reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

czesc dziewuszki..ja tylko na chwilkę..weekendzik ociupinkę zabiegany był i dopiero mialam czas zajrzeć do was..w sumie czas właśnie mi się skończył, bo idę oglądac filmik z mężulkiem..jutro idę na nockę,a wcześniej mam radę ped..(bleee, nie znoszę), także znowu pewnie do was nie zaglądnę..całuski laseczki
pamietamy o tobie i czekamy jak bedziesz miala wiecej czasu.u ciebie chyba tez koncowka @ :)
 
reklama
Eijf w tym cyklu podepre sie jeszcze monitoringiem, zastanawialam sie tez nad testami owu, moze w nie zainwestuje. A i ja tez milam kiedys podwyuzszone anty-TPO, mialam ukryte zapalenie tarczycy, bralam na to leki przez 3-4 miesiace, obecnie wszystko mam unormowane i ostatnio badane przeciwciala wynoszą <10 i to juz bez lekow. Wiec nie jest powiedziane że bedziesz brala leki przez cale zycie
 
cześć dziewczyny
ja jak zielona, tylko na chwilę, dzisiaj w ogóle nie było nas w domu... niestety nowy rok szkolny zaczyna się - dla mnie już od jutra, a będę miała bardzo dużo pracy, nie tylko w ciągu dnia ale też wieczorami, po przyjściu do domku. Wiem, że chcąc wyrobić się z całą moją pracą (a pracuję w 4 miejscach, na więcej niż 1,5 etatu) muszę ograniczyć internet do minimum, tym bardziej, że nie chcę zaniedbać więzi z mężem... Przykro mi się z Wami żegnać, ale podejrzewam, że ta chwila musi właśnie teraz nastąpić... :-( zapisałam się na BB na koniec czerwca, wtedy kiedy wakacje się zaczynały i mimo, że i tak pracowałam, to czasu wolnego miałam o wieeeele więcej niż będę teraz miała...
Oczywiście nie chcę się z Wami żegnać na zawsze i tak ostatecznie :no: i będę się starała zajrzeć czasami wieczorem albo w weekendy, ale to już nie będzie to samo. Będę oczywiście Wam mocno kibicować i trzymać za Was kciuki, a Wy trzymajcie za nas, żeby mimo tego całego zabiegania udało nam się zafasolkować w przeciągu kilku najbliższych miesięcy... :tak:
Staranek w tym miesiącu jeszcze nie zaczynamy, bo dopiero 6 dc więc @...
Spróbuję wybrać się do lekarza w sprawie tych bóli podbrzusza. Czekają mnie w tym miesiącu dwa wesela (tydzień po tygodniu) z których jedno ma moja kuzynka - dzisiaj się z nią widziałam, jest w ciąży w 7 miesiącu, ma duży piękny brzuszek :tak: ale oczywiście ciąża nieplanowana. Mam nadzieję, że w rodzinie to ja będę następna w kolejce (tym bardziej, że ona jest młodsza o 6 lat ode mnie!).
 
Eijf w tym cyklu podepre sie jeszcze monitoringiem, zastanawialam sie tez nad testami owu, moze w nie zainwestuje. A i ja tez milam kiedys podwyuzszone anty-TPO, mialam ukryte zapalenie tarczycy, bralam na to leki przez 3-4 miesiace, obecnie wszystko mam unormowane i ostatnio badane przeciwciala wynoszą <10 i to juz bez lekow. Wiec nie jest powiedziane że bedziesz brala leki przez cale zycie
o to fajnie slyszec.ja slyszalam ze to juz trzeba kontrolowac caly czas.No a jak na razie to mam to podwyzszone i o ile wiem bardzo przeszkadza w staraniach...co do ciebie to monitoring chyba bylby najlepszy!
p.s.ile to anty tpo mialas?
 
emilchen-strasznie przykro jest mi czytac ze nie bedziesz sie pojawiala:((!!!!Rozumiem cie doskonale bo bb zabiera troche czasu, ale jestes jedna z tych dziewczyn ktorych nieobecnosc tutaj od razu zauwazam (tak jak i zielonej czy mazi).bardzo mi przykro no ale zycze owocnych staranek!
 
emilchen-strasznie przykro jest mi czytac ze nie bedziesz sie pojawiala:((!!!!Rozumiem cie doskonale bo bb zabiera troche czasu, ale jestes jedna z tych dziewczyn ktorych nieobecnosc tutaj od razu zauwazam (tak jak i zielonej czy mazi).bardzo mi przykro no ale zycze owocnych staranek!
eijf mi też jest bardzo przykro :-( ale będę się starała zaglądać w miarę możliwości, może czasem zrobicie mi jakiś skrót tego, co się dzieje, bo będę bardzo ciekawa - i ja wtedy też wspomnę, co u mnie...
pocieszające jest to, że jeśli szybko zajdziemy w ciążę ( a mam nadzieję, ze wszystkim razem nam się uda, tak jak pisałyśmy sobie wcześniej, nawet w jednym miesiącu) to za jakiś czas na pewno dostanę L4 (ze względu na charakter pracy) a potem wiadomo, macierzyński, a więc dłuższa przerwa w pracy- i wtedy wracam na BB na pełen etat :-D bo będę znowu miała więcej czasu.
Trzymajcie się kochane, będę zaglądać :tak:
 
emilchen-czy ty może pracujesz w szkole
tak, pracuję w szkole specjalnej, z uczniami upośledzonymi umysłowo, prowadzę też zajęcia dla małych dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Poza tym diagnozuję w poradni psychologiczno-pedagogicznej, pracuję z dorosłymi upośledzonymi i chorującymi psychicznie w środowiskowym domu samopomocy no i jeszcze z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych w świetlicy socjoterapeutycznej. W wakacje była tylko świetlica i ŚDS...
 
eijf mi też jest bardzo przykro :-( ale będę się starała zaglądać w miarę możliwości, może czasem zrobicie mi jakiś skrót tego, co się dzieje, bo będę bardzo ciekawa - i ja wtedy też wspomnę, co u mnie...
pocieszające jest to, że jeśli szybko zajdziemy w ciążę ( a mam nadzieję, ze wszystkim razem nam się uda, tak jak pisałyśmy sobie wcześniej, nawet w jednym miesiącu) to za jakiś czas na pewno dostanę L4 (ze względu na charakter pracy) a potem wiadomo, macierzyński, a więc dłuższa przerwa w pracy- i wtedy wracam na BB na pełen etat :-D bo będę znowu miała więcej czasu.
Trzymajcie się kochane, będę zaglądać :tak:
no to nie ma rady.oczywiscie bedziemy pisac streszczenia tylko zagladaj tu czasem!No i czekamy na ten macierzynski!!
 
reklama
tak, pracuję w szkole specjalnej, z uczniami upośledzonymi umysłowo, prowadzę też zajęcia dla małych dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Poza tym diagnozuję w poradni psychologiczno-pedagogicznej, pracuję z dorosłymi upośledzonymi i chorującymi psychicznie w środowiskowym domu samopomocy no i jeszcze z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych w świetlicy socjoterapeutycznej. W wakacje była tylko świetlica i ŚDS...
wiesz poszukuję info jak to bedzie z 0 w tym roku bo nie wiem czy nie posłac mojej 6,5 do I klasy ponoć w zerówce jest zakaz uczenia pisania i czytania może wiesz coś na ten temat:sorry:
 
Do góry