reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Agapasoczywiście nie chcialam cie straszyc, jestem pewna ze wszystko bedzie oki. dbaj o siebie dobrze sie odrzywiaj... zobaczysz jak ten czas szybko zleci;-)

ehh zazdrość to straszne uczucie ale musze przyznac że ci zazdroszcze....

No coś Ty kusska, jeszcze nie zdążyłam się wystraszyć :-D:-D:-D.
Wiem , że czas zapierdziela jak szalony, ale tak już jest... pewnie nim sie obejrzę bedzie po zimie a na wiosnę będę miała Bąbelka juz w domku :-):-D:-).

A jeśli chodzi o zazdrość to wiem, że się nie powinno, ale ja po cichu też cały czas zazdrościłam dziewczynom :-);-):-)jak podczytywałam to forum a one chwaliły się dwiema kreseczkami i zawsze wyobrażałam sobie jak to będzie u mnie...
Więc rozumiem Cię doskonale... tylko jak już zazdrościsz to proszę Cię ... byle pozytywnie !!! :-):rofl2::-D:-) hihihi...
 
:-):-D:-) Dziewczynki ja doskonale znam te uczucia :-):-):-) Ale naprawdę wierzę, że Wam się uda, musi sie udać... :-D:-D:-D.

Mam nadzieję, że niebawem będę mogła cieszyć sie i Waszym szczęście razem z Wami, czego serdecznie Wam życzę i trzymam kciukaski za Was :-D:-D:-D
 
zmykam bo mam dużo do zrobienia jeszcze a dziś mam zakonczenie kursu norweskiego i musze jechac swoj dyplom odebrac heh normalnie jak w podstawówce:confused2: a jutro zaczynam przewozic graty na nowe mieszkanie wkońcu hihi:-) nie wiem czy mi sie uda załtwić tam od razu neta wiec może mnie tu nie byc dłuższą chwilke (oby nie;-)) trzymam kciuki za was wszystkie!!!!
 
reklama
:-):-D:-) Dziewczynki ja doskonale znam te uczucia :-):-):-) Ale naprawdę wierzę, że Wam się uda, musi sie udać... :-D:-D:-D.

Mam nadzieję, że niebawem będę mogła cieszyć sie i Waszym szczęście razem z Wami, czego serdecznie Wam życzę i trzymam kciukaski za Was :-D:-D:-D

Na razie to sie za mnie pomódl co bym nie miała owulacji przed powrotem mojego M:-D

A potem puść w moim kierunku duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo fluidków fasolkowych:-):-):-)
 
Do góry