reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Mmmm masz rację, są rózne normy, w międzyczasie wygooglałam w necie. ja miałam 10 przy normie do 25, przy tej drugiej to by było jeszcze gorzej, bo to by było w przeliczeniu jeszcze mniej. w każdym razie nie masz się czym przejmować przy takich wykresach.
 
no nie wiem, ale progesteron jest produkowany przez ciałko żółte które powstaje po owu, więc na początku cyklu po prostu go prawie nie ma.
masz jeden pracujący jajnik? bo jak widać owu masz co cykl.
 
Mmmm masz rację, są rózne normy, w międzyczasie wygooglałam w necie. ja miałam 10 przy normie do 25, przy tej drugiej to by było jeszcze gorzej, bo to by było w przeliczeniu jeszcze mniej. w każdym razie nie masz się czym przejmować przy takich wykresach.
to skoro hormony są w miarę ok to jestem ciekawa co sie dzieje z tym jajikiem
 
no nie wiem, ale progesteron jest produkowany przez ciałko żółte które powstaje po owu, więc na początku cyklu po prostu go prawie nie ma.
masz jeden pracujący jajnik? bo jak widać owu masz co cykl.
tak mi lekarka stwierdziła, zresztą juz od dłuższego czasu czułam ból owulacyjny tylko po prawek stronie
 
hejka
powiem wam dziewczyny że ja mam dość juz tego oczekiwania na @ ,domyslanie sie czy bóle podbrzusza wskazuja na @ czy na fasolke.miałam w tym cyklu monitoring i po3 dniach wstrzemięźliwości ginek w konkretnych dniach kazał serduszkować (chciałam zaufac nauce bo juz sił nie mam). ale 16 mam dostac @ i dzis własnie znów delikatny ciemniejszy sluz jak przed @.POmóżcie bo zwariuję.chyba odpuszcze (chociaz ginek kazał jeszcze monitorować nasstepny cykl a po nim jak nie wyjdzie badanie męża i ja drożność jajowodów :szok:).Ale pomimo że w czasie cyklu nie mysle o tym wszystkim to jak sie zbliża @ nie myślę o niczym innym
RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Emilko u mnie też dzisiaj skok, będziemy czekać razem :-) ff chyba zgłupiał zaznaczając Ci owu wcześniej, no ale to tylko program z algorytmem jest i generalnie nie daje sobie rady z trudniejszymi cyklami. ale Twój akurat trudny przecież nie jest, głupi ff :-)
o jak fajnie emma :tak: no to będziemy czekać razem, masz rację :tak: a FF rzeczywiście głupi, ale chyba zmieni zdanie, jeśli wpiszę kolejne tempki i będą one wysokie - kiedyś już tak było... jak na mnie to skok jest dosyć wcześnie, z moich obliczeń wynika teraz, że @ powinna przyjść wcześniej, niż myślałam przedtem (od 20 do 23 września, także zmienia mi się data ew. testowania na 24 września)
Emilko owu najczęściej występuje w ostatnim dniu śluzu płodnego (choć oczywiście nie zawsze), więc nie odpuszczaj jeszcze ze staraniami, bo widzę że jeszcze dzisiaj masz 'W'.
staranka trwają ale tak jak pisałam, mam teraz na głowie problemy rodzinne, więc dziecko zeszło na dalszy plan - sama nie wierzyłam, że to możliwe, ale tak się stało. Nawet mój mąż zauważył dzisiaj, że prawie nie mówię o dziecku :szok: no ale staranka bedą, a nuż dziecko chce w tym miesiącu si.ę począć to mu nie będziemy utrudniać ;-)
cześć dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki hormonów i wszystko jest ok
estradiol 268,9 norma w fazie lutealnej 77 - 277
progesteron 10,5 norma w fazie lutealnej 2,5 - 25 (badanie w 22 dc)
testosteron 0,77 norma 0,11 - 0,8
super, że wyniki w normie :-)
Przy jedny pracujacym i tak owu powinna byc co miesiac:sorry:
ja słyszałam różne wersje hmmm, właśnie taką że
- co miesiąc, bo zdrowy jajnik przejmuje funkcje drugiego, oraz
- że owulka jest wówczas co dwa miesiące, tylko z jednego jajnika
i bądź tu mądry człowieku :-p
 
jestem w domu,padnieta i z utesknieniem wypatrujaca weekendu.szkoda ze nie mam czasu wglebiac sie bardziej w posty ale najwazniejsze rzeczy czytam.
U mnie nic ciekawego.Boli mnie podbrzusze,zadna nowosc.
gdzie sie wisienka podziala?
 
reklama
tak mi lekarka stwierdziła, zresztą juz od dłuższego czasu czułam ból owulacyjny tylko po prawek stronie
ojej a miałaś też jakieś inne objawy?? Bo powiem Ci, że ja od dłuższego czasu też czuję tylko jeden jajnik, lewy. I tak co miesiąc jak coś kłuje, boli w czasie owulacji, to tylko ten jeden :szok:
hejka
powiem wam dziewczyny że ja mam dość juz tego oczekiwania na @ ,domyslanie sie czy bóle podbrzusza wskazuja na @ czy na fasolke.miałam w tym cyklu monitoring i po3 dniach wstrzemięźliwości ginek w konkretnych dniach kazał serduszkować (chciałam zaufac nauce bo juz sił nie mam). ale 16 mam dostac @ i dzis własnie znów delikatny ciemniejszy sluz jak przed @.POmóżcie bo zwariuję.chyba odpuszcze (chociaz ginek kazał jeszcze monitorować nasstepny cykl a po nim jak nie wyjdzie badanie męża i ja drożność jajowodów :szok:).Ale pomimo że w czasie cyklu nie mysle o tym wszystkim to jak sie zbliża @ nie myślę o niczym innym
RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aguś nie daj się! :no:każda z nas przechodzi taki kryzys co jakiś czas. Poszukaj sobie czegoś, co odwróci Twoją uwagę - u mnie akurat to praca (i bardzo dobrze) i problemy w rodzinie (tego Ci nie życzę), martilla pisała o sprzątaniu, musisz się czymś zająć, odpocząć od tego myślenia. Ja na Twoim miejscu doprowadziłbym to do końca, tzn. zrobiłabym te badania. Potem możesz odpuścić, bo to czasami pomaga w zajściu w ciążę :tak:
Przytulam Cię mocno i wierzę, że niedługo zostaniesz mamusią :tak: czasem tylko nasza cierpliwość jest wystawiana na próbę...
 
Do góry