reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
mmm-przykro mi .ile my jeszcze rozczarowan w tym kierunku bedziemy musialy znosic?!Jesli by sie doszukiwac pozytywnych stron to chyba cykl ci "normalnieje" i mialas piekny skok.nie to co moj teraz...no ale to pewnie marne pocieszenie...

A mnie ff przesunal owu z 13 na 16 dzien...On sie chyba zdecydowac nie moze.W sumie cos mi sie nie zgadzalo bo na dzien przed ktorym wtedy wyznaczyl,test owu wyszedl negatywny a poza tym mialam jeszcze sluz plodny chyba dwa dni po.No ale nie wiem czemu ta temperatura troche wzrosla jeszcze przed owu.nic z tego nie rozumiem,calkiem sie pokielbasilo i jesli to prawda to wcale nie jestem dzis w 9 dpo a 6...Plusem tego moze byc to ze wiecej razu to robilismy przed owu ale jak wiemy to tez nie zawsze ma znaczenie.ah zobaczymy,z tym ze teraz dluzej musze czekac na @.
 
Cześć dziewczymy
Ale poranek okropny. Ja dzisiaj tez czekan na @ i już sie fatalnie czuje od samego rana. Ale co mnie rozwesela to, to że po @ będzie można się starać:-)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego tego pochmurnego dnia.....
 
Ostatnia edycja:
a ja mam dzis troszke czasu w ciagu dnia by was posledzic ,jesli sie ktos pojawi.
strasznie zajety mam ten tydzien.dobrze ze juz weekend choc i tak mam mnostwo do zrobienia:wieczorem do tesciow,wczesniej szukam prezentu dla dziecka ktore sie zaraz urodzi,jutro do znajomej ktorej pare mc nie widzialam bo od czasu jak poronila nie pokazuje sie w pracy,potem chce do kina,w ndz moze pojade dokupic mebel do salonu,poza tym fura prasowania,musze zadzwonic do szpitala,do sklepu,do fryzjerki by obmowic fryzure na wesele itd.itd.

p.s.zielona gdzie ty sie podziewasz?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ale wy dużo piszecie, nie dałam rady przebrnąć przez wszystkie posty.

Ja wczoraj sama siebie zadziwiłam.
Mój kochany chciał sobie majstrować potomka, a ja usnęłam.:-D Zła jestem na siebie, bo teraz jest dobry czas.
Za to dzisiaj mamy wieczór dla siebie, bo córa zostaje u ojca na noc. Obym tylko nie wymiękła za wcześnie ;-)
 
Dziewczyny ale wy dużo piszecie, nie dałam rady przebrnąć przez wszystkie posty.

Ja wczoraj sama siebie zadziwiłam.
Mój kochany chciał sobie majstrować potomka, a ja usnęłam.:-D Zła jestem na siebie, bo teraz jest dobry czas.
Za to dzisiaj mamy wieczór dla siebie, bo córa zostaje u ojca na noc. Obym tylko nie wymiękła za wcześnie ;-)
ja tez zaluje ze nie moge czytac wszystkiego,ale akurat dzis mam troszke czasu:)
ah nie martw sie jednym dniem.zreszta czasem ktos ma te swoje starania codziennie a i tak nie zapewniaja mu sukcesu.
 
reklama
przepraszam dziewczyny, że was zaniedbuję...mam tyle pracy, tyle dokumentów do pisania teraz- jakieś plany pracy wychowawczej, indywidualne plany resocjalizacji, plany kół zainteresowań...nie wiem w co mam ręce włożyć..nawet tempki nie mierzę, bo późno chodzę spać, jestem niewyspana wiec i tempka zaburzona pewnie...jeszcze jakieś 3 tygodnie i ten szał się skończy...jeszcze mi wrąbali opiekę prawną nad jedną dziewczyną, wiec po sądach bede musiała się tłuc, żeby mnie uchwalili opiekunem prawnym...bleeeeee, kolejne dokumenty beda.....:tak::tak:ale podczytuje was wieczorkiem, tylko odpowiedziec nie mam kiedy...u mnie staranka trwają pełna parą, bo to okres okołoowulacyjny jest:-)
 
Do góry