reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wiesz co do mojej szefowej to czasem sama jej mówie lub pytam o niektóre sprawy, ale faktycznie czasem nasze zdanie diametralnie się różni (jak chociażby w sprawie badania nasienia) i wolałabym aby już nic nie mówiła niż prawiła mi swoje mądrości, no ale na serio jak czegoś nie wiem to głównie jej pytam, mieszka już długo w wawie i np w sprawie lekarza mi doradziła i dzięki jej za to bo ta ginka z jej polecenia na prawdę fantastyczna. no a @ niech ucieka jak najdalej nie chce jej widzieć przez 9 miesięcy;-)
 
reklama
To dobrze ze masz taka osobke, ktora moze Ci podpowiedziec co nieco w razie czego :blink: milo ze tak pomaga. Ja tez w pracy mam taka znajoma co zawsze doradzi, a jest duzo starsza odemnie wiec szczerze porozmawia i doradzi co lepsze :-), tylko jesli o gin w naszym miescie to juz niestety trzeba samemu sprawdzic bo kazdy poleca innego. Ja uwazam ze mam spoko ginka i mi pasuje jest mily i zartobliwy ale jak trzeba to i z powaga odpowie. A jak poszlam zglosic ze planujemy juz dziecko to badania mialam troche szersze niz czasami sie zdarza u tych lekarzy, jedynie z testami roznymi kazal sie wstrzymac. Ale i tak zrobilam sama na tarczyce i cukrzyce :blink:

A @ to oczywiscie niech znika na dlugo a kysz a kysz @ wstretna!!!;-)
 
dobrze,że profesjonalnie podszedł a nie kazał się starać i po roku nie powodzeń przyjść. moja ginka kazała najpierw przebadać męża, mówi i ma:-) wyniki mam i zobaczymy co powie, tylko boje się ,że ona może mi tych wynikow nie zinterpretować tylko każe wysłać męża do androloga? o ile się nie mylę to taki gin dla facetów:-) ale pewności nie mam hehe
 
Witam dziewczyny!!!

Możecie powiedzieć, że jestem niemądra albo jeszcze lepiej ale jeżeli w tym miesiacu nie ujrzę w końcu dwóch kresek to przeżyje SZOK.

Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie, piersi mnie potwornie bolą a w dodatku zwiekszyły swoją objętość chyba dwukrotnie.

Boże błagam niech to będzie ................
 
Witam wszystkich
Melduje się po sobietniej imprezce, wesele bylo świetne, wybawilam sie, troche napilam.
czekam na @, to moj 29 dc wiec zapewne dzis lub jutro moge sie jej spodziewac
 
Witam dziewczyny!!!

Możecie powiedzieć, że jestem niemądra albo jeszcze lepiej ale jeżeli w tym miesiacu nie ujrzę w końcu dwóch kresek to przeżyje SZOK.

Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie, piersi mnie potwornie bolą a w dodatku zwiekszyły swoją objętość chyba dwukrotnie.

Boże błagam niech to będzie ................

widzę ,że napięcie rośnie:-) który to dzień cyklu? mierzysz tempke?

hej biedroneczka
a jak z objawami? może @ nie będzie:-D tempka ładnie w górze takze wiesz
 
dobrze,że profesjonalnie podszedł a nie kazał się starać i po roku nie powodzeń przyjść. moja ginka kazała najpierw przebadać męża, mówi i ma:-) wyniki mam i zobaczymy co powie, tylko boje się ,że ona może mi tych wynikow nie zinterpretować tylko każe wysłać męża do androloga? o ile się nie mylę to taki gin dla facetów:-) ale pewności nie mam hehe

Jedynei co to powiedzial ze jak przez 6 miesiecy sie nei uda to wtedy testy porobimy. Ale tak to przebadal porzadnie i wszystko wporzadku jest, nawet cytologie udalo sie na nfz zrobic mimo ze mloda jestem:blink: a bo wogole to on prywatny gin jest ale ma wyznaczone dni kiedy na fundusz przyjmuje :-)
A w przychodni owszem za darmo wizyta ale jak juz trzeba badania zrobic konkretne albo usg to prywatnie jedynie....

Witam dziewczyny!!!

Możecie powiedzieć, że jestem niemądra albo jeszcze lepiej ale jeżeli w tym miesiacu nie ujrzę w końcu dwóch kresek to przeżyje SZOK.

Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie, piersi mnie potwornie bolą a w dodatku zwiekszyły swoją objętość chyba dwukrotnie.

Boże błagam niech to będzie ................

Mocno bedziemy trzymac kciuki aby byly 2 kreseczki i nie powiedzialbym ze jestes niemadra, poprostu masz jakies odczucia i przeczucia wiec moze sie rzeczywiscie spelnia, czego zycze serdecznie :tak:
 
ren
tak to jest z tymi badaniami niestety... aż się zastanawiam czy ja będę musiała płacić z usg na które idę 14 września, do ginki chodzę na nfz...
 
reklama
Do góry