reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

przepraszam dziewczyny, że was zaniedbuję...mam tyle pracy, tyle dokumentów do pisania teraz- jakieś plany pracy wychowawczej, indywidualne plany resocjalizacji, plany kół zainteresowań...nie wiem w co mam ręce włożyć..nawet tempki nie mierzę, bo późno chodzę spać, jestem niewyspana wiec i tempka zaburzona pewnie...jeszcze jakieś 3 tygodnie i ten szał się skończy...jeszcze mi wrąbali opiekę prawną nad jedną dziewczyną, wiec po sądach bede musiała się tłuc, żeby mnie uchwalili opiekunem prawnym...bleeeeee, kolejne dokumenty beda.....:tak::tak:ale podczytuje was wieczorkiem, tylko odpowiedziec nie mam kiedy...u mnie staranka trwają pełna parą, bo to okres okołoowulacyjny jest:-)
No moja droga widzę ,że jest ciężko ,ale to tak jakbyś córkę zyskała ;-)
 
reklama
Zielona-wszystko rozumiem.daj tylko znac jak bedziesz mogla,szczegolnie pod koniec cyklu:)U mnie on jakis namieszany,rowniez chodze spac pozno(nigdy wczesniej niz o 24) ale mierze chyba bardziej z przyzwyczajenia.
Oby los oszczedzil ci jednak takiej "corki";)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą owulacją, bo ja nigdy tak mocno w to nie wnikałam.

Biorąc pod uwagę długość moich cyklów dzisiaj mam owulację. Boli mnie trochę podbrzusze, ale śluzu "jajkowego" brak. To ten ból podbrzusza dopiero przepowiada, że będzie owulacja za kilka dni czy jak????
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą owulacją, bo ja nigdy tak mocno w to nie wnikałam.

Biorąc pod uwagę długość moich cyklów dzisiaj mam owulację. Boli mnie trochę podbrzusze, ale śluzu "jajkowego" brak. To ten ból podbrzusza dopiero przepowiada, że będzie owulacja za kilka dni czy jak????
Nie wszyscy maja ten sluz wlasnie.Moze masz wodnisty?Wazne by nie byl gesty i klejacy,kremowy lub bialy.By poprawic sobie sluz mozesz lykac wiesiolek ale tylko do owulacji wiec juz chyba za pozno.Podbrzusze rzeczywiscie moze bolec w czasie owulacji (mnie bolalo kilka dni).Najlatwiej by ci bylo gdybys regularnie mierzyla temperature bo kiedy skocze to oznacza to ze owu juz byla(tzn przez przynajmniej 3 dni po owu jest wyzsza a przed owu czesto lubi sie maksymalnie obnizac).Poza tym sluz po owu tez zmienia sie na nieplodny czyli ten gesty,klejacy.Obserwuj dalej ale nie koncentruj sie tylko na tych dniach.powodzenia
 
Witajcie dziewczyny!!!!!

Dzisiaj jestem trochę później,bo miałam od rana troszkę pracy. teraz was śledzę już na bieżąco :)))))))))))))
 
Nie wszyscy maja ten sluz wlasnie.Moze masz wodnisty?Wazne by nie byl gesty i klejacy,kremowy lub bialy.By poprawic sobie sluz mozesz lykac wiesiolek ale tylko do owulacji wiec juz chyba za pozno.Podbrzusze rzeczywiscie moze bolec w czasie owulacji (mnie bolalo kilka dni).Najlatwiej by ci bylo gdybys regularnie mierzyla temperature bo kiedy skocze to oznacza to ze owu juz byla(tzn przez przynajmniej 3 dni po owu jest wyzsza a przed owu czesto lubi sie maksymalnie obnizac).Poza tym sluz po owu tez zmienia sie na nieplodny czyli ten gesty,klejacy.Obserwuj dalej ale nie koncentruj sie tylko na tych dniach.powodzenia


Biały i klejący miałam jeszcze wczoraj, a dzisiaj jest wyjątkowo sucho, tylko czasami mam uczucie wilgoci, więc śluz jest w ilościach minimalnych, bezbarwny i raczej wodnisty.
 
reklama
Zielona-wszystko rozumiem.daj tylko znac jak bedziesz mogla,szczegolnie pod koniec cyklu:)U mnie on jakis namieszany,rowniez chodze spac pozno(nigdy wczesniej niz o 24) ale mierze chyba bardziej z przyzwyczajenia.
Oby los oszczedzil ci jednak takiej "corki";)

to nie do końca tak działa, że zyskałam "córkę". JEstem pracownikiem placówki, w której ona przebywa i jest zameldowana i opiekun prawny jest tylko do ułatwiania spraw formalnych, nie odpowiadam za nią prawnie..
 
Do góry