reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

moj przyszly wozek:)wprawdzie w innych kolorach (szaro-rozowy lub szaro -niebieski)ale taka bude "zebre" tez bym chciala jaka jedna z opcji.Mozna je zmieniac.z bliska widac lepiej:)
 
reklama
ale fajnie wygląda:-) masz jeszcze jakieś fotki? tego kosza np?
nie nie mam bo cyknelam szybko.on jest tu bardzo popularny i juz dawno sobie upatrzylam ale dopiero teraz zauwazylam ze mozna wymieniac budy na np.z kwiatkami czy taka zebra.podobno jest bardzo wygodny.Fajnie tez wyglada jak sie go zamieni na spacerowke.Inne zdjecia sa na stronie www.bugaboo.com .Mozesz sobie wlasnie taka kombinacje z szarym spodem i rozowa gora zobaczyc
 
takie śmieszne małe kółka mają te wózki:-) i chyba nie tanie są co?
lecę spać, ledwo żyję, pozdrawiam!
 
haha, dobra jesteś Eijf że już wózek masz wybrany :-) bugaboo u mnie to chyba najpopularniejszy wózek na ulicy, on chyba NL produkcji jest? designersko to mi się najbardziej podoba stokke, ale dla mnie to i bugaboo i stokke to miejskie wózeczki a ja mieszkam nad morzem i potrzebuję wózka terenowego, na klify, góry i bezdroża, my baaardzo aktywni jesteśmy :-)
fajnie sobie o wózkach pogadać jak się nie może zajśc w ciążę :-)
 
emma
Ty się nie śmiej , ja też mam już prawie wybrany wózek a gdzie mi tam jeszcze do ciąży kawał drogi ;-)
 
haha, dobra jesteś Eijf że już wózek masz wybrany :-) bugaboo u mnie to chyba najpopularniejszy wózek na ulicy, on chyba NL produkcji jest? designersko to mi się najbardziej podoba stokke, ale dla mnie to i bugaboo i stokke to miejskie wózeczki a ja mieszkam nad morzem i potrzebuję wózka terenowego, na klify, góry i bezdroża, my baaardzo aktywni jesteśmy :-)
fajnie sobie o wózkach pogadać jak się nie może zajśc w ciążę :-)
emma-nie zebym specjalnie za wozkami chodzila ale kupowalam prezenty dla dziecka bratowej ktore ma sie zaraz urodzic:)
Tu tez jest popularny ale tez podobno bardzo wygodny.i co ty mowisz?on jest idealny na plaze,gory itd.bo jest taka opcja ze sie go ciagnie na dwoch kolkachy.pamietam taki filmik na ich stronie wlasnie w gorach:)Co do stokke to nie za bardzo mi sie podoba ale to pewnie dlatego ze ma go tu pewna grupa ludzi...Nie chce sie z nimi identyfikowac.moze durnota ale i taka na razie bugaboo to moj nr 1.Rzezcywiscie holenderska robota.martilla co do ceny to akurat w tym sklepie wisiala kartka(co na zdjeciu chyba widac) ze 909 e.To chyba juz z dodatkami.Kiedys sprawdzalam ale nie pamietam dokladnie.Mysle ze na internecie troche tanszy.no ja mam czas jeszcze zeby uzbierac:)
 
eijf
no właśnie nie byłam pewna czy dobrze widzę :-) dla mnie w przeliczeniu na złotówki to kupa kasy:-) ok lecę już na serio, miłej nocki laski! :-D
 
eijf
no właśnie nie byłam pewna czy dobrze widzę :-) dla mnie w przeliczeniu na złotówki to kupa kasy:-) ok lecę już na serio, miłej nocki laski! :-D
ja tez uciekam bo wygladam jak zmobie a jutro dluugi dzien przede mna...jade do kolezanki ktora poronila w 5 mc...nawet nie wiem co jej powiedziec.dobranoc
 
reklama
dla mnie to marketingowa ściema, moja przyjaciółka ma bugaboo i nie ma mowy zeby pójść z nim na szlak, próbowałyśmy parę razy, te małe kółka są mega niewygodne w lesie, na korzeniach, na skałach, na żwirze, amortyzacja też kiepska, ona w końcu kupiła drugi wózek, na dużych pompowanych kołach na wędrówki, a bugaboo używa w mieście.
ja muszę koniecznie poszukać wózka terenowego, ale mam jeszcze czas, nawet się nie rozglądałam jeszcze :-) widziałam że jest firma mountain buggy, może będą mieli cos dla mnie :-)
 
Do góry