reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczynki dzis dostałam drugą@ po łyżeczkowaniu i stracie mojego Aniołka... mam zamiar zacząć staranka w tym cyklu.... mam nadzieję, że wrzesien będzie dla nas starających się szczęśliwy....
więc już za 10 dni idziemy z mężem na całość..... :) nie mogę się doczekać....a potem to oczekiwanie na brak okresu, na dwie kreseczki...
 
reklama
Dziewczynki dzis dostałam drugą@ po łyżeczkowaniu i stracie mojego Aniołka... mam zamiar zacząć staranka w tym cyklu.... mam nadzieję, że wrzesien będzie dla nas starających się szczęśliwy....
więc już za 10 dni idziemy z mężem na całość..... :) nie mogę się doczekać....a potem to oczekiwanie na brak okresu, na dwie kreseczki...
Anulin trzymam kciuki by sie udalo:tak::tak::tak:
A ja sie dzis wieczorem nieciekawie czuje boli mnie brzuch, po lyknieciu zelaza jest wrecz niedobrze:-(
 
:-):-):-) Jestem już... Właśnie wróciłam od lekarza. Pani dr potwierdziła - JEST i nazwała fasolkę "Bąbelkiem" -:-):-D:-) ślicznie :-D:-D:-D.

Na obecną chwilę wszystko jest w porządku. Jestem w 5 tygodniu ciąży :-):-D:-D
Teraz mam zrobić wyniki i przyjść w następnym miesiącu to założy mi kartę ciąży.

Ale się cieszę :-):-):-). Oczywiście nie wytrzymaliśmy z mężem i od razu powiedzieliśmy teściom i moim rodzicom o naszym Bąbelku. Ale oni już tak czekali na wnusia, że dzisiaj poprostu oszaleli razem z nami :-):-):-).

Dziewczyny !! To są naprawdę piękne chwile. Mam nadzieję, że szybko do mnie dołączycie :-):-D:-D. Cały czas trzymam za was kciukasy i przesyłam jeszcze raz, tym razem mocniejsze (bo potwierdzone u lekarza :)) fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~

Buziaczki :*****
 
:-):-):-) Jestem już... Właśnie wróciłam od lekarza. Pani dr potwierdziła - JEST i nazwała fasolkę "Bąbelkiem" -:-):-D:-) ślicznie :-D:-D:-D.

Na obecną chwilę wszystko jest w porządku. Jestem w 5 tygodniu ciąży :-):-D:-D
Teraz mam zrobić wyniki i przyjść w następnym miesiącu to założy mi kartę ciąży.

Ale się cieszę :-):-):-). Oczywiście nie wytrzymaliśmy z mężem i od razu powiedzieliśmy teściom i moim rodzicom o naszym Bąbelku. Ale oni już tak czekali na wnusia, że dzisiaj poprostu oszaleli razem z nami :-):-):-).

Dziewczyny !! To są naprawdę piękne chwile. Mam nadzieję, że szybko do mnie dołączycie :-):-D:-D. Cały czas trzymam za was kciukasy i przesyłam jeszcze raz, tym razem mocniejsze (bo potwierdzone u lekarza :)) fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~

Buziaczki :*****
agapas bardzo się cieszę :-D tak to opisałaś że sobie wyobraziłam, jak to będzie u mnie, kiedy zobaczę upragnione dwie kreseczki :-D łapię fluidki oczywiście :tak:
 
Tez sie zacze;am zastanawiac jak by to bylo u mnie. Jak przekazalabym wiadomosc mojemu ukochanemu, ciekawi mnie to hehehe i jego reakcja ta minka od razu... bezcennna:-D:-D
 
Agapas bardzo sie ciesze:) taka radosc zdarza sie ttylko raz:) jeszcze raz ogromnie gratuluje wam i szczesliwym dziadkom heheheheh:-)

Biedroneczko moj mąż nie zrobil bezcennej miny jaką sobie wyobrazalam,bo juz mielismy falstart, nie pierwszy raz przezywalam ze jestem w ciazy,a jak sie okazalo ze jestem to juz nie bylo to samo,wiec chyba lepiej powiedziec jak juz sie jest pewnym:)

Anulin witaj:) ja tez mam nadzieje ze to bedzie dla nas wszystkich owocna jesien:-D

Dziewczyny od jutra dzialam z termometrem, poradzcie mi jakas prostą w obsłudze stronke do wykresow,bo te wasze to jakies skomplikowane mi sie wydają:wściekła/y: dobrej nocki
 
:-):-):-) Jestem już... Właśnie wróciłam od lekarza. Pani dr potwierdziła - JEST i nazwała fasolkę "Bąbelkiem" -:-):-D:-) ślicznie :-D:-D:-D......
Dziewczyny !! To są naprawdę piękne chwile. Mam nadzieję, że szybko do mnie dołączycie :-):-D:-D. Cały czas trzymam za was kciukasy i przesyłam jeszcze raz, tym razem mocniejsze (bo potwierdzone u lekarza :)) fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~

Buziaczki :*****


jak miło czytać takie słowa:-):-) jeszcze raz wielkie gratulacje:-D:-D zdrówka ,szczęśliwych i spokojnych 8 miesięcy dla ciebie i dzidziusia
aha no i łapie fluidki:-D:-D:-D

Dziewczyny od jutra dzialam z termometrem, poradzcie mi jakas prostą w obsłudze stronke do wykresow,bo te wasze to jakies skomplikowane mi sie wydają:wściekła/y: dobrej nocki

rudka stronka 28dni jest prosta ale po pierwszym miesiącu trzeba płacić

dobranoc wszystkim
 
Witam dziewczyny!!!

Dziś jest 8dc. a mój M wyjechał do niedzieli. W niedzielę będzie 12dc. mam nadzieję, że zdąży wrócić przed owulacją!!!

Troszkę sie martwię, ale wierzę, że się uda - chyba, ze jakoś wcześniej będę miała w tym cyklu
 
reklama
hej dziewczyny.Ja znow tylko na chwileczke bo juz sie spiesze.Tak bym chciala moc czytac powoli i na biezaco co wypisujecie...niestety mam tak zakrecony tydzien.Nawet weeknd jest juz zapelniony...a maze o dniu dla siebie!O nicnierobieniu.
Wydaje mi sie ze w tym cyklu moglam w ogole nie miec owulacji...Moje temperatury sa beznadziejne w porownaniu z poprzednimi.Myslalam ze nic mnie juz nie zaskoczy a jednak...Temperatury plaskie i takie letnie w stylu 36,6...Niby wyzsze od pierwszej fazy ale ogolnie beznadziejne.Jesli owu nie bylo to nie wiem kiedy dostane @.Juz wolalabym ja dostac w wwekend bo czuje ze tym razem bede miala potrzebe sie pozloscic i wyplakac.to czasem pomaga.nie lubie udawac przed ludzmi ze jest ok wiec wolalabym nie kiedy musze do pracy.
Strasznie mi sie spieszy wiec lece!
gratulacje agapas.mam nadzieje ze i nam przyjdzie przezyc taka chwile!
 
Do góry