reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczyny u mnie już lepiej:-)Poszłam wczoraj na pogotowie.Bo mnie dziwnie brzuch bolał i do tego mam w srodku jakąs kulkę zaraz na poczatku wejscia do pochwy,nie mam pojecia co to jest .Myslalam ,ze to szyjka tak nisko.I że coś zlego się dzieje.Więc pojechałąm na pogotowie.I widziałam mojego dzidzia;-);-)już serduszko biło.Pani doktor powiedziała ,ze wszystko jest w najlepszym porządku,i że dzidż wygląda imponująco.Ja jej mówię,ze człowiek się w internecie bzdur naczyta a potem wariuje,i mówię jej ,ze przeczytałam ,ze jak nagle wszystkie objawy ustaną to jest źle.Ona mówi ,ze to głupota i mam nieczytać tych bzdur.Stwierdziła ,ze piersi mam rzeczywiscie miękkie ale być może już urosły i się przyzwyczaiły.Co do wymiotów i tcyh mdłosci to być może też mi juz przeszły na amen a być może jeszcze wrocą.
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie już lepiej:-)Poszłam wczoraj na pogotowie.Bo mnie dziwnie brzuch bolał i do tego mam w srodku jakąs kulkę zaraz na poczatku wejscia do pochwy,nie mam pojecia co to jest .Myslalam ,ze to szyjka tak nisko.I że coś zlego się dzieje.Więc pojechałąm na pogotowie.I widziałam mojego dzidzia;-);-)już serduszko biło.Pani doktor powiedziała ,ze wszystko jest w najlepszym porządku,i że dzidż wygląda imponująco.Ja jej mówię,ze człowiek się w internecie bzdur naczyta a potem wariuje,i mówię jej ,ze przeczytałam ,ze jak nagle wszystkie objawy ustaną to jest źle.Ona mówi ,ze to głupota i mam nieczytać tych bzdur.Stwierdziła ,ze piersi mam rzeczywiscie miękkie ale być może już urosły i się przyzwyczaiły.Co do wymiotów i tcyh mdłosci to być może też mi juz przeszły na amen a być może jeszcze wrocą.
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff uspokoiłaś mnie, bo już zaczynałam się o ciebie martwić...
 
Hej dziewczyny u mnie już lepiej:-)Poszłam wczoraj na pogotowie.Bo mnie dziwnie brzuch bolał i do tego mam w srodku jakąs kulkę zaraz na poczatku wejscia do pochwy,nie mam pojecia co to jest .Myslalam ,ze to szyjka tak nisko.I że coś zlego się dzieje.Więc pojechałąm na pogotowie.I widziałam mojego dzidzia;-);-)już serduszko biło.Pani doktor powiedziała ,ze wszystko jest w najlepszym porządku,i że dzidż wygląda imponująco.Ja jej mówię,ze człowiek się w internecie bzdur naczyta a potem wariuje,i mówię jej ,ze przeczytałam ,ze jak nagle wszystkie objawy ustaną to jest źle.Ona mówi ,ze to głupota i mam nieczytać tych bzdur.Stwierdziła ,ze piersi mam rzeczywiscie miękkie ale być może już urosły i się przyzwyczaiły.Co do wymiotów i tcyh mdłosci to być może też mi juz przeszły na amen a być może jeszcze wrocą.
No widzisz,mowilam ze jestes po prostu ta ktora lepiej to znosi!nie dziwie sie jednak ze przestraszylas sie.W sumie do tej pory nie widzialas dzidzi na wlasne oczy.Teraz juz tak.Sczezciara:)
 
No a u mnie wyobrazcie sobie owu juz byla.Ja to podejrzewalam bo sama pisalam ze w tym cyklu sluz pojawil sie wczesniej,mialam bole podbrzusza i jajnika,test wyszedl wczesniej i ta nizsza temperatura tez byla wczesniej.Z drugiej strony czekalam na te owulacje jak zkykle kolo 15 dc (wiec i starania nie byly przesadzone i tu problem...).Poza tym skoku jakiegos wielkiego nie bylo.Tzn wczoraj wieczorem(ok 24 a wtedy naprawde mam niska) byla 37 i myslalam ze dzis rano bedzie piekny skok ale marne 36,4 , 36,5 w porywach.No ale wpisujac dzisiejsze dane , ff wyznaczyl mi linie owulacyjna na 11 dc.zreszta same zobaczcie.Wszystko ok bo i tak chcialam owu przed wyjazdem ale martwi mnie ze nie szalelismy za bardzo przed owu.Zeby byc dokladna to starania byly w 6dc(czyli w dni nieplodne wiec nie ma znaczenia).Potem 9dc i 11dc (niby w dzien owu) oraz 12 i 13dc ale to juz niby po owu...Najbardziej sie wkorzam ze w ten chyba najwazniejszy dzien czyli dzien przed owu bylam zla i tego nie robilismy!Wiecie ze chyba zawsze tak mam ze nie udaje mi sie tego w dzien przed owu zrobic!Kurcze mam nadzieje ze postaralismy sie wystarczajaco:confused:.bardzo wczesnie ta owu przyszla choc i @ nie trwala dlugo.nie mogla jednego dnia zaczekac?
p.s.plusem jest to ze teraz jak najbardziej moge testowac czy robic bete w swoje urodziny:)kurcze pluje sobie w brode za ten czwartek.
widze jeszcze jeden plus a mianowicie ze jesli dostane @ to nie bedzie to w czasie pracy a wole tak bo moge sie wyryczen i jak mnie boli to pracowac nie musze.a poza tym wizyty u tego lekarza moge miec tylko we wtorki.kolejna przypadlaby znow na wtorek i wtedy juz by cos mogl zobaczyc:szyjke itd
 
Ostatnia edycja:
nie martw się plemniki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć kilka dni więc nigdy nic nie wiadomo...
mam nadzieje.tym razem mialam chyba wiecej sluzu,szczegolnie tego "jajkowatego" no i robilismy to na dwa dni przed owu(bardzo pozno zreszta wiec to juz niemal dzien przed byl ha ha),potem w sama owu i dzien po niej.
 
w sumie nigdy nic nie wiadomo, gdzieś czytałam że nawet w dni płodne kobieta ma tylko 25% szans żeby zajść w ciążę
 
reklama
w sumie nigdy nic nie wiadomo, gdzieś czytałam że nawet w dni płodne kobieta ma tylko 25% szans żeby zajść w ciążę
No oczywiscie,ale czas pokaze.tylko teraz mam problem bo ff liczy te dni od owu i pokazuje ze @ powinnam dostac w 24 dc!To byloby strasznie szybko,ale on liczy te dni po owu i w sumie by sie zgadzalo bo przewaznie od owu sa te 13,14 dni,ale ja policze jednak 27 coanjmniej bo takie mam cykle27-28.
 
Do góry