reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zmykam bo mam dużo do zrobienia jeszcze a dziś mam zakonczenie kursu norweskiego i musze jechac swoj dyplom odebrac heh normalnie jak w podstawówce:confused2: a jutro zaczynam przewozic graty na nowe mieszkanie wkońcu hihi:-) nie wiem czy mi sie uda załtwić tam od razu neta wiec może mnie tu nie byc dłuższą chwilke (oby nie;-)) trzymam kciuki za was wszystkie!!!!

To zacznij od załatwienia netu!!!:-D:-D:-D
 
reklama
no właśnie gapcio, gapcio ze mnie :-):-):-). Ładnie to nazwałaś :-):-).

Moja córcia często tak mówi.

Wiesz jak byłam z nią w ciąży to miałam wrażenie że mi mózg pożera, bo nie mogłam się wysłowić, wszystkiego zapominałam, wszystko gubiłam i w ogóle byłam gapcio do potęgi n.

Szok bałam się, że mi tak już na zawsze zostanie - ale dzięki bogu nie .............chyba:eek:
 
reklama
Do góry