reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ren-napisze,napisze bo sama ciekawa jestem.Masz racje.,skoro to pierwszy cykl to mozesz ale nie musisz zawracac sobie glowy wszystkim.Przeciez tysiace kobiet zachodzi bez swiadomosci kiedy i jak przebiegala owulacja.Moze uda ci sie za pierwszym razem bo tak tez moze byc.Obserwacje prowadza najczesciej te ktorym za ktoryms razem sie nie udalo i w taki sposob probuja sobie pomoc.powodzenia
 
reklama
eijf
sorrki ,że tak nagle uciekłam... miałam ważny telefon! dobrej zabawy życzę na imprezie:-)

hej katia
Ty już po terminie @ i test negatywny?
 
eijf
sorrki ,że tak nagle uciekłam... miałam ważny telefon! dobrej zabawy życzę na imprezie:-)

hej katia
Ty już po terminie @ i test negatywny?
no tak 1.08 miałam @ więc kolejna powinna być 28.08 do tego gin 25.08 powiedziała,że mam śliczny śluz płodny więc były przytulaki tak na wszelki wypadek :-) i testyowu pokazały cień II kreski ,ale test ciążowy 29.08 I krechę ,więc narazie czekam:baffled:
 
reklama
skoro gin twierdzi ,że owu była 25-ego to raczej się nie myli więc mówisz ,że przytulanki były? w takim razie jest za wcześnie na test
 
Do góry