reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mmm-no od razu zablokowalam ale teraz trzeba tydzien na nowa czekac,nowy kod apamietac i w ogole.bylismy z moim pod sklepem.ja wzielam tylko karte ze soba i wlozylam do kieszonki w torbie,on pojechal do domu by zaczac sprzatac ale przypomnialo mu sie ze ja mam klucze wiec sie wrocil i ta karta byla w tej samej kieszonce co klucze wiec pewnie przy wyciaganiu wypadla.A dopiero co do sklepu weszlam wiec krotki odcinek.Nikt nie znalazl wiec musialam zablokowac.:angry:No ale dobrze ze mam inna wiec tragednii nie ma .
mi raz się pomyliły kody do kart i bankomat mi kartę pożarł :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witam dziewczyny!!!

Możecie powiedzieć, że jestem niemądra albo jeszcze lepiej ale jeżeli w tym miesiacu nie ujrzę w końcu dwóch kresek to przeżyje SZOK.

Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie, piersi mnie potwornie bolą a w dodatku zwiekszyły swoją objętość chyba dwukrotnie.

Boże błagam niech to będzie ................
To pewnie i bedzie. Trzymam kciuki:tak:
czekam na @, to moj 29 dc wiec zapewne dzis lub jutro moge sie jej spodziewac
Niech sbie idzie, a sio!
P.S. Dziekuje za zaproszenie

Witam !
melduję,że @ w pełni! jak mnie wczoraj nic nie bolało tak dziś boli ,że ledwo żyję:-( tempka w dół więc oficjalnie rozpoczynam 4 cykl staranek!

A jednak. Przykro mi. Ale moze to i lepiej, ze nie musicie serduszkowac w tak dziwne dni:-)
 
mmm-wysokie te temperatury na poczatku wykresu ale dobrze ze potem sie unormowalo.widze ze ff nie wyznaczyl ci jeszcze owulacji a on raczej sie nie myli.Mysle ze musisz poczekac do jutra by zobaczyc czy to ten skok.Potrzebna ci jeszcze jedna wyzsza chyba.
 
mmm-wysokie te temperatury na poczatku wykresu ale dobrze ze potem sie unormowalo.widze ze ff nie wyznaczyl ci jeszcze owulacji a on raczej sie nie myli.Mysle ze musisz poczekac do jutra by zobaczyc czy to ten skok.Potrzebna ci jeszcze jedna wyzsza chyba.
też mi się tak wydaje, ale nie bylam pewna
 
Niach ta @ juz przychodzi lub nie, niecierpie jak mi sie tak cykle wydluzaja, bo teraz to juz nie bede wogole wiedziec kiedy mam te staranka zaczynac,ahh
ale to w sumie dopiero 12 dpo.Jesli masz dostac @ to najlepiej chyba tak za 2 dni.Moze cykle masz rozne ale fazy lutealne takie same?wszystko zalezy od tego kiedy owu moze?A co do przytulanek to przeciez mozesz obserwowac sluz oraz wesprzec sie testami owulacyjnymi.powodzenia
 
reklama
czesc dziewuszki..ja tylko na chwilkę..weekendzik ociupinkę zabiegany był i dopiero mialam czas zajrzeć do was..w sumie czas właśnie mi się skończył, bo idę oglądac filmik z mężulkiem..jutro idę na nockę,a wcześniej mam radę ped..(bleee, nie znoszę), także znowu pewnie do was nie zaglądnę..całuski laseczki
 
Do góry