reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No coś Ty kusska, jeszcze nie zdążyłam się wystraszyć :-D:-D:-D.
Wiem , że czas zapierdziela jak szalony, ale tak już jest... pewnie nim sie obejrzę bedzie po zimie a na wiosnę będę miała Bąbelka juz w domku :-):-D:-).

A jeśli chodzi o zazdrość to wiem, że się nie powinno, ale ja po cichu też cały czas zazdrościłam dziewczynom :-);-):-)jak podczytywałam to forum a one chwaliły się dwiema kreseczkami i zawsze wyobrażałam sobie jak to będzie u mnie...
Więc rozumiem Cię doskonale... tylko jak już zazdrościsz to proszę Cię ... byle pozytywnie !!! :-):rofl2::-D:-) hihihi...
agapas ja też Tobie zazdroszczę jak zresztą każdej której uda się zajść w ciążę, ale oczywiście tylko pozytywnie :-D zazdrość nie jest złym uczuciem, jedynie pielęgnowana może przemienić się w zawiść i wtedy jest negatywne... zazdrość pokazuje, że mam jakąś ważną potrzebę, a każda z nas chce przecież mieć dzidziusia, więc byłoby nienaturalne, gdybyśmy nie poczuły przez chwilę zazdrości... Ja chciałabym, aby to forum okazało się szczęśliwe dla wszystkich nas :-D:-) kiedy modlę się o dzidziusia to zawsze mam Was także na myśli, bo z całego serca Wam życzę upragnionej ciąży!
A tobie to nie za dobrze ja jeszcze jutro muszę pracować:wściekła/y:
ja też jutro do pracy, ale najważniejsze, że weekend mam wolny:-). mmm Ty idziesz teraz na wesele kuzynki, a ja pójdę za tydzień i za dwa tygodnie (jedna moja kuzynka a druga kuzynka mojego męża)
a ja właśnie byłam po wyniki mojej prolaktyny. Wczesniej miałam 44 i dostałam bromergon a dzis wynik 13 hurrrrraaaaaaaaaaaaa.
bardzo ładnie :tak::happy:

wisienka oooo wróciłaś :-) i znowu jedziemy na tym samym wózku, bo ja też miałam skok niedawno (wczoraj dokładnie)

zaobserwowałam, że na drugi dzień po skoku tempka mi spada, zamiast dalej iść w górę, dopiero po kilku dniach się znowu podnosi...nie tylko teraz tak jest, ale w poprzednich cyklach podobnie - najpierw rośnie, potem kilka dni na jednym poziomie i dopiero ok. 5-6 dpo podwyższa się emma nie wiesz, czy to coś może oznaczać?
 
reklama
Agapas no ja na pewno nie powiem nikomu przed 12tc bo dla mnie osobiście ciąża=bijące serce a te zobaczę dopiero na pierwszym usg w 12tc- bo wcześniej się u mnie nie robi. sam test z dwoma kreskami mnie nie przekona :-) i takie samo podejście miałam w pierwszej ciąży, tylko że wtedy jeszcze mieszkałam w Polsce więc powiedziałam wszystkim po pierwszym usg w 8tc.

Emilko ogólnie takie spadki są bez znaczenia, jeśli tempka jest ponad linią. ale wiesz, ja przez parę lat stosowałam npr do unikania ciąży (hehe, nie wiem po co) i przykładając restrykcyjne zasady unikających do Twojego wykresu, to u Ciebie nie było jeszcze skoku - bo i wczoraj był jeszcze śluz płodny i dzisiaj tempka praktycznie na poziomie przedwzrostowej szóstki. ale z punktu widzenia starającej nie ma to przecież znaczenia.

a ja postanowiłam nie brać progesteronu w tym cyklu (dostałam go na pół roku po tym badaniu gdzie wyszedł 10), żeby się cykl szybciej skończył. no i w następnym się biorę do pracy!
 
Emilko ogólnie takie spadki są bez znaczenia, jeśli tempka jest ponad linią. ale wiesz, ja przez parę lat stosowałam npr do unikania ciąży (hehe, nie wiem po co) i przykładając restrykcyjne zasady unikających do Twojego wykresu, to u Ciebie nie było jeszcze skoku - bo i wczoraj był jeszcze śluz płodny i dzisiaj tempka praktycznie na poziomie przedwzrostowej szóstki. ale z punktu widzenia starającej nie ma to przecież znaczenia.
emma my też stosowaliśmy do tej pory NMPR w celu uniknięcia ;-) masz rację, że trzeba by poczekać aż skończy się płodny śluz. Tylko byłam ciekawa, czy moze wiesz coś o tym wzroście - bo niektóre kobietki mają takie piękne skoki, tempka od razu pnie się w górę, u mnie jest tak bardzo rzadko. Ty znasz dużo różnych ciekawostek nt. npr więc pomyślałam, moze powiesz mi coś o jakimś hormonie czy coś :rofl2::cool2::-D

ehhh dziewczynki dodam, że jeszcze nie zadzwoniłam do tej lekarki, do której dostałam namiary od przyjaciółki. Już od kilku cyklu chciałam udać się na jakąś kontrolę, bo ostatnio byłam u gina chyba jeszcze przed rozpoczęciem staranek, a przecież od kiedy się staramy to zdazrały się silne bóle podbrzusza na kilka dni przed @, co wcześniej nie miało miejsca... Ale jakoś tak nie mogę się zdecydować, czy z tym pójść do lekarza. Ciagle nie mam czasu albo sobie myślę, może zajdę w ciążę akurat teraz, kiedy tyle o tym nie myslę to po co siać panikę... przede wszystkim to jednak chyba moje lenistwo :sorry:
 
A mi powoli wzrasta apetyt na staranka, a moze tym razem owu bedzie wczesniej?? choc chyba lepiej by sie za bardzo nie spieszylo bo nw poczatku przyszlego tyg, moj T jedzie przygotowywac mieszkanko do wspolnego zamieszkania i nie bedziemy caly czas razem:-:)-(
 
Hej dziewczyny
poczytam wieczorkiem jak mi mały zaśnie bo teraz nie mam czasu:)
foteczka, to ja z synkiem;-)


do pozniej! :)) buzka
 
Hej dziewczyny
poczytam wieczorkiem jak mi mały zaśnie bo teraz nie mam czasu:)
foteczka, to ja z synkiem;-)


do pozniej! :)) buzka
ale słodziak :-D śliczny synek i jaki podobny do Mamusi :-) normalnie skóra zdjęta z Ciebie :-D
ja też chcę takiego maluszka!!!
i widzę że Twój synuś ma prawie ze mną urodzinki, ja mam 22 grudnia ;-)
o! i jeszcze jedno podobieństwo - braliście ślub równo tydzień po nas :)
 
A mi powoli wzrasta apetyt na staranka, a moze tym razem owu bedzie wczesniej?? choc chyba lepiej by sie za bardzo nie spieszylo bo nw poczatku przyszlego tyg, moj T jedzie przygotowywac mieszkanko do wspolnego zamieszkania i nie bedziemy caly czas razem:-:)-(
biedroneczko czasami takie cykle spisane na straty okazują się najbardziej owocne :tak: nie kieruj się starankami, tylko jeśli masz ochotę się poprzytulać z mężem to to rób :tak: trzymam kciuki za Was
 
reklama
Emilko no nie spotkałam się z jakąś specjalną interpretacją takiego spadku, zresztą ja nie powiedziałabym, że masz spadek po skoku, tylko że masz przedskokowy wzrost :-)
 
Do góry