reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Moja córcia często tak mówi.

Wiesz jak byłam z nią w ciąży to miałam wrażenie że mi mózg pożera, bo nie mogłam się wysłowić, wszystkiego zapominałam, wszystko gubiłam i w ogóle byłam gapcio do potęgi n.

Szok bałam się, że mi tak już na zawsze zostanie - ale dzięki bogu nie .............chyba:eek:

Kurcze, to jeszcze zobaczymy co to będzie u mnie.... hihi... :-):-D:-)

mmm... no własnie - nie za dobrze Ci ??? Weekend od jutra ale dopiero od godziny 16-tej ... :-D:-D:-D
 
Dobra dziewczynki, ja zmykam :-):-). Zaraz konczę pracę, musze się jeszcze pozbierać i lecimy do kina z mężusiem na "Miłość na wybiegu". Ciekawe czy będzie fajny...
Buziaki, zajrzę tu wieczorkiem:rofl2::-D:rofl2::-)
 
Moja córcia często tak mówi.

Wiesz jak byłam z nią w ciąży to miałam wrażenie że mi mózg pożera, bo nie mogłam się wysłowić, wszystkiego zapominałam, wszystko gubiłam i w ogóle byłam gapcio do potęgi n.

Szok bałam się, że mi tak już na zawsze zostanie - ale dzięki bogu nie .............chyba:eek:

hehe tez tak miałam;-) a teraz dziecko gadułe mam hihi

tak tak to znowu ja! juz chyba mowilam ze to forum uzaleznia:sorry: normalnie jak zlapie wolna chwilke to od razu siadam. chyba na prawde zaczne od zalatwiania neta na nowym mieszkaniu albo sie bede po sasiadach włoczyć:p
 
:-):-):-) Jestem już... Właśnie wróciłam od lekarza. Pani dr potwierdziła - JEST i nazwała fasolkę "Bąbelkiem" -:-):-D:-) ślicznie :-D:-D:-D.

Na obecną chwilę wszystko jest w porządku. Jestem w 5 tygodniu ciąży :-):-D:-D
Teraz mam zrobić wyniki i przyjść w następnym miesiącu to założy mi kartę ciąży.

Ale się cieszę :-):-):-). Oczywiście nie wytrzymaliśmy z mężem i od razu powiedzieliśmy teściom i moim rodzicom o naszym Bąbelku. Ale oni już tak czekali na wnusia, że dzisiaj poprostu oszaleli razem z nami :-):-):-).

Dziewczyny !! To są naprawdę piękne chwile. Mam nadzieję, że szybko do mnie dołączycie :-):-D:-D. Cały czas trzymam za was kciukasy i przesyłam jeszcze raz, tym razem mocniejsze (bo potwierdzone u lekarza :)) fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~

Buziaczki :*****

Super super super gratuluje i lapie fluidki oczywiscie:tak:

a ja właśnie byłam po wyniki mojej prolaktyny. Wczesniej miałam 44 i dostałam bromergon a dzis wynik 13 hurrrrraaaaaaaaaaaaa.


No prosze same dobre wiesci dzis swietnie:-)
 
reklama
Witam dziewczyny!!!

Dziś jest 8dc. a mój M wyjechał do niedzieli. W niedzielę będzie 12dc. mam nadzieję, że zdąży wrócić przed owulacją!!!

Troszkę sie martwię, ale wierzę, że się uda - chyba, ze jakoś wcześniej będę miała w tym cyklu
To jesteśmy w tym samym dc

Hej dziewczynki:) Wróciłam z urlopu nad morzem:) Było super:) Nie mam czasu nadrobic tego wszystkiego co naskrobałyście przez ten tydzień... Jak stało sie coś istotnego to proszę o streszczenie wydarzeń ostatniego tygodnia:)

U mnie nic nowego... To mój 15dc, ff jeszcze nie wyznaczyło owu ale ja obstawiam, ze była wczoraj...
Świetnie że wyjazd sie udal, oby tez wyjazd byl owocny:tak::tak:
Witam Wszystkie staraczki:-)
My również zaczynamy, więc jestem świeżynką tutaj;-)
Życzę powodzenia
Jestem pewna, że nam Wszystkim się uda:-)
Witamy:-)
Dziewczynki, ale wczoraj po tej mojej wizycie dr powiedziała, że to 5 tydzień i że Bąbelek ma już 4,4 mm. Ale oczywiście zaglądneliśmy z mężem na neta i tak była info, że w 5 tygodniu zarodek ma ok 2 mm a w szóstym ok 4 mm.
Tzn, że mój Bąbelek to taki "wielkoludek" czy poprostu bardziej prawdopodobne jest, że dr się pomyliła w obliczeniu ??? Jak myślicie ??
Wiesz wedlug tego co pamietam ze studiow w 28 dniu ciąży zarodek ma 4,00-6,00 mm wiec twoja fasolinka jest jak najbardziej w normie:tak:

a ja właśnie byłam po wyniki mojej prolaktyny. Wczesniej miałam 44 i dostałam bromergon a dzis wynik 13 hurrrrraaaaaaaaaaaaa.
No to super że wyniki sa świetne

A ja w weekend zaczne staranka lecz to pewnie bedzie za wczesnie bo jak ostatnio owu bywala tak pozno to nie wiem jak teraz. Napewno zintensyfikuje w przyszlym tyg. Ale narazie mam luz, za 2 tyg przeprowadzka juz na stale:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry