reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
w sumie nie jset powiedziane czy @ w ogóle przyjdzie
Pozyjemy,zobaczymy,ale dziewczyny widzicie jak wazne jest obserwowanie tych znakow typu sluz czy ewentualne bole(ktore przeszly po owulacji) czy test owu (choc on nie gwarantuje ze owu byla ale wylapuje przynajmniej hormon przed).gdybym tylko zdala sie na wyliczenie to bym to chyba przegapila.Sluz pojawil sie wczesniej w tym cyklu(ten rozciagliwy) a on jest zazwyczaj na kilka dni przed owu a potem robi sie rzadki.
 
cześć dziewczynki...teraz się wyspałam, to wam napiszę, że w trakcie tego mojego urlopiku (zdjęcia już na nk:-)) dowiedziałąm się, że kolejna osoba w rodzinie mojego męża jest w ciąży...najlepsze jest to, że oni tak odkladali dziecko, że chciali starania dopiero w październiku zaczynać, a tu..klops...eh, brak słów...ale mam nadzieje, że tym razem się uda..zmykam z małym na dworek bo pogoda bardzo ładna:-):-)
 
cześć dziewczynki...teraz się wyspałam, to wam napiszę, że w trakcie tego mojego urlopiku (zdjęcia już na nk:-)) dowiedziałąm się, że kolejna osoba w rodzinie mojego męża jest w ciąży...najlepsze jest to, że oni tak odkladali dziecko, że chciali starania dopiero w październiku zaczynać, a tu..klops...eh, brak słów...ale mam nadzieje, że tym razem się uda..zmykam z małym na dworek bo pogoda bardzo ładna:-):-)
zielona super zdjęcia, mam nadzieję, że urlop zaowocował,albo raczej zafasolkował...;-)
 
cześć dziewczynki...teraz się wyspałam, to wam napiszę, że w trakcie tego mojego urlopiku (zdjęcia już na nk:-)) dowiedziałąm się, że kolejna osoba w rodzinie mojego męża jest w ciąży...najlepsze jest to, że oni tak odkladali dziecko, że chciali starania dopiero w październiku zaczynać, a tu..klops...eh, brak słów...ale mam nadzieje, że tym razem się uda..zmykam z małym na dworek bo pogoda bardzo ładna:-):-)
zdjecia juz zaliczone(ty to zawsze duzo ich masz!).Bardzo fajna suknia i zebow tylko ci pozazdroscic takie proste!Chyba bylo bardzo przyjemnie.ja wyjezzdam jutro:)
Jak moze zauwazylas ja juz po wczesnej owulacji. jednej strony sie spodziewalam a z drugiej nie wierzylam ze tak wczesnie.Mam tylko nadzieje ze te nasze poczatkowe staranie okaza sie wystarczajace.szalelismy glownie w owu i po niej...
p.s. a u ciebie chyba owu sie zbliza bo masz teraz najnizsze temperatury...
 
właśnie przeczytałam że olejek z wiesiołka łagodzi napięcie przedmiesiączkowe i łagodzi ból piersi, może powinnam zacząć go brać już teraz??
 
reklama
zdjecia juz zaliczone(ty to zawsze duzo ich masz!).Bardzo fajna suknia i zebow tylko ci pozazdroscic takie proste!Chyba bylo bardzo przyjemnie.ja wyjezzdam jutro:)
Jak moze zauwazylas ja juz po wczesnej owulacji. jednej strony sie spodziewalam a z drugiej nie wierzylam ze tak wczesnie.Mam tylko nadzieje ze te nasze poczatkowe staranie okaza sie wystarczajace.szalelismy glownie w owu i po niej...
p.s. a u ciebie chyba owu sie zbliza bo masz teraz najnizsze temperatury...

no powinna być jutro, albo pojutrz, wiec szalejemy, jak tylko się da:-)a za komplement za ząbki dziękuję..staram się jak mogę, żeby były takie jak najdłużej:-)
 
Do góry