reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no powinna być jutro, albo pojutrz, wiec szalejemy, jak tylko się da:-)a za komplement za ząbki dziękuję..staram się jak mogę, żeby były takie jak najdłużej:-)
no to baw sie z mezem dobrze;) mnie troche martwi ze nie zaszalalam jak chcialam przed owu:( tak sie martwilam w tym cyklu ze sie spozni a ja w scianach jak z papieru ze chyba sie przestraszyla i postanowila mnie duzo wczesniej nawiedzic...
 
reklama
no tak, ale wiesiołka nie można brać we wczesnej ciąży bo grozi to poronieniem, ale skoro wiem na 100% że nie jestem w ciaż to chyba nie powinien mi zaszkodzić??
nie,zaszkodzic nie powinien wiec chyba mozesz wziac.my go bierzemy na sluz ale on jest na rozne inne rzeczy tez.wiec pewnie ok.
 
bo tak mnie piersi bolą że nawet w staniku nie mogę chodzić. całe szczęście, że mam urlop i do czwartku nie muszę nigdzie wychodzic
 
Hej dziewczyny u mnie już lepiej:-)Poszłam wczoraj na pogotowie.Bo mnie dziwnie brzuch bolał i do tego mam w srodku jakąs kulkę zaraz na poczatku wejscia do pochwy,nie mam pojecia co to jest .Myslalam ,ze to szyjka tak nisko.I że coś zlego się dzieje.Więc pojechałąm na pogotowie.I widziałam mojego dzidzia;-);-)już serduszko biło.Pani doktor powiedziała ,ze wszystko jest w najlepszym porządku,i że dzidż wygląda imponująco.Ja jej mówię,ze człowiek się w internecie bzdur naczyta a potem wariuje,i mówię jej ,ze przeczytałam ,ze jak nagle wszystkie objawy ustaną to jest źle.Ona mówi ,ze to głupota i mam nieczytać tych bzdur.Stwierdziła ,ze piersi mam rzeczywiscie miękkie ale być może już urosły i się przyzwyczaiły.Co do wymiotów i tcyh mdłosci to być może też mi juz przeszły na amen a być może jeszcze wrocą.
dzięki Bogu to zupełnie inna historia niż u mnie!! :) cieszę się razem z Tobą maziu!!! dbaj o siebie najlepiej jak potrafisz.... trzymam kciuki !!!
...i przepraszam, że Cię wystraszyłam... ale podejrzewałam najgorsze ...bo te objawy ...mialam identyczne... ale skoro serduszko bije to wszytsko jest super!!! buziaczki
 
Hej dziewczynki:) U nas starania w toku:) Coś ostatnio mam luzik totalny. Nawet za bardzo nie myślę fasolce... Owulka powinna być za 2 dni. Temperatury mam dziwne bo ostatnio mało sypiam ( dłuzej niż 3 godz.) no i w piątek i niedzielę piłam alkohol... Co ma być to będzie...
 
Hej dziewczynki:) U nas starania w toku:) Coś ostatnio mam luzik totalny. Nawet za bardzo nie myślę fasolce... Owulka powinna być za 2 dni. Temperatury mam dziwne bo ostatnio mało sypiam ( dłuzej niż 3 godz.) no i w piątek i niedzielę piłam alkohol... Co ma być to będzie...
ja nawet nie mialam kiedy myslec bo owu za wczesnie sie pojawila.(rozpisalam sie wczesniej na ten temat)..no ale przynajmniej mam juz za soba i wlasnie co ma byc to bedzie.niedlugo wizyta u gina wiec moze cos bedzie jasne.np za jakis tydzien
 
Hej. Ja ostałam dziś lekkiego olśnienia. Zaraz po odstawianiu tabletek okres dostałam po 5 dniach spóźnienia. Po nim 2 dni później plamiłam. Oczywiście było podejrzenie ciąży, test pozytywny, badanie hcg również.. Mimo wszystko czekałam na kolejny okres bo nie wierzyłam w to że zaszłam, :tak:. Kolejny dostałam po 10 dniach. Już wtedy wiedziałam że coś jest nie tak. Wyleciały mi takie duże 2 skrzepy. Po tygodniu pojechałam do lekarza ( ponieważ jestem w NL ). okazało sie że nic nie ma prawdopodobnie już poroniłam. Jednak brzuch mnie bolał od czerwca, miałam również gęste białe upławy cały miesiąc. Po poronieniu zmniejszyły się. Ale o co chodzi od ok 2 tygodni, bolą mnie piersi, sutki, klucia w podbrzuszu, nudności i zawroty głowy. Okres niby się spóźnia dopiero 3 dni. Ale ;-) mam nadzieję że się nie pojawi. Poczekam jeszcze tydzień jak nic nie będzie to mogę się cieszyć. A może ja za wcześnie się cieszę.
 
reklama
Do góry