reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
biedroneczko czasami takie cykle spisane na straty okazują się najbardziej owocne :tak: nie kieruj się starankami, tylko jeśli masz ochotę się poprzytulać z mężem to to rób :tak: trzymam kciuki za Was
Oj fajnie by bylo, ale jak mowie staram sie ten miesiac wrzucic na maly luz, zobaczymy czy to sie uda, boje sie ze i tak przed zblizajacym sie terminem @ bede fiksowac:-D:-D
 
ale słodziak :-D śliczny synek i jaki podobny do Mamusi :-) normalnie skóra zdjęta z Ciebie :-D
ja też chcę takiego maluszka!!!
i widzę że Twój synuś ma prawie ze mną urodzinki, ja mam 22 grudnia ;-)
o! i jeszcze jedno podobieństwo - braliście ślub równo tydzień po nas :)
:-) bardzo mi miło dziekuje
No proszę jakie podobieństwa :-D;-)

Syn śpi
mam wolne! :rofl2:

o czym gadacie!:-p
 
a moje ciśnienie dzis 140/95, ciut wysokie:-(
musze ograniczyc sol w diecie tak jak mi zalecila lekarka, wiec zaczelam czytac jakie przyprawy mozna stosowac zamiast soli
 
biedroneczko czasami takie cykle spisane na straty okazują się najbardziej owocne :tak: nie kieruj się starankami, tylko jeśli masz ochotę się poprzytulać z mężem to to rób :tak: trzymam kciuki za Was
zgadzam się!:tak: przytulać się kiedy tylko macie na to ochotę nic na siłe i nie dlatego bo staramy się! tylko tulic sie z przyjemnością nie myśląc o staraniach w tym momencie i WTEDY SIE UDA!:tak:;-)
 
Dziewczynki, ale wczoraj po tej mojej wizycie dr powiedziała, że to 5 tydzień i że Bąbelek ma już 4,4 mm. Ale oczywiście zaglądneliśmy z mężem na neta i tak była info, że w 5 tygodniu zarodek ma ok 2 mm a w szóstym ok 4 mm.
Tzn, że mój Bąbelek to taki "wielkoludek" czy poprostu bardziej prawdopodobne jest, że dr się pomyliła w obliczeniu ??? Jak myślicie ??
i sie zaczyna:) teraz kazdy wynik bedziesz sprawdzac,konsultowac i sie zamartwiac czy wszystko jest ok, i tak bedzie przez najblizsze 18lat a pewnie i dluzej hehehehe:-D Na pewno bedziesz miała duzego pyzatego bąbelka:tak:
Och, Jagódko na pewno to wykorzystam :-):-) zwłaszcza, że jestem strasznym spiochem i w ogółe nie wyobrażam sobie tego nocnego wstawania :-D:-D:-D...
no to ja nie bede pisac o tym jak wstawalam na karmienie trzy razy w ciagu jednej nocy przez pierwsze tygodnie;-)....a jak pojechalam w srodku nocy rodzic to w sumie 2 doby nie spałam:-)
Nie dziękuję co by nie zapeszyć!!!

A jak będziesz chciała jakiejś porady co do ciaży czy coś, a może zakupów dla bombla to wal jak w dym - jeszcze pamiętam jak to jest:-D
ja tez pomoge w razie czego pytaj
Hej dziewczyny
poczytam wieczorkiem jak mi mały zaśnie bo teraz nie mam czasu:)
foteczka, to ja z synkiem;-)


do pozniej! :)) buzka
slicznie razem wygladacie:) pewnie teraz by sie siostrzyczka przydałą:)

To moje mierzenie tempki ty chyb bedzie marnie wygladac...dzis mialam zaczac...obudzilam sie poszlam do łazienki, i wtedy przypomnialam sobie o termometrze, to szybko pomiar.....ale czy to juz zaklocony bedzie.....
 
Ostatnia edycja:
agapas ja też Tobie zazdroszczę jak zresztą każdej której uda się zajść w ciążę, ale oczywiście tylko pozytywnie :-D zazdrość nie jest złym uczuciem, jedynie pielęgnowana może przemienić się w zawiść i wtedy jest negatywne... zazdrość pokazuje, że mam jakąś ważną potrzebę, a każda z nas chce przecież mieć dzidziusia, więc byłoby nienaturalne, gdybyśmy nie poczuły przez chwilę zazdrości... Ja chciałabym, aby to forum okazało się szczęśliwe dla wszystkich nas :-D:-) kiedy modlę się o dzidziusia to zawsze mam Was także na myśli, bo z całego serca Wam życzę upragnionej ciąży!

Emilchen :-):-) Ładnie to napisałaś :tak::tak:.
 
reklama
no to ja nie bede pisac o tym jak wstawalam na karmienie trzy razy w ciagu jednej nocy przez pierwsze tygodnie;-)....a jak pojechalam w srodku nocy rodzic to w sumie 2 doby nie spałam:-).

Rudka to lepiej nie pisz :-):-):-). Ale to niestety jedne z uroków macierzyństwa ... hehe... :-):-D:-):-D.

mmm... szkoda, że @@ przyłazi. Ale wraz z nowym cyklem pojawi się nowa szansa. Oby się udało następnym razem :-).

A mnie coś właśnie brzuch zaczął pobolewać.. prawie jak na miesiączkę, tylko nie jest aż taki silny. Boli a za chwilę ustępuje. Mam nadzieję, że to nic groźnego.:eek:Dzisiaj przyjęłam pierwszą tabletkę duphastonu, mam wybrać całe opakowanie, po jednej tabl. dziennie, ale on przecież nie zaszkodzi... :eek::no:
 
Do góry