reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Smiling wiesiołka biore od 1 dc do owulki.

Kurde wlaśnie się dowiedziałam że moja doktor odwolala jutro dyżur, więc nici z mojego usg monitoringu, no chyba że zacznę od poniedzialku ale to juz będzie 12 dc ahh, a moze sobie poprostu daruje w tym miesiącu
 
reklama
I tu chyba tez dobra wiadomosc dla Noukie - kazal mi brac paracetamol 500 - i na nim jest napisane, ze mozna brac w ciazy.
Smiling współczuję z tą anginą, nienawidzę tej choroby :no: kurcze akurat teraz się Tobie przyplątała, a bez antybiotyku ciężko czasem się jej pozbyć. Jedz dużo czosnku, to naturalny antybiotyk.

a ta wiadomosć dobra co do lek.ów to chyba dla mnie :-) bo to ja sobie pozwalam na apap a nie wiem czy się tam w brzuchu coś nie kluje :tak:
 
A apropos rtg to u nas technik rtg jest obowiazany spytac sie kobiety w ktorym dniu cyklu jest, bo generalnie jest regula ze przeswietla sie kobiety miedzi 1-14 dc, no chyba ze w razie wypadkow
 
Emilka ja jestem zwolenniczką ciąży kompletnie bezlekowej (w ramach możliwości rzecz jasna), w tej kwestii akurat uważam że lepiej dmuchać na zimne, bo wpływ leków na płód tak naprawdę do końca nie jest poznany. ale oczywiście to się tyczy ciąży, przy staraniach to sprawa dyskusyjna i pewnie przesada. zresztą ja a tak w ogóle to ja właściwie nigdy nie biorę żadnych leków, przeciwbólowych czy przeziębieniowych, dziecku też nigdy nie daję, więc trudno żebym akurat w ciaży brała :-)
 
Witajcie dziewczynki,mialam problem z przeczytaniem wszystkich postow,ale jakos dobrnelam do konca,uffff.
zielona super ze sie odezwalas mam nadzieje ze to ze jestes zabiegana wplynie pozytywnie na Twoje staranka:-)
eijf jak dobrze Cie tu widziec,mysle ze to ze oulka sie przesunela to nie ma wiekszego znaczenia jak byly przytulanka;-)
Aco u mnie?dzis 14 dzien cyklu test owulacyjny negatywny:tak:wczoraj byly "ostre" przytulanka czyli 13 dnia cyklu w nocy,a owulka przypuszczam 16 lub 17 dnia cyklu,wiec moze cos z tego bedzie co sadzicie o tym?jak sprawdzalam na wykresie to powinno byc ok na corcie:-)
eijf pytanko do Ciebie:jak test owulacyjny pokaze buzke to owulka bedzie tego dnia czy za 48 godz?
 
Chyba niezbyt ze mnie dobra forumowiczka - posty chyba raz na tydzien. Doskwiera mi angina - tylko niestety nie moglam sobie pozwolic na zwolnienie. I do tego jak powiedzialam lekarzowi, ze moge byc w ciazy, bo sie staramy, to za duzo mi nie zapisal. A tu coraz gorzej i w koncu dal mi duomox - twierdzac, ze w razie czego przeciwskazany nie jest.

I tu chyba tez dobra wiadomosc dla Noukie - kazal mi brac paracetamol 500 - i na nim jest napisane, ze mozna brac w ciazy.

No i chyba @ sie jednak zbliza...

Pewnie gdzies tu jest duzo informacji o tym, o co chce zapytac - powiedzcie mi, ponoc wiesiolek wplywa na jakosc sluzu plodnego. Doczytalam tylko, zeby go brac przed owulka - a wiecie moze od ktorego dc?

J a brala paracetamol w czasie ciazy i nic mi sie nie stalo,a bralam go naprawde sporo bo strasznie mi zeby poszly w ciazy a jeden to sczegolnie mi dokuczal,takze to nie byla jednorazowa dawka a wszystko bylo ok:-)
 
emma-ja tez mam plamienie w ok.7dpo.za pierwszym razem myslalam ze to zagniezdzanie i bylam wniebowzieta bo doslownie 2 kropelki i potem nic.No i od jakis 2,3 cykli tak mam.jak wiadomo w ciazy nie jestem tak wiec nie chce tego juz wiecej widzie!

No a siostra mojego chlopaka pewnie w przeciagu kilku dni urodzi.dzis miala juz skurcze.Zazdroszcze jej troche bo teraz bedziemy to dzieciatko widzieli a ja bede myslala ze tez tak chce.Wlasnie dzis wybralam sie na zakupy dla malej i troche sie rozpedzilam.uwielbiam takie pierdolki kupowac a ze dla siebie jeszcze nie moge...Kupilam duzy kosz wyscielony materialem w kwiatuszki.Do niego naladuje rzezcy ktore kupilam,obwiaze wstazka do ktorej chyba smoczek przyczepie.
Jak tak lazilam po tych sklepach to zauroczylam sie wozkiem.Ogolnie zawsze mowilam ze chce bugaboo.Fajne jest to ze mozna wymieniac bude(tzn kupic rozne).ja ogolnie dla dziewczynki np.wzielabym szaro-rozowy ale dzis widzialam takie fajne rozne budy we wzory!szczegolnie taki jeden z buda jak zebra.Dla dziewczynki i chlopaka.super!chce wam pokazac.jak sie wstawia zdjecia?
 
eijf
klikasz odpowiedź (tak jak byś post dodawała kolejny) potem zaawansowana edycja i na dole masz coś takiego "zarządzaj załącznikami" pozdrawiam!
 
reklama
Do góry