reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dzięki :-):-):-).
W sumie to staraliśmy się od początku roku, ale tak nieregularnie. A tak na maxa to już po sesji letniej, czyli czerwiec i lipiec. W lipcu - na urlopie - to już codziennie :-):-)
i udało się....

Gratuluje gratuluje:-)

mmm, no to mnie pocieszyłąś, choć po dzisiejszym teście opadły mi emocje i jakoś juz się przyzwyczajam do myśli, ze być może trzeba bedzie znowu zacząć staranka na nowo...:-(dobrze, ze to nie jakaś ciężka praca hihihi :-D


Za wczesnie jeszcze chyba na test takze glowa do gory wszystko mozliwe;-)

czesc:-)PAmietacie mnie???:-)Zaglądam jak zwykle na chwileczkę..praca ruszyła, dyżurki mam popołudniami, do wieczora, przed praca poświecam czas małemu wiec niestety ale na necika czasu brak..u mnie ok
staranka trwają, zobaczymy ci bedzie, parcia brak:-)trzymajcie się cieplutko i gratuluje zaciążownym

Witaj Zielona super ze wszystko ok no i trzymam kciuki za kolejne staranka:tak:

Witam wszystkie staraczki i dołączam do waszego grona :)

Witamy i zyczymy powodzenia w starankach;-)

:rofl2: zapomniałam dodać ze w czwartek 3.09 10 dc byłam na usg i bylo przed a co do nadzerki to moja gin powiedziała ze nie ma a tamten gin to chyba ma sprzet do splacenia:laugh2:

No to super;-) a lekarze niestey bardzo czesto tak robia a szkoda bo psuja tym samym sobie dobra opinie:-D

U mnie nic ciekawego 2 dc siedze dzis w domu bo sie nie da wyjsc nawet:crazy:
 
Witam Kochane Stare i Nowe...:-D:tak:
Kolejny dzień niepewności...:-p 25 dc, jak będzie dalej zobaczymy, ale dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie słowa... znów dały mi nadzieję...:rofl2:
 
Witam Kochane Stare i Nowe...:-D:tak:
Kolejny dzień niepewności...:-p 25 dc, jak będzie dalej zobaczymy, ale dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie słowa... znów dały mi nadzieję...:rofl2:

Zaraz dostaniesz ode mnie klapsa - przestań myśleć:-):-):-)

Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić- wiem, wiem

Zobaczysz będzie dobrze:-D
 
Agniesiar Kochana, dobrze Cię słyszeć... no własnie myślę i fiksuję przy okazji i to ostro...:tak: ale staram się troche wyluzować...

ja też sie cieszę, że cię słyszę- musisz wyluzować bo wiesz,że to jest teraz najważniejsze - ja w poprzednim cyklu tak się nakręcałam, że bzika potem dostałam- może idź na spacerek.:-)

A jak tam książka - już przeczytana??
 
cześć laski !
wpadłam się tylko przywitać!:-)
nic mi się nie chce, a muszę się pouczyć na egzamin no i do pracy jeszcze iść...
miłego dnia wam życzę, postaram się zajrzeć później.
 
Agniesiar, no w książce jestem 32 tygodniu ciąży... hihihi:tak: chociaż to... nie uwierzysz, ale czytam ją juz 2 raz... i pewnie jak będę w ciąży to znowu będę tydzień po tygodniu czytała...

Ze spacerku nici, siedzę w robocie...
Wypiłam Activię śliwkową i jakoś mi się niedobrze zrobiło... no i brzucho mnie boli... albo mam już totalnego fiksa... co jest bardziej prawdopodobne...!!!!;-):-D:szok::rofl2:

Cześć Martilla, :)
 
reklama
witajcie dziewczynki czy ktorejs udalo sie zafasolkowac?(niestety mam duze zaleglosci),moj synek dzis 1 dzien w szkole,myslalam ze zateskni za poprzednia klasa bo jego wychowawczyni z poprzedniej klasy przyszla sie przywitac i zapoznac z nowa ale jemu chyba wszystko jedno byle by do szkoly chodzic...uwielbia szkole:tak:
 
Do góry