reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Eijf miewasz jakies objawy mogace swiadczyc o owu czy nie???
Jesli chodzi o bole czy klucie jajnika to nie za bardzo.sa bardziej wrazliwe i czuje podbrzusze ale bez przesady.Glownie opieram sie na testach i na tym ze pare dni temu mialam ten "jajkopodobny"sluz,no a potem potwierdzam temperatura.ale nic poza tym.po prostu wszystko tam na dole wrazliwsze.nawet podczas przytulania...
 
reklama
No u mnie dokladnie to samo.tez 15dc,tez pobolewa podbrzusze czy jajniki,sama nie wiem.U nas tez wczoraj troche wymuszone,az sie z tego smialismy (calkiem inaczej niz po paru dniach przerwy).On zmeczony,pozno w domu,na dworze goraco i zaduch,my w sypialni(boze jakie intymne rzeczy tu wypisujemy) a pod drzwiami kot mialczy bo sie za nami stesknil...
szkoda ze wyjezdzasz.ja pewnie do pn nawet nie wytrzymam.Planuje zrobic pierszy w weekend.zreszta ja zawsze robie zapas testow na ostatni tydzien w tym jakis o czulosci 10mlU.Kurcze tak bardzo chce by sie w koncu udalo!Ostatnio tez tak testowalam i testowalam i nic,ale wole je robic niz gdybac


Postaram sie do Was zagladac czasami, ale ze w Pl w domu nie mam internetu to nie bedzie to latwe, bede pewnie miala duzo do nadrobienia po powrocie:-D
eijf ja tak mowie, planuje, ze pewnie test zrobie w poniedzialek, ale z tego jak znam siebie to pewnie jeszcze w polsce zrobie przez weekend hihi, zupelnie tak jak Ty bo tez bardzo bym chciala zeby sie udalo, ale pewnie nawet jesli sie uda to i tak bede pelna obaw ze powtorzy sie historia z tego miesiaca. ba, bede pelna obaw ja juz jestem, chociaz staram sie myslec pozytywnie, ze jesli tym razem zaciaze to sie fasolinka zadomowi :)
 
Muffy strasznie mnie przestraszyłaś z tymi torbielami.Ja brałam pigułki i wtedy było w miarę dobrze ale jak już 4 mies nie biorę to mam tak że na jakieś 2 tyg. przed okresem jajniki,brzuch,wszystko mnie boli mam skurcze i wogóle niezbyt dobrze się czuję. Teraz po pierwszym przytulanku wieczorkiem 13.07 już następnego dnia zaczęło sie pobolewanie i trwa nadal.Kłuje mne jak na okres więc myślę że z dzidziusia nici i szybciej coś mi się przyplątało. Do @ jeszcze daleko ale mimo wszystko.
 
Muffy strasznie mnie przestraszyłaś z tymi torbielami.Ja brałam pigułki i wtedy było w miarę dobrze ale jak już 4 mies nie biorę to mam tak że na jakieś 2 tyg. przed okresem jajniki,brzuch,wszystko mnie boli mam skurcze i wogóle niezbyt dobrze się czuję. Teraz po pierwszym przytulanku wieczorkiem 13.07 już następnego dnia zaczęło sie pobolewanie i trwa nadal.Kłuje mne jak na okres więc myślę że z dzidziusia nici i szybciej coś mi się przyplątało. Do @ jeszcze daleko ale mimo wszystko.

Ja mam podobne objawy do twoich ale na poczatku czerwca byłam u ginekologa, robiła mi usg i powiedziała, ze wszystko jest ok. Myślę, ze gdybym miała jakieś torbiele czy cysty na jajnikach to by mi powiedziała. Ja myślę, ze to objawy owulacji.
 
Więc pewnie jak odstawiłam pigułki to i inaczej wszystko odczówam.
Oprócz kwasu foliowego to chyba nic nie muszę brac?
 
Kiciaq dzięki:-). Ja testa też obiecałam zrobić w poniedziałek albo ostatecznie we wtorek. Ciężko mi będzie dotrwać bo właśnie we wtorek M ma urodzinki i jak by była fasolka to prezent by był super:tak:. I jestem bardzo ciekawa czy się udało:-D. Powtarzam sobie że wcześniej nie będe robić bo i tak nie wyjdzie, więc nie ma sęsu:blink:. Trzymam kciuki żeby Ci się udało zafasolkować, w końcu tak tego M męczysz że musi się udać:tak::-D. A ten wyjazd do Tunezji to super sprawa, zazdroszczę. Życzę żeby się Wam udało wyjechać:-).
 
WITAM
Powiem wam ze bardzo sie cieszę ,że mozna gdzieś pogadać o sprawach owulki, testów, temp. itp .Czuję ,że nie jestem sama , bardzo wam za to dzieki. Wczoraj były przytulanka bo były 2 kreski na teście owul.I dzis też przytulanka - a co :cool2:. Może się w końcu uda. Życzę wszystkim miłego dnia, głowy do góry . A testującym życzę .. no cóż tych 2 OGROMNYCH KESEK NA TEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):yes:
 
a odpowiedzi od dorki i mazi nadal brak, zalądnełam tu ciekawa po prawie 2 godzinach- myślalam, że już będzie coś wiadomo...jakby co, pierwsza łapię fliudki:-D
 
reklama
Kiciaq dzięki:-). Ja testa też obiecałam zrobić w poniedziałek albo ostatecznie we wtorek. Ciężko mi będzie dotrwać bo właśnie we wtorek M ma urodzinki i jak by była fasolka to prezent by był super:tak:. I jestem bardzo ciekawa czy się udało:-D. Powtarzam sobie że wcześniej nie będe robić bo i tak nie wyjdzie, więc nie ma sęsu:blink:. Trzymam kciuki żeby Ci się udało zafasolkować, w końcu tak tego M męczysz że musi się udać:tak::-D. A ten wyjazd do Tunezji to super sprawa, zazdroszczę. Życzę żeby się Wam udało wyjechać:-).

Oby Ci sie prezencik udal;-)
aj mecze mecze, wczoraj to az sie smial ze mnie bo raczej takich akcji nie mam ze chce i koniec, no a ja na to ze przepraszam bardzo ale cel uswieca srodki, cos owszem mu siadlo na zoladku wczoraj (akurat teraz ):dry: niezbyt wyraznie wygladal, ale chyba jednak az taki umerajacy nie byl skoro wszystko pracowalo jak nalezy :-D:-D:-D hahaha
No a Tunezji tak jak mowilam nie odpuszcze bo czuje ze niezmiernie potrzebuje wygrzania sie na jakiejs cieplej plazy, nie nie, nie zeby jakas moja fanaberia ja tak bardziej ze wzgledow terapeutycznych tzw terapia sloncem i cieplym piaskiem, zeby nie bylo :-D:-D:-D hihihi
 
Do góry