reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Marzi a ty masz jakieś objawy???


No właśnie, w sobotę co jakis czas miałam kłucia w dole brzucha i byłam jakaś taka napęczniała, aha no i cieżkie piersi, w niedzielę nic,a dzisiaj rano znowu mnie zaczęło boleć w dole brzucha i dwa razy mnie zemdliło... ale tak się zastanawiam czy to nie od sliwkowej activii... albo z wyobrażenia nie wiadomo czego... aha no i głowa mnie bolała w piątek cały dzień, i dzisiaj cały dzien boli
 
Życzę Ci kochana żeby tak Ci pozytywnie fiksował jak mój :-):-) To cudowne uczucie widzieć tak zakochanego i przejetego faceta :-):-D:-). A przy tym można się czasem nieźle pośmiać :-):-):-).

agapas, a jak On już teraz tak fiksuje to co to bedzie jak na usg pójdziecie... aż strach pomyśleć!!! :)
 
No właśnie, w sobotę co jakis czas miałam kłucia w dole brzucha i byłam jakaś taka napęczniała, aha no i cieżkie piersi, w niedzielę nic,a dzisiaj rano znowu mnie zaczęło boleć w dole brzucha i dwa razy mnie zemdliło... ale tak się zastanawiam czy to nie od sliwkowej activii... albo z wyobrażenia nie wiadomo czego... aha no i głowa mnie bolała w piątek cały dzień, i dzisiaj cały dzien boli


Mhm...rozumiem,u mnie tylko bóle podbrzusza od czasu do czasu...i kłucia,najbardziej nasila się to wieczorami...i czasem mam wrażenie ze trochę wzdęta jestem...

ciekawa jestem...co bedzie?
 
Mhm...rozumiem,u mnie tylko bóle podbrzusza od czasu do czasu...i kłucia,najbardziej nasila się to wieczorami...i czasem mam wrażenie ze trochę wzdęta jestem...

ciekawa jestem...co bedzie?

no to tak samo taka jakaś wzdęta jestem, jakby mi miało wszystko dołem wylecieć... no i kłucia... a tak myslę, ze to zemdlenie to albo od Activii albo od myślenia i wmawiania sobie nie wiem czego
 
reklama
Jagódko juz opisywałam je wczesniej, zaraz postaram Ci się to odgrzebać :-):-) ale w skrócie to miałam tak jak Marzi 55.

Marzi 55 a może Ty też masz juz fasoleczkę ???? :-):-):-)
 
Do góry