moja koleżanka starała się 3 cykle i w tym trzecim powiedziała, że czuła, że coż jest inaczej:szok:
 
marzi-rozumiem twoja ciekawosc bo sama tak mialam.dopiero po czasie pogodzilam sie z mysla ze testowanie po kilku dniach nie ma sensu.Zarodek naprawde musi sie najpierw zagniezdzic a to troche trwa niestety.ja w ogole zaluje ze to wszystko tyle czasu trwa.No i sama jestem fanka robienia testow:)czesto je robie ale dopiero od ok 10dpo bo wiem ze wczesniej naprawde nie wyjda( no moze 9dpo tez mozna w pewnych przypadkach).ja czesto sprawdzam jeszcze po @ bo sie naczytalam ze czasem to nie @ a krwawienie ale to juz skrajne przypadki.Poczekaj jeszcze tydzien conajmniej:)
 
Cześć dziewczyny, a ja mam dzisiaj 54 dzień cyklu, @ jak nie było tak nie ma a co gorsze wzięłam już luteinę i dzisiaj mija 6 dzień i nadal nic.

Nadmienię tylko, że byłam u lekarza, co prawda powiedział,że ciąży nie można ani stwierdzić ani wykluczyć bo jeszcze było za wcześnie, ale kazał zrobić test jak będzie ujemny to wziąć luteinę na wywołanie @ - tak zrobiłam i nadal nic...:baffled:
 
reklama
eijf chyba poczekam do dnia @... moze bardziej będę szczęślia jak jednak nie przyjdzie... tylko jak ja wytrzymam do 10 września....:wściekła/y:

a Ty kiedy masz zamiar testować...? bo po suwaczku widzę, ze został jeszcze jedn dzień do dni płodnych... czyli teraz to pewnie staranka...;-)

Agapas... trzymam kciuki aby jednak okazało się że to Fasolinka...:-D
 
Do góry