reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Makaronka witaj wśród Nas:-). Trzymam kciuki za testowanko:tak::tak:.
Teraz tak patrze na tą liste i :szok:, co to się będzie działo 25 testuje aż 5 dziewczyn:-D. O rajciu:tak:. A ja taka samotna 27:-(. Jak dotrwam oczywiście a z tym będzie baaaardzooooo ciężko:baffled:.
 
reklama
Makaronka witaj wśród Nas:-). Trzymam kciuki za testowanko:tak::tak:.
Teraz tak patrze na tą liste i :szok:, co to się będzie działo 25 testuje aż 5 dziewczyn:-D. O rajciu:tak:. A ja taka samotna 27:-(. Jak dotrwam oczywiście a z tym będzie baaaardzooooo ciężko:baffled:.
nie martw sie.ja to powinnam 29 dopiero testowac gdybym sie trzymala zasad,a ze sie nie trzymam to zatestuje albo 26 albo 27.pewnie 26 a jak ten nie wyjdzie to 27:))i tak az do okresu albo do pierwszego pozytywnego.tak wiec sama nie bedziesz
 
Oj i tak coś czuje że będe sama bo Tobie od razu 2 krechy wyjdą:tak::-).
w rezultacie nie wazne kto kiedy testuje.to roznica kilku dni.wazne by te testy powychodzily pozytywnie.ja juz 3 razy sie rozczarowalam i czasem sie zastanawiam czemu niby teraz mialo sie udac?z drugiej strony czemu nie?jednak ta pesymistyczna wersja jakos lepiej mi pasuje...moze to taka reakcja obronna,jakis sposob na pomniejszenie rozczarowania?bo przezciez jak wydaje sie nam ze sie nie udalo to rozcarowanie powinno byc mniejsze...ale to rozczarowanie jest zawsze.nie sazde ze z czasem sie pomniejsza.jakby nie bylo wszystko ,jak dobrze pojdzie,powinno sie w nastepnym tygodniu wyjasnic.mam nadzieje wczesniej:)
 
poza tym ze śluzem u mnie to jest tak, że jest mokro przy podcieraniu- taki przeźroczysty poślizg z elementami białego, ciągnącego się śluzu..dziwne..spałam jeszcze kolejne 40 minut i jakoś dalej nie bardzo to coś dało...i nie testowałam..muszę wytrzymać do piątku...MUSZĘ!!!!!!!WSPOMAGAĆ MNIE, BO ZWARIUJĘ!!!!!!
ja też mam przypodcieraniu taki poślizg z elementami białego - dokładnie jak Ty zielona:tak: tylko, że nie przypominam sobie, żebym czegos podobnego nie miała co miesiąc, wydaje mi się, że ja mam tak zawsze :rofl2:
Dziewczynki, nie łamiemy się!!! Ja jestem na razie bardzo spokojna, co ma być to będzie - czerpać ode mnie optymizm i spokój ducha!!! :-D
 
Witajcie Dziewczyny
trzymam za was wszystkie kciuki zeby sie Wam udało. Sama bede testowac 27.07. Marlenka2233 juz nie jestes samotna na 27:)
 
reklama
Do góry