reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a tak swoją drogą to ile będziemy jeszcze czekać z kupowaniem tych wózków???? ja to już mam taki staż w tym czekaniu że naprawdę los mógłby się już nade mną zlitować :-)
 
reklama
Ok to spróbuje jutro z samego rana!
jagódko nie trzymaj nas zbyt długo w niepewnosci:)
Trzymajcie kciuki!

ja trzymam :-) a masz jakieś przeczucie , ze to może być już teraz ???

Ja akurat mam dni płodne i akurat dzisiaj miałam sen w którym było kilka niemowlaków. Najpierw moja koleżanka niosła dziecko w MT, a potem trzy młode dziewczyny niosły trzech maluszków i tak się na mnie patrzyły z uśmiechem. :-D Może podświadomośc daje mi znaki :" Bierz się do roboty !!!":rofl2:
u mnie w rodzinie sie mowi ze jak snią sie małe dzieci to oznacza kłopoty,mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej
cześć dziewczyny, co u Was? ja wczoraj bylam u mojej lekarki (ogólnej), dostalam antybiotyk, a dzis sie tak żle czułam ze musialam sie zwolnic z pracy po 2h:( to chyba zasługa antybiotyku, na szczęscie dawka byla jednorazowa, pozatym calodniowe mdlosci nie daja mi żyć :-(
duzo zdrowka życze, wygrzej sie, wyleż to szybciej minie, moze zrob sobie herbatke z sobkiem malinowym i wiem ze brzmi nieciekawie,ale mi pomagal syrop z czosnku cytryny i miodu
ja jestem ciekawa jak u mnie będzie w tym cyklu, znaczy bez progesteronu. mam nadzieję, że nie zacznę plamić 6dpo! tak czy siak zbadam progesteron 7dpo, choć wątpię by coś się poprawiło.
ja trzeci cykl bez brania progesteronu mam ciekawe jak to wyglada, jak sie przez pare cykli nie uda to wtedy pojde diagnozowac co i jak
Emilko, ja bym Ci dała 2dpo :-) a apapu lepiej nie bierz, lepiej zagoń ślubnego żeby Cię pomasował :-)
a ostatni cykl bez plamienia to miałam z 2 lata temu!
własnie tylko apap i inne leki na bazie paracetamolu mozna stosowac w ciazy,ale oczywiscie rozsądnie
i tak, poproszę wspólną ciążę z Tobą, choć naprawdę akurat w tym cyklu spadłabym z krzesła. wg mnie cykl stracony, zamierzam pić dużo wina i ostro chodzić po górach :-)
zycze tego upadkuz krzesłą:)
u mnie 4dc i zaraz bede kombinowac z suwaczkiem:)
 
o ludzie!!:szok: a miałaś jakieś badanie, prześwietlenie itp?? Co Ci lekarz na razie zdiagnozował i na jakiej podstawie?? Ja zapisałam się do lekarza, niestety mogę tylko po pracy, więc po południu, a popołudniami przyjmuje u nas tylko jeden w miarę sensowny lekarz, więc dzwoniłam w środę a termin mam na wtorek :baffled: teraz się trochę przestraszyłam... Swoją drogą jeśli wyśle mnie na rentgen to oczywiście nie pójdę na razie, przecież może być fasolka... tak samo jeśli da mi jakieś leki silne...[/QUOTE]
Przeswietlenie i leki dostałam po wczorajszej wizycie powidział,ze dobrze jestem zaopatrzona w leki,2 tyg kołnież i do poradni skierował termin 13.10 ,na szczęscie przyszła @ wpiątek to mogłam zrobić prześwietlenie;-)
 
emma-a to nie wiem.slyzalam ze ludzie sobie bardzo chwala a zreszta ja tam sie po gorach nie tluke.trudno o nie w holandii:)pewnie sa takie typowe wozki.tylko mnie w bugaboo jedno zastanawia?czemu jest taki niski?pewnie celowo tak zaprojektowany ale czemu?
No ja tez mysle ze juz sie naczekalysmy tymczasem na razie nie zapowiada sie bym byla w ciazy.W tygodniu urodzi sie dziecko w rodzinie,moja znajoma robi test i tylko mi przykro od tego wszystkiego.Tak fajnie byloby teraz byc w ciazy by urodzic dziecko wiosenne i wejsc z nim w lato...
 
Eijf ladny wozek:-)

A u mnie pojawilo sie male plamienie rano doslownie ledwo co, a @ jak juz to w srode powinna byc...i tak troche sie czuje jakbym dzisiaj miala dostac @.
Pozatym dalej remont trwa wiec nei mam za wiele czasu na sledzenie forum :-( ale mam nadzieje ze na dniach wroce do pelni forumowego zycia :sorry2:. Pozdrawiam!!!
 
pati-oj juz widze!wczoraj taka padnieta bylam.Ogolnie jest tak ze jak test owu wykryje pik lh (a w przypadku clearblue pokazuje to usmiechnieta buzka) to owu ma wystapic w ciagu 24-48 godzin.Czyli w sumie nie masz pewnosci czy za dzien czy dwa.Jakby nie bylo poprzestalabym na staraniach w momencie kiedy wyjdzie ci pozytywny(czyli z buzka).No i oczywiscie stuprocentowej pewnosci nie masz ze ta owu bedzie.Jesli sie mierzy temperature to cos wiecej mozna powiedziec.Choc w sumie mnie do tej pory te testy nie oszukaly.A mialas juz buzke?
 
Eijf ladny wozek:-)

A u mnie pojawilo sie male plamienie rano doslownie ledwo co, a @ jak juz to w srode powinna byc...i tak troche sie czuje jakbym dzisiaj miala dostac @.
Pozatym dalej remont trwa wiec nei mam za wiele czasu na sledzenie forum :-( ale mam nadzieje ze na dniach wroce do pelni forumowego zycia :sorry2:. Pozdrawiam!!!
niewiele z nas ma tyle czasu na forum ile by sie chcialo.ja niby mam weekend ale zaraz lece sie szykowac bo znow gdzies jade.
przykro mi z powodu plamienia.juz zmeczona jestem tym ze tak nam sie nie udaje!do cholery dlugo sie juz naczekalysmy.Ja w tym mc naprawde zaskoczona bylabym gdyby cos z tego wyszlo....
No wozek jest fajny ale do zakupu jeszcze daleko.bede sie rozgladala co tez maja w sklepach:)Jak na razie to prowadze obserwacje na ulicy.ten jest fajny tylko martwi mnie ze troche niski(choc jak stal kolo quinny to tamten niewiele wyzszy.quinny mnie sie podoba ale jako spacerowka.buda nie bardzo.,czy goindola.nie wiem jak to sie mowi).przypadkiem tamten sfotografowalam bo robilam zakupy dla dziecka ktore sie niedlugo urodzi w rodzinie.musze to jeszcze zapakowac i mam nadzieje ze wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)
 
reklama
Do góry