reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam wszystkich
Melduje się po sobietniej imprezce, wesele bylo świetne, wybawilam sie, troche napilam.
czekam na @, to moj 29 dc wiec zapewne dzis lub jutro moge sie jej spodziewac
Witam :-) fajnei ze sie wybawilas w koncu od czasu do czasu trzeba ;-) a jak prezenta sie podobal mlodej parze?
I jaka @, lepiej niech sie nie pojawia :blink:

witam dziewczynki!!! nie jestem w stanie przeczytac tyle stron bo mam tylko 10 min, co tu sie dzieje?

Czesc Krewetka
Z tego co sie orientuje nie ma nowych zafasolkowanych osobek, niestety. Ale nowe cykle nowe nadzieje. Oby niebawem pojawilo sie kilka pozytywnych postow z ogloszeniem o testach z 2-ma kreseczkami :blink:
A jak tam sie czujesz?
 
reklama
Martilla ma racje, roznie to bywa,ale rowniez zycze spokojnej ciazy. A jak tam badania u ginka? bo nie kojarze czy cos wczesniej pisalas? A jak przegapilam to przepraszam:sorry2:


Ja juz zmykam, milego wieczoru zycze wszystkim, a co neiktorym owocnej nocki ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam :-) fajnei ze sie wybawilas w koncu od czasu do czasu trzeba ;-) a jak prezenta sie podobal mlodej parze?
I jaka @, lepiej niech sie nie pojawia :blink:


Tak prezent bardzo sie podobal
No tak lepiej by @ sie nie pojawila tyle ze sie pojawi bo czwartkowa beta byla <1:-(

a dziekuje dobrze, narazie żadnych objawów, oprócz braku @ i lekkiego bólu piersi
To dobrze ze nie mecza cie uciazliwe objawy:-)
 
ja juz po imprezei.eh taka po prostu mala impreza ur.w rodzinie.Chcialam wyjsc wczesniej bo w domu od cholery do zrobienia a jutro znow do pracy:( poza tym sama mam impreze ur w sobote i musze zastanowic sie co zrobic do jedzenia itd.
U mnie jakos cienko ze sluzem a moze za wczesnie?Nie moge liczyc ze owu bedzie tak jak w ubieglym cyklu.Sluz chyba wodnisty ale glowy za to udac nie dam...Tak w ogole to czas wykorzystac kolejny test owu.
a z innych mniej ciazowych spraw to wlasnie zgubilam karte do bankomatu w sklpeie.musialam zostawic zakupy,leciec do domu po inna i znow po te zakupy.yhhh
 
ja juz po imprezei.eh taka po prostu mala impreza ur.w rodzinie.Chcialam wyjsc wczesniej bo w domu od cholery do zrobienia a jutro znow do pracy:( poza tym sama mam impreze ur w sobote i musze zastanowic sie co zrobic do jedzenia itd.
U mnie jakos cienko ze sluzem a moze za wczesnie?Nie moge liczyc ze owu bedzie tak jak w ubieglym cyklu.Sluz chyba wodnisty ale glowy za to udac nie dam...Tak w ogole to czas wykorzystac kolejny test owu.
a z innych mniej ciazowych spraw to wlasnie zgubilam karte do bankomatu w sklpeie.musialam zostawic zakupy,leciec do domu po inna i znow po te zakupy.yhhh
to nieciekawie z tą kartą, musisz ją zablokowac??
 
mmm-no od razu zablokowalam ale teraz trzeba tydzien na nowa czekac,nowy kod apamietac i w ogole.bylismy z moim pod sklepem.ja wzielam tylko karte ze soba i wlozylam do kieszonki w torbie,on pojechal do domu by zaczac sprzatac ale przypomnialo mu sie ze ja mam klucze wiec sie wrocil i ta karta byla w tej samej kieszonce co klucze wiec pewnie przy wyciaganiu wypadla.A dopiero co do sklepu weszlam wiec krotki odcinek.Nikt nie znalazl wiec musialam zablokowac.:angry:No ale dobrze ze mam inna wiec tragednii nie ma .
 
reklama
Do góry