reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
eijf może jak troche bardziej na luzie były te wasze starania to tym razem się udało:) Trzymam kciuki:)
Okaze sie wkrotce.Jak nie to chyba bardzo krotki ten cykl bedzie...Nic z tego nie rozumiem ale na razie o tym myslec nie bede.jezu juz jutro czeka mnie wizyta u gina o ile sie w koncu zbiore i cos zrobie czyt.spakuje itd.
 
Hej. Ja ostałam dziś lekkiego olśnienia. Zaraz po odstawianiu tabletek okres dostałam po 5 dniach spóźnienia. Po nim 2 dni później plamiłam. Oczywiście było podejrzenie ciąży, test pozytywny, badanie hcg również.. Mimo wszystko czekałam na kolejny okres bo nie wierzyłam w to że zaszłam, :tak:. Kolejny dostałam po 10 dniach. Już wtedy wiedziałam że coś jest nie tak. Wyleciały mi takie duże 2 skrzepy. Po tygodniu pojechałam do lekarza ( ponieważ jestem w NL ). okazało sie że nic nie ma prawdopodobnie już poroniłam. Jednak brzuch mnie bolał od czerwca, miałam również gęste białe upławy cały miesiąc. Po poronieniu zmniejszyły się. Ale o co chodzi od ok 2 tygodni, bolą mnie piersi, sutki, klucia w podbrzuszu, nudności i zawroty głowy. Okres niby się spóźnia dopiero 3 dni. Ale ;-) mam nadzieję że się nie pojawi. Poczekam jeszcze tydzień jak nic nie będzie to mogę się cieszyć. A może ja za wcześnie się cieszę.
skoro @ sie spoznia to czemu nie zrobisz testu?
 
Czemu bo się boję !!!!!!. A poza tym to raz mi wyszedł pozytywny a tak to zawsze negatywne, choć byłam już w 2 ciążach. Więc im do końca nie ufam.
jak chcesz.w koncu to twoja decyzja.ja sie z pozostalymi zgadzam i zreszta wszyscy tu wiedza ze jestesm zwolenniczka robienia testow:) jesli nie chcesz go robic to nic innego ci nie pozostaje jak czekac i gdybac a my tego tez nie wywrozymy.
 
Anulin bardzo mi przykro z powodu Twojego Aniołka>ja wczoraj jechałam do tego szpitala jak na ścięcie na prawdę byłam przekonana,ze usłyszę najgorsze.Jeszcze ta kulka nie wiem co to jest? bo szyjka tak nisko chyba nie?? Pani doktor nie zwróciła na to uwagi.Powiedziała,ze wszystko jest książkowo.Serduszko bije a pecherzyk jest taki duży.A ten mój dzidz taki mały,to był najpiękniejszy widok w moim życiu.Dało się już rozróżnić główkę i tułów,coś niesamowitego!!
Powiem Wam ,ze po drodze do szpitala widziałam chyba z 10 kobiet z wózkami ,normalnie łzy mi ciekły,Mój R też był tak zdezorientowany i przestraszony,ze o mało mi nie zszedł na zawał.
A po wyjsciu ze szpitala spotkałam taką może 17 letnią gówniarę(przepraszam za stwierdzenie ja jestem od niej o 3 lata starsza ale inaczej tej panny nazwać nie moge)która była juz w 7-8 miesiącu ciązy i szła z fajką! normalnie mysłałam,ze ją zatłukę!!

Robale zrób test! inaczej bedzięsz dalej "swirować"

Zielona ja również widziałam zdjęcia! zazdroszczę morza.

Eijf udanej podróży!
 
reklama
Do góry