reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ojej a miałaś też jakieś inne objawy?? Bo powiem Ci, że ja od dłuższego czasu też czuję tylko jeden jajnik, lewy. I tak co miesiąc jak coś kłuje, boli w czasie owulacji, to tylko ten jeden :szok:

aguś nie daj się! :no:każda z nas przechodzi taki kryzys co jakiś czas. Poszukaj sobie czegoś, co odwróci Twoją uwagę - u mnie akurat to praca (i bardzo dobrze) i problemy w rodzinie (tego Ci nie życzę), martilla pisała o sprzątaniu, musisz się czymś zająć, odpocząć od tego myślenia. Ja na Twoim miejscu doprowadziłbym to do końca, tzn. zrobiłabym te badania. Potem możesz odpuścić, bo to czasami pomaga w zajściu w ciążę :tak:
Przytulam Cię mocno i wierzę, że niedługo zostaniesz mamusią :tak: czasem tylko nasza cierpliwość jest wystawiana na próbę...
właśnie nie, a poszłam do lekarza dlatego, że mi się @ spóźniała, zweyle mam cylke co 30 dni a w maju miał 40 dni i potem w lipcu 44!!
 
reklama
ja słyszałam różne wersje hmmm, właśnie taką że
- co miesiąc, bo zdrowy jajnik przejmuje funkcje drugiego, oraz
- że owulka jest wówczas co dwa miesiące, tylko z jednego jajnika
i bądź tu mądry człowieku :-p

To druga wersje tez slyszalam;-)

Agus wierze ze to bardzo trudne sama mam z tym problem:-( glowa do gory musi byc kiedys lepiej:-)
 
ojej a miałaś też jakieś inne objawy?? Bo powiem Ci, że ja od dłuższego czasu też czuję tylko jeden jajnik, lewy. I tak co miesiąc jak coś kłuje, boli w czasie owulacji, to tylko ten jeden :szok:

aguś nie daj się! :no:każda z nas przechodzi taki kryzys co jakiś czas. Poszukaj sobie czegoś, co odwróci Twoją uwagę - u mnie akurat to praca (i bardzo dobrze) i problemy w rodzinie (tego Ci nie życzę), martilla pisała o sprzątaniu, musisz się czymś zająć, odpocząć od tego myślenia. Ja na Twoim miejscu doprowadziłbym to do końca, tzn. zrobiłabym te badania. Potem możesz odpuścić, bo to czasami pomaga w zajściu w ciążę :tak:
Przytulam Cię mocno i wierzę, że niedługo zostaniesz mamusią :tak: czasem tylko nasza cierpliwość jest wystawiana na próbę...
dzieki emilchen tego było mi trzeba.Ponoć to badanie boli, więc oczywiste ze sie boję no i jest w szpitalu(bedzie robnił inny lekarz).jeśli chodzi o sprzatnie mam domek o pow. około 340 m2 i cały juz wysprzatałam ,okna tez pomyłam ,A dzis własnie skończyłam sprzątać piwnice.:szok:
 
Aguś bardzo dobrze, że Cię gin wziął w obroty, generalnie ze względu na Twój wiek nie ma już na co czekać. mam nadzieję, że ma jakąś dobrą koncepcję :-)
i jak to już zabarwiony śluz jeśli termin @ 16.08??? plamienie tak wcześnie?? no chyba że implantacyjne :-)
 
Aguś bardzo dobrze, że Cię gin wziął w obroty, generalnie ze względu na Twój wiek nie ma już na co czekać. mam nadzieję, że ma jakąś dobrą koncepcję :-)
i jak to już zabarwiony śluz jeśli termin @ 16.08??? plamienie tak wcześnie?? no chyba że implantacyjne :-)
ale w zeszłym miesiacu tez tak miałam tylko był ciut ciemniejszy .dzis robiłam powtórke prolaktyny po lekarstwach. jutro wyniki.
 
Aguś a który to Twój dpo? bo te Twoje suwaczki to strasznie mylące są. a w zeszłym m-cu miałaś to brudzenie raz czy już do @?
 
reklama
Do góry